DREDY

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
większość ludzi ma rodziców po rozwodzie...a szkoda :/ ....co do mamy to masz szczęście ;) :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mówiąc "ojciec" miałem na myśli teraźniejszego ojczyma ;) Mój prawdziwy ojciec (z tego co mi mama opowiadała) był czymś pomiedzy hipisem a punkiem (taki outsider) i potrafił sobie pewnego dnia wziąć gitarę, 50 złociszy na jabole i zniknąć na tydzień :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
jako były posiadacz tego czegos odradzam. fajnie jest przez pierwsze pół roku jak sie jest nie przyzwyczajonym... a potem juz nie jest nic niezwyklego a tylko drapią po ryju, lecą na oczy, śmierdza i są do dupy:]

tak tak jak sie chce to sie utrzyma w czystosci - ja nie dałem rady. schnięcie głowy przez 12-15 godzin skutecznie mnie powstrzymywało od zbyt częstego mycia głowy zimą ... latem to jeszcze jakos (ale wtedy wiecej łeb sie poci). natomiast zimą czasem myłem raz na 3 - 4 miechy.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Dredy- no ciekawie to wyglada , mialem nawet zamiar sobie zrobic z 1 albo 2(reszta dlugie) , ale jak was czytam to rezygnuje z tego pomyslu , zostaje przy moich dlugich kudlach :p

A co do OT to tez nie mam ojca i wcale mi on do szczescia nie jest potrzebny ;)
 

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
ja się spotkałam z moim tatą ostatnio i było nawet w porządku gdyby jedna rzecz którą powiedział :/ ..nawet Wam nie będę tego pisać bo po prostu szkoda na to czasu :/ ..no chyba że chcecie to się poświęcę :p hehe ;) ..ale zniechęciło mnie to do niego totalnie :/
 
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
syjon
ja się spotkałam z moim tatą ostatnio i było nawet w porządku gdyby jedna rzecz którą powiedział :/ ..nawet Wam nie będę tego pisać bo po prostu szkoda na to czasu :/ ..no chyba że chcecie to się poświęcę :p hehe ;) ..ale zniechęciło mnie to do niego totalnie :/


napisz.....


a ja byłam z kumpelą u taty w Londynie,no i :cenzura:a byłoooo za:cenzura:iście.jest najlepszy.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
:eek:fftopic:
Co to ma wspólnego z dreadami? Nie ten dział i nie ten temat, a jak chcecie takie sprawy to na PW.

Dredy- no ciekawie to wyglada , mialem nawet zamiar sobie zrobic z 1 albo 2(reszta dlugie) , ale jak was czytam to rezygnuje z tego pomyslu , zostaje przy moich dlugich kudlach
Nie polecam kilku dreadów przy reszcie długich kudłów. Wiem co mówię, uwierz ;)
 

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
reggae.jest.radoscia : a więc jechaliśmy do Poznania ..pierwszą rzeczą która już mi nie pasowała było to że zamiast spod naszego bloku zacząć jechać do Poznania to pojechał jeszcze po dziadka którego nie darzę szczególną sympatią :/ ..nawet się nie spytał czy nie przeszkadzałoby nam to że dziadek zabiera się z nami bo jakby nie było to cały czas mówił że to będzie nasza wspólna wycieczka[bez dziadka] i ja tez chciałam spędzić ten czas z tatą i bratem [taką rodziną] a nie jeszcze z dziadkiem..bo z nim było już co innego :/ ..no ale już trudno..pojechał.. :/ ...a to co najbardziej mnie do niego zgorszyło było tak : byliśmy wtedy w Zoo [ :/ ] no i ogólnie ,jak to w Poznaniu chodzą sobie po ziemi ludzie różnych narodowości.."ras"..o różnym kolorze skóry...w Poznaniu przecież to norma..i on coś takiego : -"o Murzyn" jak to usłyszałam to spojrzałam na niego i to zlałam..no bo co w tym dziwnego...a on potem : -" chyba widziałem tu jakieś wolne klatki dla nich" ..jak to usłyszałam to miałam ochotę mu w:cenzura:ić..dziadek zaczął się śmiać jakby był dumny z mojego taty :/ ..a tata szczycił się że powiedział coś takiego ..po prostu to było żałosne...nie wiem ..może przesadzam..nie chodzi mi o to żeby narzucać komuś swoje myśli..poglądy..żeby zaczęli mi 'pasować' (!!) ..ale moim zdaniem jako człowiek w tym wieku powinien chociaż zachować tę myśl dla siebie..w sumie to on sam mógłby urodzić się z takim kolorem skóry..miał do tego człowieka pretensje o to co nie było od niego zależne..jakby to była jego wina :/ ...[to jest chyba mój najdłuższy post xD :p .. ;) ]



Prosze bez OT, nastepnym razem 20%
 
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
syjon
reggae.jest.radoscia : a więc jechaliśmy do Poznania ..pierwszą rzeczą która już mi nie pasowała było to że zamiast spod naszego bloku zacząć jechać do Poznania to pojechał jeszcze po dziadka którego nie darzę szczególną sympatią :/ ..nawet się nie spytał czy nie przeszkadzałoby nam to że dziadek zabiera się z nami bo jakby nie było to cały czas mówił że to będzie nasza wspólna wycieczka[bez dziadka] i ja tez chciałam spędzić ten czas z tatą i bratem [taką rodziną] a nie jeszcze z dziadkiem..bo z nim było już co innego :/ ..no ale już trudno..pojechał.. :/ ...a to co najbardziej mnie do niego zgorszyło było tak : byliśmy wtedy w Zoo [ :/ ] no i ogólnie ,jak to w Poznaniu chodzą sobie po ziemi ludzie różnych narodowości.."ras"..o różnym kolorze skóry...w Poznaniu przecież to norma..i on coś takiego : -"o Murzyn" jak to usłyszałam to spojrzałam na niego i to zlałam..no bo co w tym dziwnego...a on potem : -" chyba widziałem tu jakieś wolne klatki dla nich" ..jak to usłyszałam to miałam ochotę mu w:cenzura:ić..dziadek zaczął się śmiać jakby był dumny z mojego taty :/ ..a tata szczycił się że powiedział coś takiego ..po prostu to było żałosne...nie wiem ..może przesadzam..nie chodzi mi o to żeby narzucać komuś swoje myśli..poglądy..żeby zaczęli mi 'pasować' (!!) ..ale moim zdaniem jako człowiek w tym wieku powinien chociaż zachować tę myśl dla siebie..w sumie to on sam mógłby urodzić się z takim kolorem skóry..miał do tego człowieka pretensje o to co nie było od niego zależne..jakby to była jego wina :/ ...[to jest chyba mój najdłuższy post xD :p .. ;) ]



Prosze bez OT, nastepnym razem 20%




no chyna najdluzszy :p no to prze.bane ojciec rasista rozumiem?! nie cierpie rasistow bez wyjatkow to tak jakby oceniali po kolorze oczu np.masz niebieskie to jestes inna ta gorsza.to ja jak bylam na koncercie ostatnio to wbili sie jacys ''dresiarze'' podworkowe typy w sytlu techno i hip hop. napewno sie wbili bo nie kupili iletow na 100%,no i wyszedl sizzla na scene i caly zespol to oni sie zaczeli drzec ''laaa czarni wogle potrafia mowic??,a co dopiero śpiewaćć...'' '' z zoo wyskoczyli??'' i takie tam no myslam ze za.:cenzura:ie!i zreszta tak jak pozostali. kilka osob sie z nimi klocilo,ja bym troche nie w stanie ^^ no ale kurde! przychodza na koncert reggae i takie cos gadaja?! gdzie wiadomo jest brak rasizmu,one love,rasta,reggae,ziolo,dredy,ciemnoskorzy.a powiedzialas cos swojemu ojcu na to? wez mu to wytlumacz ze kolor skory nie ma znaczenia.bez kitu w tym wieku juz to powinnien wiedzieć ... pzdr :* ps. tez sie rozpisalam :D:D


Ostrzegalem, tym razem 20%
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
A co do wypowiedzi xlawa to są sposoby na utrzymanie dredów w czystości,
Sposoby? chyba sposob... woda + szampon ;]


trzeba liczyć się z tym że są one kosztowne w czasie i [nie tylko :p] jeśli chodzi o utrzymanie ich jakimś normalniejszym stanie :/ ..wiecie że taka jedna dziewczyna rozczesywała swoje dread'y i robiła to przez całe 3 dni o ile nie więcej xD..i to bez wychodzenia z domu..po prostu cały czas siedziała i rozczesywała xD..no ale cóż podobno zakończyło się to sukcesem :D
Na poczatku moze i musisz im poswiecac wiecej czasu:) dokrecam sobie dredy w 3 godziny dla porownania swiezo po zrobieniu dredow siedzialam na :cenzura:e 8 godzin.
A co do tego rozczesywania... zmasakrowane wlosy nazywasz sukcesem? probowalas kiedys rozczesac dredy? Ja swiezo po zrobieniu probowalam (z ciekawosci) i nie dalam rady.



I co wy chcecie od grubych dredow:p grube dredy sa fajne!! :):):)
 

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
co do słowa "sukces" to nie chodziło mi o piękny wygląd włosów po rozczesaniu dread'ów tylko to że je rozczesała, co można zaliczyć do sukcesu i nim było :p ;) ..a tak poza tym to nie są aż takie złe..co prawda są zniszczone :/ ale i tak niektórzy maja gorsze mimo iż nie mieli dread'ów :p ;) xD ... Podzielam, grube dready są super! :D :)
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
i tak nie wierze, ze je rozczesala;) Chyba, ze tylko ja mam tak za:cenzura:iscie zbite dredy :D :D Moja kumpela sciela i zostawila tylko po 2cm z kazdego dreda(+ odrosty jakies 6 cm)) i jak propowala rozczesac to... ee :niepewny: tak, tak rozczesala..ale wlosy byly masakrycznie zniszczone. A Ty skad wiesz, ze nie sa zle? widzialas?:) są OKROPNE!!!!!!!!
 

9nefre3

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łódź
Fakt Strasznie Boli Ale tylko Na Początku :D ale warto ;p ja mam jednego dreda ;] a moze ktoś wie gdzie można go przedłuzyć ?? ( okolice łodzi ) :)
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Ostatnio ostro myślałem o zrobieniu sobie dreadów ale tylko z tyłu głowy. Ale teraz jakoś odechciało mi się.
Teraz jakbym miał sobie zrobić to takie wy:cenzura:iście długie, gdzies do pasa i grube ;)
W chuu takie coś mi się podoba.
Szkoda że nie jestem cierpliwy i nie chce mi się czekać na tak długie włosy xD

Miałem kiedyś dreada na jakieś 5cm z tyłu głowy xD
Ponosiłem kilka dni i mi starzy go ścieli, :cenzura:ice jak byk miałem xD
Za tydzień na złość miałem 2 nowe ;p Nie ucieli, sam ściąłem po 2tyg :p


Tak jak ktoś napisał, najgorsze jest gdy Ci szydełkiem tuż przy skórze ktoś nawija xD Potem to luz ;)
 

9nefre3

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łódź
Ostatnio ostro myślałem o zrobieniu sobie dreadów ale tylko z tyłu głowy. Ale teraz jakoś odechciało mi się.
Teraz jakbym miał sobie zrobić to takie wy:cenzura:iście długie, gdzies do pasa i grube ;)
W chuu takie coś mi się podoba.
Szkoda że nie jestem cierpliwy i nie chce mi się czekać na tak długie włosy xD

Miałem kiedyś dreada na jakieś 5cm z tyłu głowy xD
Ponosiłem kilka dni i mi starzy go ścieli, :cenzura:ice jak byk miałem xD
Za tydzień na złość miałem 2 nowe ;p Nie ucieli, sam ściąłem po 2tyg :p


Tak jak ktoś napisał, najgorsze jest gdy Ci szydełkiem tuż przy skórze ktoś nawija xD Potem to luz ;)



Zawsze Możesz Sobie Przedłużyć dreda :D I Nie Musisz Tak Długo Czekać :p
 
Do góry