Dresiarze

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
rozmawialam wczoraj z takim moim :cenzura:m kumplem i on mi powiedział ze chłopy nie lubią jak dziewucha jest dresiarą i chuliganem!! bo jak to wyglada jak dziewczyna robi wiekszy harcore od chłopa :D i powiedzial ze zupelnie niepotrzebnie robie z siebie taka ostra maniurke z nowej huty!
a mnie sie podoba bo przynajmniej nikt mi nie podskoczy! (zebyście sobie nie pomysleli ze ma jakies 2 metry wzrostu i 100 kilo zywej wagi, bo własnie jestem malutka i wygladam raczej na słodka mała dziewczynke niz na dresa)! i ludzie ktorzy mnie znaja doskonale wiedza, ze nie jestem niedomytym cwiercinteleligentem, ktory cale zycie przesiaduje na ławce przed blokiem z piwem w jednej ręce i szlugiem w drugiej! lepiej chodze do jednej z lepszych szkól w Krakowie i calkiem nieźle mi idzie...
 

amatupane

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
heh a ja do dresow nic nie mam... no fakt dostalam kiedys lekki w:cenzura:, ostatnio jacys gonili moja qmpele bo miala dready..... no to tych kilku przypadkow nie lubie ale tak uogolniac?? oj dobrze to na tym nie wyjdziecie... babilon to nienawisc.... przestancie wreszcie...
peace dla WSZYSTKICH!!!
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
dresik wywołuje u mnie salwy śmiechu. Do samych ludzi nic nie mam, bo ich nie znam osobiście. Ale cfaniaczki biegające z bejsbolem wywołują u mnie politowanie
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Bloki

Post zostal usuniety z powodu zlamania regulaminu



§ 3.12 Nie formatuj niepotrzebnie czcionki ( nie pisz pogrubioną czcionką, nie używaj rozmiaru "duży" i "ogromny", nie koloruj. Nie pisz postu WIELKIMI literami – to dla wygody innych!
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
NO DRES NO STRES !!! ;) widze że kolejna osoba powiela stereotypy. Ale prawdą jest żę część dresiarzy to wandale :)
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
To nie stereotyp, to prawda!

To nie stereotyp, to prawda! A swoją drogą czemu mi skasowali poprzedniego posta?
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ciamka, a za zlamanie regulaminu, niewolno pisac takimi wielkimi literami bo jest to niewygodne do czytania, pozdrawiam ;) :p

[ Dodano: 2005-06-30, 16:16 ]
i polecam regulamin do poczytania w razie niejasnosci :p
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Aha

To po co jest możliwość pisania taką czcionką, skoro jest to zabronione? :rotfl: :suchy:
Dziwne
 
G

gangsta_dres

Guest
Co wy tak negatywnie podchodzicie do dresiarzy.Nosze dres,szerokie spodnie,łańcuchy na szyi,mam tatuaże,łysa głowa,hip-hop,bluzy z kapturem itp. mi sie to podoba taki MAM GUST i nie zmienie go.Mnie to nie obchodzi że ktoś mnie uważa za chama itp. chociaż taki nie jestem :zly: .Niewiem dlaczego ludzie tak do tego podchodza.DRES TO NIC ZŁEGO!!! to że niektórzy ubierają sie inaczej niż inni to nie znaczy że każdy człowiek wygladający jak dresiarz jest chamem :zalamany: !Pozory czesto myla....
 
G

gangsta_dres

Guest
Mi jakoś starzy pozwalaja na tatuaże chociaż jestem młody :/ ;) :D :luka:

[ Dodano: 24 Lipiec 05, 12:45 ]
No chyba że Ty masz takie z gum to sie zgodze. :hyhy:
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
gangsta_dres, to że tobą nie interesują się rodzice, nie oznacza że wszyscy mają takich rodziców!
 
G

gangsta_dres

Guest
Ja nie powiedzialem ze kazdy ma takich rodzicow.Wiec o co chodzi?Ja ci nie zabraniam jak chcesz to tez se zrob tatuaze.
 

gangster_dres

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzesko
Tatuaże może mieć każdy, znam gangsta_dres spoko z niego koleś.
To tyle o nim :D
Ja sam chce mieć tatuaże i je bede miał ale starzy narazie mi nie pozwalaja :/
narazie.....to sie niedługo zmieni.Jeżeli chodzi o dresiarzy to nie mam nic przeciwko nim bo......sam nim jestem (jestem taki sam jak gangsta_dres tylko tatuaży nie mam :zalamany: ale reszte to mam ;)
To że ktoś sie ubiera inaczej niż inni to nie znaczy że jest psycholem itp.!!!!!
To jest raczej gust tej osoby taki ubiór mu sie podoba i tak sie ubiera,słucha takiej muzyki itp.
Wiec o co chodzi?
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
"szedl dresiasz ulica po lekcji j. polskiego.
- Mysle wiec jestem
I znikł..."
Cos w tym kawale jednak jest bo nikt by go niewymyslił ... osobiscie zanam paru "normalnych" wiec nic do nich niemam dopuki sie mnie nieczepaja...
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Wg mnie dresiarze to margines. Takich to powinną się do więzienia wsadzać za sam wygląd! I możecie sobie mówić że to nie prawda, ale niestety prawda jest po mojej stronie!
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
ciamka no wiesz po tym jak baaardzo jesteś "inteligenty" możnabyło wywnioskować że albo bujasz sie w dresiku albo jeszcze gorzej z tobą jest....
 
Do góry