DREADY- co wy o tym sadzicie??

K

kfiatushek

Guest
Niedawno wpadlam na pomysl zrobienia sobie dreadow, strasznie sie napalilam na ten fryz. Ale nie jestem jescze do konca przekonana czy warto sobie niszczyc wlosy. Co wy sadzicie o tej nietypowej fryzurze?? Mam dlugie, brazowe wlosy i wiele osob mowi mi ze dready tylko mi je zniszcza.
Nie jestem jescze zdecydowana, mam nadzieje, ze pomozecie mi podjac wlasciwa decyzje.
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Hmm .Ja kiedys tez napalilam sie na dredy ale szybko mi sie one odwidziały na szczescie.Teraz taka fryzurka nie zabardzo mi sie podoba.Ja ci odradzam nio ale zrobis zjak uwazasz :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mi sie dredy podobaja ale nie kazdemu w nich do twarzy...mysle że włosy zniszcysz na pewno ale gdy ci sie dresy znudzą obetniesz bedziesz łysa i odrosną piękne zdrowe włosy... :p
 

honda

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
mi sie ogolnie dredy podobaja, ale ja bym sobie w zyciu ich nie zrobila... ze niszczy wlosy to raz, ale potem jak sie znudza, albo cos, to trzba sie sciac na lyso, jeszcze u chlopaka to jakos wyglada, ale u dziewczyny-kiepsko..... ja bym odradzala....
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
jeżeli czegoś mam żałować,to tego, że nie zrobiłam dredow.....a teraz,to mma za krotkie wlosy ;(
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Pewna dzieczyna ode mnie ze szkoły miała dredy.Cała szkoła wyzywała ja od brudasa tzn wiekszosc bo ja nic do tej dziewczyny nie miałam.Ludzie sie nie znaja!!!Dredy tez trzeba odpowiednio pielegniowac!!!Ludzie sa zacofani i chyba mysla,ze jak ktos ma dredy to głowy nie myje a to wcale nie prawda!!
 

reguska

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
jak pielęgnować dready?

no właśnie....używać szamponów, czy może jakichś płynów specjanych?
 
K

kfiatushek

Guest
Patrycja86 napisał:
Pewna dzieczyna ode mnie ze szkoły miała dredy.Cała szkoła wyzywała ja od brudasa tzn wiekszosc bo ja nic do tej dziewczyny nie miałam.Ludzie sie nie znaja!!!Dredy tez trzeba odpowiednio pielegniowac!!!Ludzie sa zacofani i chyba mysla,ze jak ktos ma dredy to głowy nie myje a to wcale nie prawda!!

no widzisz.. sa ludzie i TABORETY!!
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
dredy to fajna rzecz, tylko byś musiała je pielęgnować, najważniejsze jest to że Ci się to podoba i nie patrz na opinie innych. :rotfl:
 
K

kfiatushek

Guest
Hmmm.. sama nie wiem.. pozostaje jescze sprawa z ceną... nie mam pojecia ile to moze kosztowac.
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Niom najlepiej isc do takiego punkto gdzie robia dredy :p bo chyba nie kazda fryzjerka.Ech zupelnie sie na tym nie znam.
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
poszukaj w mieście,nie idz do fryzjera, bo oni nie potrafią robić solidnych dredów.......
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
regularnie dokręcać, szczególnie na początku (najlepiej szydełkiem w odpowiednim rozmiarze!!)
 

Avika

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Dredy fajnie wyglądają na poczatku ale jesli juz zaczynaja sie niszczyc nie jest to piekny widok :/ mysle ze nie warto marnowac swoich wlosow na takie cos...ale decyzja nalezy do ciebie! :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Dredy sa niekiedy fajne ale nie na wszystkich glowach fajnie wygladaja :D
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
jezeli ktos ma grube wlosy i jest ich duzo, to nie ma sie o co bac,ale musi liczyc sie z tym,ze kiedys bedzie msial je obciac,a wtedy trzeba bedzie je zapuszczac od nowa.ale to nic starsznego. jezeli chodzi o dredy,to jezeli dba sie o nie i pielegnuje, to przez dlugi czas wygladaja super (tylko tzreba umiec to robic)
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
zielka napisał:
Heh...........nom jesli dredy robi "specjalistA" to wygladaja super.........
a anjlepszymi specjalistami są ludzie ze środkowisk punkowych.............
 
Do góry