Dresiarze

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
gangster_dres a gdyby na ciebie rzuciło sie 10metali za to ze nosisz dres i psujesz dobra opinie polskiej młodziezy, pewnie by ci milo niebyło??:/
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
U mnie w mieście nikt nie słucha metalu a gdyby sie rzucili to by mieli małego problema bo mam przy sobie bejsbola albo kniffa (chyba wiecie o co chodzi) a tak wogóle to trudno mnie powalić z różnych powodów :hyhy:
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Niebedz taki pewny... Kozka skakała dopuki nozki niezłamała. ciekawe kiedy tobie sie stanie krzywda- czego wbrew pozora ci niezycze...
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
W całej tej dyskusji, chodzi o to, że każda subkultura zasługuje na szacunek, dopóki jej członkowie nie zaczynają szkodzić osobom trzecim. Powiem tyle, że mało mnie obchodzi, czy spacerując w nocy natknę się na skinów, drechów, czy inną "grupę młodzieży", ale jeśli członkowie tej grupy wystartują do mnie z textami "dawaj kasę", to sorry, ale moja tolerancja się kończy :/

Nie raz szedłem sam przez miasto i zaczepiła mnie grupka kolesi czy nie mam papierosa na zbyciu albo 2.50 pożyczyć, a czemu miałbym ich nie poczęstować szlugiem. Przecież oni też chcą pokazać że są kumaci goście i nic do ciebie nie mają no bo co by mieli mieć.

a jeśli odpowiem że nie palę ? Chodzi o to, żeby każdy mógł przejść obok takiej grupy bezpiecznie i obojętnie :]
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
BlizZ napisał:
a jeśli odpowiem że nie palę ? Chodzi o to, żeby każdy mógł przejść obok takiej grupy bezpiecznie i obojętnie
Jak tak odpowiesz to już od nich zależy czy dojdziesz do jakiegoś miejsca cały,zdrowy i żywy czy też pobity,połamany no chyba że wogóle nie dojdziesz :p :rotfl:
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Ehh

Czy wy musıcıe sıe kloçıç o sprawy proste ı nıe wymagajace klotnı? Dresıarze sa nıebezpıecznı ı nalezy odızolowaç ıch!
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
ciamka napisał:
Dresıarze sa nıebezpıecznı ı nalezy odızolowaç ıch!
Człowieku to forum jest po to żeby ludzie wymieniali swoje poglady itp. jakby wszystko było takie proste to takich stronek by nie było,każdy ma inne zdanie na jakiś tam temat.Ty mówisz że dresiarze sa niebezpieczni a ja mówie inaczej i pewna cześć osób też, a co byś powiedział gdyby 90% ludzi na całym świecie to dresiarze i postanowiliby że reszte trzeba odizolować albo zlikwidować???
Zapewne byłoby ci miło,prawda??
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Niekazdy dres musi byc odrazu odizolowany od społeczeństwa, ale gangster_dres 'a zamknełabym w pokoju bez klamek. jemu to sie nalezy pozadne lanie.
BlizZ Jak cie zapytaja grzecznie a ty spokojnie odmowisz to ujdziesz cały, gorzej jak sie zaczna zuczac to wtedy lepiej w nogi:]
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Raz już wialiśmy z kumplami przed taką bandą :rotfl: nawiasem mówiąc nieźle byli narąbani
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
to co napiszę może będzie zgodne ze stareotypami,ale co mam zrobić kiedy takie jest moje zdanie?!Wg. mnie większość dresów-wszyscy których znam, to ludzie, którzy są wulgarni,agresywni,bez wyższych celów.Nie zarzucam im braku inteligencji,bo to nie tak.Mam wielu znajomych-dresów i wiem jak się zachowują co myślą,na co liczą i do czego dążą.I nie odpowiada mi ich styl życia,a większej grupy dresów po prostu się boję,bo nigdy nie wiadomo co dla nich wyda się "nie cool".Takie jest moje,ugruntowane zdanie.
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
bahiri i masz racje.
Chociasz fajnieby było gdyby zyli swoim włąsnym zyciem ale nieprzyczeniali sie do innych...
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
Amarak napisał:
gangster_dres 'a zamknełabym w pokoju bez klamek. jemu to sie nalezy pozadne lanie.
Jak to czytam to leje ze śmiechu Amarak.To dobrze że nie mieszkam obok ciebie :rotfl:a dlaczego chcesz mnie zamknać w pokoju bez klamek i dlaczego należy mi sie pozade lanie?? :rotfl:
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Rozumiem,że chodzisz od mieszkania do mieszkania z bejsbolem i sprawdzasz twarde dyski,płyty na półkach i kasety w walkmanach?A jeśli ktoś ma płytę z utworami metalowymi to bezwzględnie zaczynasz go :cenzura: pałą po plecach,rekwirujesz płyty i palisz je za miastem?



Post zmodyfikowany przez admina.
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
Psychedelic napisał:
Rozumiem,że chodzisz od mieszkania do mieszkania z bejsbolem i sprawdzasz twarde dyski,płyty na półkach i kasety w walkmanach?A jeśli ktoś ma płytę z utworami metalowymi to bezwzględnie zaczynasz go :cenzura: pałą po plecach,rekwirujesz płyty i palisz je za miastem?
Ciekawe skad to wiesz a to że nie slucham metalu nie oznacza ze chodze po domach i sprawdzam czy ktos przypadkiem ma jakies plyty z metalem.
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Psychedelic napisał:
Rozumiem,że chodzisz od mieszkania do mieszkania z bejsbolem i sprawdzasz twarde dyski,płyty na półkach i kasety w walkmanach?A jeśli ktoś ma płytę z utworami metalowymi to bezwzględnie zaczynasz go napierdalać pałą po plecach,rekwirujesz płyty i palisz je za miastem?

Ale Sie ubawiłem czytając niech taki gość wpadnei mnie odwiedzić :D
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Drodzy przyajciele.Mam kolege który jest w zespole metalowym i wcale nie chodzi z pałą i nikogo nie bije.Jest sympatycznym chłopakiem.
 
Do góry