drukarki

mandala

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
a własnie...jesli o tym mowa to napiszcie mi co to znaczy sprzęt kombo (3 w 1 czy 4 w 1 – skaner, xero, drukarka, fax)...czy takie urzadzenia sa dobre do korzystania w domu ? znalazłam cos takiego na stronie Xeroxa własnie.


combosy sa w porzadku, zdecydowanie do biur sprzet, w prywatnym mieszkanku nie kazdy potrzebuje. z teog co wiem to mozna na combosie zaoszczedzic, jakbys miala kupic oddzielnie skaner, xero, drukarke i fax, to bys sie niezle splukala, a w xeroxie jeszcze biura maja rabaty spore!
 
A

Alek06

Guest
combosy sa w porzadku, zdecydowanie do biur sprzet, w prywatnym mieszkanku nie kazdy potrzebuje. z teog co wiem to mozna na combosie zaoszczedzic, jakbys miala kupic oddzielnie skaner, xero, drukarke i fax, to bys sie niezle splukala, a w xeroxie jeszcze biura maja rabaty spore!

masz racje... takie wyjscie z 3w1 jest zdecydowanie bardziej opłacalne.szkoda ze nie mam takich kumpli-mogliby mi ja sami kupic-http://www.wrzuta.pl/film/hRMUBFWgAv/postawnakolor.pl
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
musze poważnie pomyslec,w sumie 200-300 zł to calkiem przyzwoita cena jak za drukarke.chyba xerox musi byc solidna firma, kojarze nawet filmik z rekalmy http://pl.youtube.com/watch?v=yons0E_CthM
rozejrze sie jeszcze za innymi i porównam.

przyzwoita, ale to taka pol drukarka, nei lepeij kupic sobioe cos do tysiaka np i miec juz na prawde przyzwoity sprzet w domu? nie bedzieszm iecej musiala mysklec o drukarce, a taka za 200 zeta i tak predzej czy pozniej zmienisz
 
A

Alek06

Guest
przyzwoita, ale to taka pol drukarka, nei lepeij kupic sobioe cos do tysiaka np i miec juz na prawde przyzwoity sprzet w domu? nie bedzieszm iecej musiala mysklec o drukarce, a taka za 200 zeta i tak predzej czy pozniej zmienisz

masz racje,ale wiesz jest jakas róznica cenowa miedzy 1000 a 200-300 zł....jak narzie nei moge pozwolic sobie na nic drozszego niz 300 zł wiec drukarka musi byc w tej cenie.;-(
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
masz racje,ale wiesz jest jakas róznica cenowa miedzy 1000 a 200-300 zł....jak narzie nei moge pozwolic sobie na nic drozszego niz 300 zł wiec drukarka musi byc w tej cenie.;-(


zawsze mozna wziac na raty, teraz wszedzie az sie prosza o to ;). robia rozne promocje, 0%, 0 pierwszej raty. lepiej sprawdsz dobrze rynek, bo czasem sie nie wie jakie sa mozliwosci i bierze sie w ciemno buble.
 
A

Alek06

Guest
zawsze mozna wziac na raty, teraz wszedzie az sie prosza o to ;). robia rozne promocje, 0%, 0 pierwszej raty. lepiej sprawdsz dobrze rynek, bo czasem sie nie wie jakie sa mozliwosci i bierze sie w ciemno buble.



Oj Ty mistall to urodzony sprzedawca...w sumie masz racje.A i tak bede miec pewnosc ze kupie sobie drukarke bardzo dobrej jakości.A mzoe nawet wczesniej uda mi sie ja spłacic....To co polecasz tak na koniec ;-) ?
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
tak ale taki tusz do hp kosztuje 50 zł a taki tusz do tego brother co podałem to koszt 16 - 18 zł i do tego jest 2x większy. a kolor jest osobno każdy. szybkość druku również podobna.
 

Robert_T

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam Canona PIXMA MP520 i jestem z niego bardzo zadowolony :D
Ma ciekawe funkcje, na razie nie było żadnych przykrych niespodzianek.
W porównaniu do drukarek HP tej samej klasy wygląda nieco zgrabniej.

Zresztą na HP nie narzekałem - świetna firma. Kupiłem ostatnio canona
ze względu na cenę niższą względem podobnych urządzeń wielofunkcyjnych HP.

W zamienniki zaopatruję się na tej stronce. Są rewelacyjne,
certyfikowane itp., a jakość drukowania praktycznie nieodróżnialna od oryginałów:
no może poza specjalistycznymi tuszami do zdjęć ;) Jest tam też wyszukiwarka zamienników,
wystarczy wpisać model drukarki, np. canon mp 520 i wszystkie dostępne akcesoria się wyświetlą.
Polecam dodanie tej stronki do ulubionych :)

To na tyle BB)
 
A

Alek06

Guest
Mam Canona PIXMA MP520 i jestem z niego bardzo zadowolony :D
Ma ciekawe funkcje, na razie nie było żadnych przykrych niespodzianek.
W porównaniu do drukarek HP tej samej klasy wygląda nieco zgrabniej.

Zresztą na HP nie narzekałem - świetna firma. Kupiłem ostatnio canona
ze względu na cenę niższą względem podobnych urządzeń wielofunkcyjnych HP.

W zamienniki zaopatruję się na tej stronce. Są rewelacyjne,
certyfikowane itp., a jakość drukowania praktycznie nieodróżnialna od oryginałów:
no może poza specjalistycznymi tuszami do zdjęć ;) Jest tam też wyszukiwarka zamienników,
wystarczy wpisać model drukarki, np. canon mp 520 i wszystkie dostępne akcesoria się wyświetlą.
Polecam dodanie tej stronki do ulubionych :)

To na tyle BB)


a ile jesli mozna wiedziec zapłaciłes za ta drukarke? porównywałam sobei ceny na ceneo i najlepiej wypada Xerox,w sumie cenowo jest konkurencyjny do innych .
 

Liss

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
a ile jesli mozna wiedziec zapłaciłes za ta drukarke? porównywałam sobei ceny na ceneo i najlepiej wypada Xerox,w sumie cenowo jest konkurencyjny do innych .

podelsij mi linka do tych porownan ceneo. to sobie tez popatrze. swoja droga, cena drukarki to jedno, a pozniej koszty utrzymania to drugie, hp nie naleza do najtanszych :/
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
tylko ze te xeroxy to wszystko lasery czarno białe.

i to nie są drukarki domowe, to są drukarki do biur.
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
tylko ze te xeroxy to wszystko lasery czarno białe.

i to nie są drukarki domowe, to są drukarki do biur.


no co ty stary? xeroxy masz i do domu i do malych biur i do duzych. wszystko zalezy od modelu, masz modele do tysiaka i masz do 5000. wszystko zalezy od potrzeb. ja widzialem w prywatnych domach i comboski, ze skanerem, faxem, ludzie uzywaja tego sprzetu do roznych rzeczy, niekoniecznie prowadzac wlasne biuro!
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
jakoś te modele do 500 zł nie wyglądają na domówki ;) pozatym zbiornik papieru na całą ryzę w domu, na co to komu
 
Do góry