Durexy?

Status
Zamknięty.

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Niewiem, nie używam, ale u moich rodziców często je widzę i póki co nie zrobili mi kolejnego bobo w domu. Więc działają ;)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
jeszcze nie miałam przyjemności z doświadczaniem ich :) jeszcze... mam przeczucie jakby coś miało sie wkrótce wydarzyć :) coś podniecającego :D :niepewny: :D
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Durexy są dobre, uzywalismy róznych kiedyś, ale te były najlepsze, mieliśmy inny rodzaj ich, ale te pewnie też są spoko :) Nie miałam żadnych problemów z nimi.
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ja natomiast uważam że durexy są do niczego. Wszystkie nam chyba popękaly, wiec przerzuciliśmy sie na unimile i to był chyba dobry wybór.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
ja uwazam ze durexy sa naprawde dobre! nie tylko ja:) maja naprawde dbre opinie i wogole! osobiscie polecam- poza tym duzy wybor i doswiadczenie firmy- renoma!!!
 

mariollcia :*

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Używaliśmy z chłopakiem kiedyś durex-ów.... Ale przeżuciliśmy sie na unimile :) i myśle że dobrze zrobiliśmy!!

Chociaż z własnego doświadczenia i innych uważam że Durexy są dobre :)
 

KaSiUlAa15

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jaworzno
jakich używamy? hehe...to zawsze on kupuje, nie zwracałam zabardzo uwagi na opakowanie....ale raz oko moje zapamiętało "aroma" :) to są zapachowe...mieliśmy miętowe,czekoladowe i jeszcze jakieś ale nie pamiętam.albo mieliśmy też takie co zaczynają się na NEW ale one są do d.... bynajmniej ja i on tak twierdzimy :) a wy jakich używacie?:) Pozdro...Buziole :)
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
new caressy sa unimila i jak dla mnie są lepsze od durexów. Oczywiscie gdybym nie brała pigułek, to balabym się uzywać takich tanich gumek. Jednak mimo ceny sprawdzily się lepiej niz durex.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Każdy myśli że jak tańsze to gorsze :D nie koniecznie...
jednak wolimy wybulić na sprawdzone gumki niż potem płakać :)
 

KaSiUlAa15

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jaworzno
zgadzam się z mała*czarna, nie koniecznie tanie prezerwatywy muszą być do bani, ale każdy chyba woli wydać więcej niż potem mieć niespodziewanie większy brzuszek i to nie od jedzienia :/ a co do tego czy to były durexy czy NEW carresy to z tego co pamiętam to to były NEW carresy :) pozdro

a mam pytanko ile wy wydajecie na prezerwatywy???
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
ile wydajemy ? hm... jeszcze tego etapu naszej miłości nie zaczęliśmy ale w poprzednim związku wiem ze DUŻO :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry