drukarki

I

impresja_switu

Guest
Ja też mam HP z x-kom.pl:) W prawdzie już jakąś starszą wersję, ale dział jak należy:) Kilka lat użytkowania i jak najlepsze wrażenia:) Sprzęt porządny, w co zresztą nigdy nie wątpiłam;)
 
A

angie12

Guest
W pracy mam Drukarka OKI C5950dn - bardzo dobry sprzęt biurowy, w domu tez bym takim nie pogardziła. Szybko drukuje, ok. 30 stron na minutę, ma dużą pamięć, dodatkowe pojemniki papieru. W dziedzinie tego typu drukarek, to moim zdaniem jedna z najlepszych. Zamówiliśmy ja na www.sklep-oki.pl , czyli w sklepie producenta, obsługa nam bardzo dobrze doradziła, gdy zastanawialiśmy się jakie urządzenie jest najlepsze dla małej, rodzinnej firmy. Polecam!!
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
ja ma hp deskjet 2280- nieduża, ale trochę kwadratowa:p póki co fajnie się sprawuje, nie zacina się, ładnie drukuje. Co prawda nie jest ona wyczynowa, ale generalnie całkiem porządny sprzęt to hp robi. choć przy moim kierunku studiów to ploter by się przydał do większych formatów... ale to może kiedyś:D
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja mam laserową HP i działała 2 lata. Potem przestała i stanęłam przed problemem wymiany tonera;) Ale cóż człowiek uczy się całe życie, jak nigdy nie wymieniał to nie umie. Znajomi mi mówili, żeby nie napełniać, bo to kosztuje tyle samo, tylko lepiej kupić nowy. I zamówiłam sobie na sklep.doktortusz.pl/. Śmiesznie proste. Otwiera się klapę czy jak to się fachowo nazywa, wkłada i można drukować znowu;) Chciałabym tylko kupić sobie w końcu kolorową drukarkę. Czy tam toner wygląda tak samo?
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
kupiłem sobie ostatnio urządzenie wielofunkcyjne OKI. Genialne rozwiązanie! Mam w domu sprzęt jakości biurowej :) Nie dość, że szybko drukuje, to jeszcze błyskawicznie skanuje i kopiuje. Nie muszę szukać punktów ksero i stać w kolejkach. Duża oszczędność pieniędzy i czasu dla ludzi często korzystających z drukarki/kopiarki.
 

kamilla12333

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja mam urządzenie wielofunkcyje firmy Hp i jestem zadowolona. Jest nieco podobne do tego: http://www.promoceny.pl/detail/urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-sx-218-50858/, tylko kosztuje około dwustu złotych. Łatwe w obsłudze, skaner, drukarka i ksero w jednym.
 
Do góry