DREDY

Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
syjon
hejj :) Chciałabym myślec co sądzicie o dredach,jak wiadomo najczesciej nosz ja osoby ktore sa zwiazane silnie z muzyka reggae i rastafari. ja mam zamiar sobie niedługo zrobić własnie dredy ale nie za grube. no i oczywiscie wiem ze trzeba bedzie o nie dbac bardziej niz przy normalnej fryzurze :) ale dam radę ^^ często osoby z dredami odbierane sa bardzo pozytywnie ^^ podoba wam sie to ? bo mi bardzo :)
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
No dredy fajne są ;)
U dziewczyn najlepsze są takie cienkie, tak ok grubości małego palca xD Może troche mniejsze ;]
Ogólnie bardzo fajne ;]
Myślisz, że wytrzymasz 7h robienia dredów? xD
Ból jak cholera rzekomo xD
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Mi sie dredy w ogole nie podobaja totalny "syf" na wlosach brzydzilbym sie nosic tego na swojej glowie.
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Mi się tam dredy nie podobają, nigdy bym sobie nie zrobiła. U niektórych nawet ok wyglądają :)
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Dredy są super. Zwłaszcza takie długie. A co do wypowiedzi xlawa to są sposoby na utrzymanie dredów w czystości, więc o żadnym syfie nie ma mowy. Chociaż musi to być decyzja przemyślana, bo potem nie ma odwrotu, można tylko ściąć.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
osobiscie ja bym sobie dredow nie zrobila :p ale u kogos szalenie mi sie to podoba :D moja przyjacioka ma i wyglada rewelacyjnie :D
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
heh mi się nie podobaja na całej głwoiei dredy tylko tak jeden abo dwa fajnie to wygląda, ale ja bym sobie nie zrobiła, na kimś to lepiej wygląda a siebie nie wyobrażam sobie
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
heh mi się nie podobaja na całej głwoiei dredy tylko tak jeden abo dwa fajnie to wygląda, ale ja bym sobie nie zrobiła, na kimś to lepiej wygląda a siebie nie wyobrażam sobie
Ja swego czasu nosiłem 4 z tyłu głowy, a reszta włosów długa. Ale nie polecam takiego rozwiązania. Albo na całej głowie, albo wcale. A jeśli już kilka to reszta włosów ścięta na krótko. Bo jak są długie włosy to się strasznie plącze wszystko. Ja jak ścinałem to miałem w okolicy tych dreadów straszne kołtuny i poniszczone włosy dookoła. Ale podobają mi się, to fakt :D
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
mój kumpel kiedyś miał. takie potargane i rozsypujące się, bo nie chciało mu się szydełkować. dostałam nawet z dreda w oko. cienkie są znośne.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
nooo własnie ja chce cienkie smile.gif) mam nadzieje ze wytrzymam:D musze ^^ bless jezyk.gif
Ból jest, ale tylko po tapirowaniu, jak szydełkujesz tuż przy głowie. Trochę włosów się wyrwie, a wiadomo, że to boli. Potem dalsze części dreadów to już luz. Najbardziej boli koło skroni i z tyłu na dole. Najmniej chyba zaraz nad czołem ;)
 

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
jeśli chodzi o ból przy robieniu dread'ów to moim zdaniem jest to rodzaj 'pokuty' dla Jah..osobiście podobają mi się dready i mam zamiar sobie je strzelić na głowie ;) :D ..chodź trzeba liczyć się z tym że są one kosztowne w czasie i [nie tylko :p] jeśli chodzi o utrzymanie ich jakimś normalniejszym stanie :/ ..wiecie że taka jedna dziewczyna rozczesywała swoje dread'y i robiła to przez całe 3 dni o ile nie więcej xD..i to bez wychodzenia z domu..po prostu cały czas siedziała i rozczesywała xD..no ale cóż podobno zakończyło się to sukcesem :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To widocznie krótko te dready miała i niezbyt zbite. Bo w dobrze dokręconych dreadach nie rozróżnisz pojedynczych włosów. Mój ojciec za młodu też nosił dreadlocki i rozczesał. A miał do pasa :D
 
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
syjon
To widocznie krótko te dready miała i niezbyt zbite. Bo w dobrze dokręconych dreadach nie rozróżnisz pojedynczych włosów. Mój ojciec za młodu też nosił dreadlocki i rozczesał. A miał do pasa :D


Mój tatoo też miał dredy :) uwielbiam go. a teraz ma podwojnego irokeza :D każdy mi zazdrosci takiego ojcaaa :) HA!
 
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
syjon
ale macie fajnych Ojców :p ;) ..



i nie dziwię się że zazdroszczą :p ..cóż innego można robić :p ;) ..chciałabym mieć tatę a co dopiero takiego :D ;)


a co nie masz? ;( wiesz z moim nie bylo tak super jak teraz ale to problemy rodzinne ;) nie chce o tym gadac no bylo nie za ciekawie : ( ale teraz juz wszystko jest ok, i kocham go jak nikt :)
 

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
wiesz..to jest tak że mam ojca ale w ogóle nie utrzymuje ze mną kontaktu..nawet nie wiem gdzie mieszka :/ ...moim zdaniem mieć ojca to słuchać jego rad..być przy nim..rozmawiać z nim..wspólnie się wygłupiać..śmiać..jeździć na wycieczki..to jest takie zjednoczenie dusz ;) ...mój 'ojciec' w ogóle mnie nie wychowywał..pozostawił to mamie[są po rozwodzie]...więc nie wiem czy powinnam w ogóle nazywać go moim ojcem a wręcz niegrzecznie pisząc dawcą spermy :/ ...no ale cóż nic się na to nie poradzi ;) ...a co do Twoich relacji z ojcem to pozostaje mi tylko wierzyć że do końca będzie Wam się tak pozytywnie układało ;) czego Wam Życzę z całego serca :)

zobacz jak to co piszemy jest bardzo na temat :lol: xD
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Ja tez nie mam ojca ;), ale sie dziwnie sklada :) (rodzine po rozwodzie)
za to moja mama slucha dobrej muzyki :), (szkoda ze nie reggae)

ale dobra bez OT ;)
 
Do góry