DREADY- co wy o tym sadzicie??

LECHU

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
kfiatushek napisał:
Niedawno wpadlam na pomysl zrobienia sobie dreadow, strasznie sie napalilam na ten fryz. Ale nie jestem jescze do konca przekonana czy warto sobie niszczyc wlosy. Co wy sadzicie o tej nietypowej fryzurze?? Mam dlugie, brazowe wlosy i wiele osob mowi mi ze dready tylko mi je zniszcza.
Nie jestem jescze zdecydowana, mam nadzieje, ze pomozecie mi podjac wlasciwa decyzje.

Osobiście mam dredy...też się długo zastanawiałam aż wkoncu zrobiłam :) i się bardzo ciesze, że tak zrobiłam :D
to Prawda włoski się niszczą, ale jak to mawiają "włosy nie palec - odrosną" :)
trszokę jest przy nich roboty i mały kłopot z myciem (bo trzeba się wdzierać pomiedzy baty i szorować łepek) ale ogólnie sprawiają wiele radości :)
tylko jeszcze wujek dobra rada radzi, że jeśli się zdecydujesz to rób to u profesjonalisty...warto dać trszke wiecej pieniążków i niech to jakoś wyglada niż jakiś "spec" Ci na popiół zacznie robić i nic z tego nie bedzie...
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
DREDY SĄ BRZYDKIE !! :/ wogóle jak je widze to mi się kojarzą źle , nie nie lubie nie moge na nie patrzeć , nie podobały mi się , nie podobają i nie spodobają . :zdegustowany:
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
Nie mam nic do dredow, ale nie kazdemu one pasuja. Wiem, ze trzeba je codziennie skrecac by jako tako wygladaly tzn tak slyszalam bo nigdy nie mialam dredow. Kiedys u mne w szkole 4 osoby mialy dredy, w tym jedna dziewczyna i to wlasnie jej najbardziej pasowaly..bo moze miala najlepiej zrobione i miala odpowiednie wlosy do nich.
Ja nie bede ani polecac ani odradzac ;) zrob jak uwazasz.
 

EuDeZeT

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódz
Dredy... fajne!Sama bym sobie zrobiła ale mam krótkie włosy. Kto wie moze w przyszłości :] ale jak masz chęc to czemu nie ;) włosy przeciez odrosną :)
 

LECHU

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Lexia napisał:
DREDY SĄ BRZYDKIE !! :/ wogóle jak je widze to mi się kojarzą źle , nie nie lubie nie moge na nie patrzeć , nie podobały mi się , nie podobają i nie spodobają . :zdegustowany:


ciekawe skąd to uprzedzenie i z czym Ci się kojarzą...?!

a wszytskie dredy nie są brzydkie...zależy jak są zrobione i jak się o nie dba :] niektórym znacznie lepiej w dredach niż w zwykłych włoskach <lol>

ale to już co kto lubi...
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
wiesz co z nikąd nie podobaja mi sie i już nawet jeżeli komuś pasują .
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
chcialbym sobie zrobic takie krotkie sterczace dready, kiedys widzialem jak taki gosciu na rusztowaniu przy remoncie bloku mial takie :cenzura: 2-3 cm dready tak ze mu stały w góre - chcialbym miec takie . jakiej dlugosci trzeba posiadac wlosy zeby wlasnie miec takie krociótkie wypaśne stojące dready???
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
papillon napisał:
ponury_murzyn napisał:
chcialbym sobie zrobic takie krotkie sterczace dready,
Wiesz,szkoda włosów.

mimo wszystko jednak sie skusze, tylko jakiej dlugosci potrzebuje wlosow?? na takie 2-3 cm dreadki

[ Dodano: 8 Sierpień 05, 23:47 ]
hmm czy to forum jeszcze żyje ????? :D ludzie ja chce wiedziec bo nie wiem ile musialbym czekac...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nooo wkoncu sie ktos zlitował :D dziekuje :*

p.s jak tu sie daje punkty jesli ktos mi pomógł ?! :D
 

LECHU

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
włoski które zamienjają się w dredy skracają się o jakieś 4 cm :)

ale najlepiej sobie zrób takie z 5-7 cm - to też będzie tak super stało ale muszą być cieniutkie ;)
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
nie wiem dlaczego, ale ja jakoś mam awers do dredów.Nie podobają mi się za bardzo i jakoś mi się wydaje,że to taka ... nie wiem jak to nazwać -nieczysta fryzura ale nie chcę nikogo urażać,bardzo możliwe,że ulegam jakimś staerotypom bo nie znam nikogo kto ma dredy.Pozdrowionka dla wszytskich
 

LECHU

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
astaroth napisał:
ja mialam grube nom i sie pienie trzymaly stojaco
też wszytsko zależy jakie były twoje kłaczki przed zrobieniem tego cuda dredów.. :)




bahiri napisał:
i jakoś mi się wydaje,że to taka ... nie wiem jak to nazwać -nieczysta fryzura
wszytsko zależy od tego jak się dba o tą "fryzurę"... faktycznie to raczej stereotyp... ;]

bahiri napisał:
nie znam nikogo kto ma dredy
a dredloka jakiegoś musisz poznać, bo dredloki to fajne chłopaki ;);)

pozdrawiam i buziaki
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Dready... mmm.. Ja kocham dready. Za dwa, trzy lata zrobie sobie na bank. Na razie mama wyrzuciła by mnie z domu razem z dreadami :/ A jeśli chce się z dreadmi skończyć to włosy i tak trzeba obciąć, więc nic ze zniszczonych włosów nie zostanie. Fakt, będą później osłabione itp. ale warto chyba zainwestować raz w odżywkę. Chyba, że się wogóle nie myśli o ścinami draed :) Ja jestem jak najbardziej za tym fryzem.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
kto ma jakis dobry i bardzo szczegółowy (najlepiej z ładnymi fotkami) tutorial (opis) robienia dreadow???

która metoda jest najlepsza do zrobienia sobie krótkich dreadow ??
 
Do góry