DREADY- co wy o tym sadzicie??

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
no ludzie help zlitujcie sie i pomóżcie ... dredolki powinny sie trzymać razem ! ! !
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ponury murzyn - niestety nie jestem w stanie ci pomóc :/ Nie mam żadnego doświadczenia w robieniu dreadów. Ale jeśli coś mi wpadnie w oko to ci napiszę.
 

pozytywka

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowiak
Mi sie dredy strasznie podobaja i cały czas namawiam na ten fryz starych. Jak narazie sa nieugieci w swojej decyzji, ale kto wie może kiedyś...

Ogólnie dredy sa spox :eek:k:
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Pewnie będę miała to samo ze swoimi :/ A nawet NA PEWNO. Hmm... To może ja już zaczę ich zmiękczać? :D Za trzy lata może się zgodzą :p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
szynszylka napisał:
Pewnie będę miała to samo ze swoimi :/ A nawet NA PEWNO. Hmm... To może ja już zaczę ich zmiękczać? :D Za trzy lata może się zgodzą :p
[snapback]72169[/snapback]​

ja sie swoich nie pytałem, poprostu zacząłem robic. juz mam tak natapirowane włosy ze i tak odwrotu nie ma :-]
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Hehe... Więc życzę powodzenia :) Mi by kazali włosy ściąć. Ja bez włosów :bag: :mruga: Grr... Jak mama mnie nie może namówić żebym troche podcieła :D
 
A

Anitkaa

Guest
Mi się podobają dready (czy jak tam się pisze) , ale u kogoś , ja tez bym, sobie ich w życiu nie zrobiła , bo zniszczyłabym włosy. U mnie w szkole jestem osobą lubianą ale np. na ulicy gdzie nikt mnie nie zna np. w jakimś większym mieście to uznawali by mnie za obdartuch i niechluje . wiem o tym bo moja koleżanka miała kiedyś dready i właśnie tak jej dokuczali. Osobiście odradzam ale to Twój wybór. A plusy?? Na pewno bedziesz oryginalna :D
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Miałam plany zeby sobie kiedyś zrobić dready bardzo podobają. Dalej uwazam że są fajne, ale nie zrobiła bym sobie.
U mnie w szkole jest dziewczyna która ma właśnie taką ozdobe i bardzo fajnie to wygląda
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Mnie osobiście dredy się nie podobają.Wydaje mi się,że szkoda włosów niszczyć.
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Mi sie strasznie dredy nie podoabaja... Ale to kwestia tylko upodoban... MI dredy kojazą się z nygustwem (wiem, wiem o dredy czeba dbać :p) wogule nie za bardzo zebym sobie dredy robiła :) A ta fryzurka musi pasowac jeszcze do twarzy a mi nie pasuj napewno :p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Mi sie strasznie dredy nie podoabaja... Ale to kwestia tylko upodoban... MI dredy kojazą się z nygustwem (wiem, wiem o dredy czeba dbać :p) wogule nie za bardzo zebym sobie dredy robiła :) A ta fryzurka musi pasowac jeszcze do twarzy a mi nie pasuj napewno :p

a mi pasuja i dlatego chce je mieć ;D
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
HMM no niby niszczeją ale zawsze można ściąć i miec znowu piekne długie włosy :p
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Dziewczyno opamiętaj się póki jeszcze nie jest za późno!!!!!!!!!!!!!!! dredom stanowcze NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! to nigdy nie wygląda fajnie...
 
Do góry