drukarki

A

Alek06

Guest
jakoś te modele do 500 zł nie wyglądają na domówki ;) pozatym zbiornik papieru na całą ryzę w domu, na co to komu


Oj mysle ze kolega sie czepia, podrzuc w takim razie link do drukarki jak Ty chcesz kupić do domu
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
ja kupiłem miesiąc temu brother dcp-375c i jak narazie nie mam żadnych zastrzeżeń do niej.
 

UZDI

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A ja poszukuję czegoś taniego w eksploatacji, (urz. wielofunkcyjne albo drukarka), tak do 300zł co byście polecili?
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
to bierz któregoś z cannonów gdzie tusze koztują po 9-10 zł ;)
 

andrzej_f

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja posiadalem do niedawna Lexmarka Z32, nie bylem zadowolony. Malo wydajna a do tego po ktoryms z kolei nabiciu drukowala niezbyt ciekawie.
Obecnie posiadam Canon Pixma IP 1500 i jestem zadowolony.
Testowo wydrukowalem zdiecie na papierze fotograficznym i takie samo zamowilem w foto-labie. Roznica oczywiscie jest, jednak smiem twierdzic ze na kozysc canona. Jakos mi sie wydaje ze jest bardziej nasycone kolorami ;)
Do tego cena, drukarka kosztowala mnie cos okolo 220 zl, natomiast atrament ( zamiennik ) czarny mozna kupic juz za dokladnie 7.80 zl.
Sa na pewno lepsze drukarki, jednak chyba obecnie nie trzeba mi nic innego. Mam tanio, dobrze i jeszcze raz tanio ;)


Gorzej będzie jak ci poleci głowica w niej (jeśli jest oddzielna; większość ma). Albo zaschnie przez używanie zamienników. Koszt nowej 200-300zł mniej więcej
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja mam w domu EPSONa Stylus Photo R220 i jestem zadowolony. Tusze nie są tragicznie drogie, zdjęcia na papierze fotograficznym drukuje doskonale (albo i jeszcze lepiej) tylko jak się jej przez jakiś czas nie używa to są potem problemy z drukiem i z tuszami, ale łatwo to naprawić. Polecam jeśli ktoś potrzebuje dobrej drukarki do zdjęć ;)
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
a ja mam OKI C5850 trochę spora jak na domowe ale to była decyzja ojca i potrzebna do jego małej firmy:)
 

Mordimer

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja też polecę Canona, ale tuszy po 9-10 zdecydowanie bym nie polecał. Canon ma najtańsze tusze oryginalne i w jego przypadku kupowanie zamienników opłaca się najmniej - również z tego powodu, że nie wymienia się całego kardridża a jedynie pojemnik. Jak taki tani zamiennik zalepi Ci dyszę to albo czyścisz sobie (serwis nie przyjmie drukarki oblepionej zamiennikiem) albo kupujesz nową. Moim zdaniem opłaca się kupować oryginalne tusze z tego względu właśnie, a Canon jest pod tym względem najekonomiczniejszy. Np Ip 1800 masz za 100 zł:
http://www.komputronik.pl/Drukarki/Canon_P...y,id,39043,s,1/

pzdr
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Mam drukarkę Epson Stylus DX3850 ze skanerem.
Dobra cena/jakość, tusz również.
 

kmarekk

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Do drukowania dokumentów używa laserowej HP natomiast do zdjęć o profesjonalnej jakości drukarki DNP
 
H

Haan

Guest
mam dwie drukarki w domu, więc porównam tak:
Lexmark jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, ładnie drukuje, sprawdza się do typowych zadań domowych, w dodatku wymiana tuszu jest niedroga, ja mam ten model
http://www.e-atramenty.pl/p-4,4385,4389_lexmark-e120.html
Z kolei moi rodzice drukują wiele więcej, kupili HP LAserJet http://www.e-atramenty.pl/p-4,4062,4064_hp...rjet-p1005.html do swojego sklepu i owszem, drukuje na jednym nabiciu długo , jest szybko i niezawodna, jednak dużo jaśniej niż w.w. Lexmark:/ przyciemnianie nic nie daje, bo druki wyglądają wtedy nieestetycznie i na przykład moje CV wydrukowane drukarką laserową wygląda mało profesjonalnie...zależy do jakich celów komu drukarka potrzeba - że tak błyskotliwą myślą zakończę;)
 
K

katatonia

Guest
Ja miałam drukarkę HP. Padła po ostatniej sesji;) Jak na razie jestem bez drukarki, póki co jest mi nie potrzebna. Jednak powoli będę się szykować do jakiegoś zakupu. Sporadycznie jak coś potrzebuję, to idę do sąsiadów żeby coś "druknąć" :p
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Ja mam sprzęt HP: najprostszego deskjeta i urządzenie wielofunkcyjne: http://sklep.drtusz.pl/deskjet-f2280-p-990.html?cPath=44_275

Nigdy większych problemów z nimi nie miałem, a drukowanie jest bardzo tanie, szczególnie, gdy używa się zamienników (sam używam zamienników drtusza).
 
Do góry