DREADY- co wy o tym sadzicie??

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
hhmm musisz mi wybaczyc jestem blondynka ... :zdegustowany: i znam sie tylko na motocyklach .. :dezorientacja: prosze o dokladniejsze instrukcje .. :zawstydzony:
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
;)
1.Klikasz na odpowiedz
2.(rysunek...)klikasz na przeglądaj i wybierasz plik ( zdjęcie ).
3.(rysunek...)klikasz na dodaj załącznik lub po prostu od razu dajesz- wyślij
=)
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
oo kurcze sorki .. bo ja zawsze pisalam na "szybka odpowiedz " heh gluptas ze mnie :D wlasnie zapomnialam dopiowiedziec ze bylam na tyle glupia ze jak mialam deady to mialam przefarbowane wlosy na braz ..a niektore na inne jeszcze kolory ... :/ czasem takkie mam odchyly ..ale teraz farba juz pieknie zeszla bo w koncu juz dawnoo farbowalam i mam swoje blond naruralne wloski :D :rotfl: i nareszcie czuje sie w nich ok :)

[ Dodano: 6 Lipiec 05, 15:13 ]
nie dodalo mi zdjecia !! wrrrr
 

crazy girl

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Ja nienawidzę gdy dziewczyna nosi dredy , po prostu są okropne. Wybaczcie mi ale tak jest . No może niektórym dziewczynom to pasuje :) pozdro :p
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
nie mozesz zamiescic tu na forum :) mozesz rowniez napisac ze to ja .. heh choc ...troche glupio ze kmialam tak przefarbowane wlosy no ale ... ;/... z gory dzieki

[ Dodano: 7 Lipiec 05, 13:10 ]
jejku tzn chcialam napisac ze mozesz zamiescic :p
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
To jest zdiecie astaroth z dredami

[ Dodano: 2005-07-07, 13:15 ]
sorka ale nieposzly mi dwa na raz cos zepsulam jak zwykle, wiec to drugie zdjecie
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
dzieki nika, za zamieszczenie moich zdjonek .. :* moze ktos szczeli komenta jak mu sie podobaja:] heh no bo ja kurcze zaluje ze nie zrobilam sonbie na naturalnych wlosach tylko farbowanych
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
astaroth, fryzura pierwsza klasa, ale zastanawia mnie jak jest z takimi rzeczami jak mycie , tzn. czy jednak niema podwojnej pracy, bo niegniewaj sie ale widzialam takie fryzury czesto i wygladaly jak poplatane wlosy i do tego takie brudne ze tylko czekac az sie wszy zalegna, sorrka ze to pisze i licze ze mnie oswiecisz :wstyd:
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
jaaa jakie super dredy :D ja zawsze chciałam mieć dredy... ale najgorsze jest to że jak się znudza to te ścięcie... :( szkoda
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
nika, ... hmm no sa ludzie i parapety .... wiesz niekazy o nie dba ... ja sama sie spotkalam z tak niedbanymi dredziakiami... :zdegustowany: hmm jesli pytasz o mycie to myjesz jak normlane wlosy ..ja je mylam dwa razy w tygodniu na poczatku mydelkiem "Biely jelonek" zeby byly bardziej z bite a pozniej mylam normlanym takim szamponem dla dzieci bambino :) jesli sie o nie dba to nie ma prawa zeby bylo cos zaniedbane ... wystarcza je myc raz w tygodniu no ale ...ja jestem nadgorliwa :) :looka: ale bywa i tak :D

[ Dodano: 8 Lipiec 05, 19:25 ]
jejciu chcialam napisac "bialy jelonek" i zbite razem :D heh
 
Do góry