Dresiarze

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Coś w tym jednak jest Vardamirze. Śmiem nawet twierdzić, że dresiarze przejęli funkcję i obowiązki milicji :D
 

piec22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
hej hej hej... przejawia sie tutaj powolutku stereotyp. Ogolony na 0 [jak ja] z bloku [jak ja] w dresie [jak ja(nie zawsze wole jeansy, czy sztruksy, ale czasem dres jest wygodniejszy] z bluzą miejscowego klubu piłkarskiego (kibicowską... ultrasowską tak dokładniej) [jak ja] Oznacza że zły, be i w ogóle ? Dziś odniosłem wrażenie że nie tylko na tym forum, ale także w MPK w moim mieście są takie przejawy... Kuźwa zdążyłem wejść i odrazu nie miłe spojrzenia starszych pań... Totalna klasyfikacja... Bez Sens... Nie przesadzajcie... :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wiesz, ogolony na zero nawet z miłej gęby robi że wrednie wygląda, więc się nie dziw, choćbyś muchy nie skrzywdził to wyglądasz na takiego, co niebezpiecznie się plecami odwrócić, no chyba że wyglądasz jak buddyjski mnich, w co jakoś ciężko byłoby uwierzyć :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Moja mama ma znajomego, który goli się na zero i całkiem sympatyczny wyraz twarzy ma :)
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Mnie tam się łysi faceci podobają, wcale groźnie nie wyglądają. Najlepiej z tatuażem na czaszce ;) (Inna opcja to oczywiście długowłosi, i to lepsza opcja ;))
Ale fakt, jak ubierze taki dres, to czar pryska. Dres to nie jest dobra decyzja jeśli chodzi o dobór garderoby. Można w tym co najwyżej chodzić po domu, kosić trawę czy naprawiać rower.
 

siugaa

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
"Dres to nie jest dobra decyzja jeśli chodzi o dobór garderoby. Można w tym co najwyżej chodzić po domu, kosić trawę czy naprawiać rower."

heh teraz obrazilas ich wiekszosz, bo juz kupili markowe dresy z czterema paskami ;d
 

piec22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
W piłke nożną, na jesieni grać w jeansach ? :p Nieporozumienie ;-) Pozatym, inni np źle sie czują w kolorze żółtym, inni w garniturze, a ja np w długich włosach... ot :)
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Niby nie jestem dresiarzem ale jakoś mnie oni specjalnie nie drażnią. No chyba, że są łysi jak kolano.
 

piec22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ale ja sie z długimi włosami (2 cm to dla mnie długie już ;-) przyzwyczajenie do łysej główki...Tak łysej jak kolanko - Gillette robi swoje ;-)) źle czuję I mnie poprostu denerwują...
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
W Polsce jeszcze nie udalo mi sie niestety spotkac dresa, ktory zachowywalby sie w sposob przyzwoity i normalny. Nigdy nie potrafilam sie przekonac do tej subkultury. Pewnie nie tylko w Polsce sa takie osoby. Za granica tez spotkalam sie kilka razy z bardziej agresywnymi dresami, ale to prawda, tam nie spotyka sie ich tak czesto jak w Polsce. Taki juz ten kraj. Ciesze sie tylko, ze wiekszosc czasu spedzam daleko od Polski.
 

jobaczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
znam kilku dresiarzy, którzy wbrew pozorom są ludźmi inteligentnymi, a chodza w dresach tylko dlatego że jest im w takim ubraniu wygodnie, przesadą natomiast jest to, że tak jak ktoś wcześniej wspomniał, niektórzy potrafią pójść nawet do kościoła w dresie co dla mnie jest przesadą, jednak jest to miejsce gdzie powinniśmy się odpowiednio dostosować i swoim ubraniem wyrażać poczucie szacunku itd.
 

Otulony_Mrokiem

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jersey
ja wam powiem tak poraz kolejny, wielu z was tak sie wypowiada o dresach bo rzadnego nie znacie i sie ich bojicie. Dresy to nie jest rzadna subkultura. Ja slucham hh od dziecka, ale slucham tez innych rodzajow muzyki, wiekszosc moich ziomkow tez sluchalo hh, nie ktorzy jakiegos tam elektro albo techno, paru nawet sluchalo metalu, no i bez guscia co sluchali :cenzura: typo manieczki itp, ale kazdy z nas zawsze chodzil a dresach, nikt nie chodzi w porach z kroczem do kostek albo w glanach itp. Dla nas zawsze to bylo smieszne, ze ludzie chca pokazac swoje argumenty, swoje przeslanie i filozofie poprzez ciuchy, to juz nie ma nic wspolnego z subkultura tylko moda. Kiedys wiecej o tym pisalem w tym temacie wiec sie powtarzac nie bede
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
a niech sobie i będą dresy... Ale niech nie robią tego co robią teraz. A już pisze o co chodzi.
Nie że tylko boimy się ich a to że:
kiedy idzie się samemu a na ławce siedzi kilku dresów to odrazu szukają pretekstu do zaczepki... nawet jak sie popatrzysz to juz co niektórzy są w stanie do pobicia 1 osoby wraz z 10 kumplami dresami.
Zresztą pocztaj troche postów a zrozumiesz o czym mowie
 
Do góry