Dowód Na Duchy!

Cleo33

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Poland
Czytałam juz wiele postów na temat istnienia duchów.Moje podsumowanie: robi mi sie słabo. Nie z tego wzgledu ze sie boje. Uwielbiam sprawy paranormalne i dlatego czytam to forum ale......błagam odczepcie się od "duchów".Jestem ciekawa co macie na mysli uzywając słowa "duch". <_<
DUCHÓW nie ma!Są DUSZE!

Opowieści typu "...duchy straszą w domu" ipt, itd są (napisze miło) niestosowne. Dusza opuszcza ciało i to koniec jej ziemskiego bytu.Nie zostaje na ziemi żeby straszyć zasmarkane dzieciaki.

Wyobrażcie sobie że "duch" waszej zmarłej ciotki odwiedza was, żeby STRASZYĆ i wypróć flaki. A niby po co???!!!!!! On juz swoją egzystencje skończył i na pewno nie ma co tu robić. A niby co robi cały dzień zanim wyjdzie w nocy postraszyć? Ojej nudzi się? A może siedzi przed TV? He he he he he he :D

Owszem zdażają się różne niewyjśnione sytuacje. Nie zwalajcie winy na "duchy".

Hhhmm a co np. z teorią że duchy pomagają ludziom? Coż nie są materialne więc nie mogą sie pojawiać czy przesuwać przedmiotów. Dusza moze pomóc (czy coś w tym sensie) jak głosi jedna z teorii pojawiając się we śnie.

Nie zależy tu już od wyznania religijnego. Czy to katolik wierzy że dusza idzie do nieba/piekła, czy buddysta że się reinkarnuje, czy też ateista- w nic nie wierzy :lol: .....to nigdzie nie ma miejsca na duchy.

Stwierdzam to logicznie przeglądając całą sprawę.

Straszyć to was mogą demony lub jak kto woli diabły. Skoro w duchy wierzycie to czemu nie w diabły/demony/czarne anioły???????????
To one wprowadzają cały zamęt.
Zastanówcie sie. Wiem że to wszystko parapsycho takie...uhm fajna adrenalinka ale do granic możliwości.

Albo sprawa zdjęć z duchami. Że niby ma to udowodnić ich istnienie. To że obok ciebie na zdjęciu stoi duch nie znaczy to jeszcze ze ma chęć zrobić ci krzywde. A niech se żyje w spokoju. I czym tu się ekscytować.

Piszcie o demonach, klątwach, potworach, babach jagach, jasnowidzach, lewitacji i.......itd :sexy:

....ale zanim napiszecie coś(dziwnego) o duszach to sie zastanówcie ;)

:papa: :papa: :papa: :papa:
 

Lazaru

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Woclawek
Dokładnie, całkowicie się z Tobą zgadzam.

Jak dla mnie, jest to tylko czysty fotomontaż. Ludzie mają radochę jak obejrzą sobie przerobione zdjęcie. Duch przecież jest tyko jeden i każdy chrześcijanin powinien o tym wiedzieć. Nie ma czegoś takiego jak dusze błąkające się po świecie, bo wiadomo, że na świecie się nie zostaje, idzie się do nieba albo do piekła.
Dlatego takie gadanie i podniecanie się jakimiś zjawiskami paranormalnymi jest całkowicie bez sensu.
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Czytałam juz wiele postów na temat istnienia duchów.Moje podsumowanie: robi mi sie słabo. Nie z tego wzgledu ze sie boje. Uwielbiam sprawy paranormalne i dlatego czytam to forum ale......błagam odczepcie się od "duchów".Jestem ciekawa co macie na mysli uzywając słowa "duch". <_<
DUCHÓW nie ma!Są DUSZE!

Opowieści typu "...duchy straszą w domu" ipt, itd są (napisze miło) niestosowne. Dusza opuszcza ciało i to koniec jej ziemskiego bytu.Nie zostaje na ziemi żeby straszyć zasmarkane dzieciaki.

Wyobrażcie sobie że "duch" waszej zmarłej ciotki odwiedza was, żeby STRASZYĆ i wypróć flaki. A niby po co???!!!!!! On juz swoją egzystencje skończył i na pewno nie ma co tu robić. A niby co robi cały dzień zanim wyjdzie w nocy postraszyć? Ojej nudzi się? A może siedzi przed TV? He he he he he he :D

Owszem zdażają się różne niewyjśnione sytuacje. Nie zwalajcie winy na "duchy".

Hhhmm a co np. z teorią że duchy pomagają ludziom? Coż nie są materialne więc nie mogą sie pojawiać czy przesuwać przedmiotów. Dusza moze pomóc (czy coś w tym sensie) jak głosi jedna z teorii pojawiając się we śnie.

Nie zależy tu już od wyznania religijnego. Czy to katolik wierzy że dusza idzie do nieba/piekła, czy buddysta że się reinkarnuje, czy też ateista- w nic nie wierzy :lol: .....to nigdzie nie ma miejsca na duchy.

Stwierdzam to logicznie przeglądając całą sprawę.

Straszyć to was mogą demony lub jak kto woli diabły. Skoro w duchy wierzycie to czemu nie w diabły/demony/czarne anioły???????????
To one wprowadzają cały zamęt.
Zastanówcie sie. Wiem że to wszystko parapsycho takie...uhm fajna adrenalinka ale do granic możliwości.

Albo sprawa zdjęć z duchami. Że niby ma to udowodnić ich istnienie. To że obok ciebie na zdjęciu stoi duch nie znaczy to jeszcze ze ma chęć zrobić ci krzywde. A niech se żyje w spokoju. I czym tu się ekscytować.

Piszcie o demonach, klątwach, potworach, babach jagach, jasnowidzach, lewitacji i.......itd :sexy:

....ale zanim napiszecie coś(dziwnego) o duszach to sie zastanówcie ;)

:papa: :papa: :papa: :papa:


Dokładnie, całkowicie się z Tobą zgadzam.

Jak dla mnie, jest to tylko czysty fotomontaż. Ludzie mają radochę jak obejrzą sobie przerobione zdjęcie. Duch przecież jest tyko jeden i każdy chrześcijanin powinien o tym wiedzieć. Nie ma czegoś takiego jak dusze błąkające się po świecie, bo wiadomo, że na świecie się nie zostaje, idzie się do nieba albo do piekła.
Dlatego takie gadanie i podniecanie się jakimiś zjawiskami paranormalnymi jest całkowicie bez sensu.


Zgadzam się z poprzednikami. Mimo, że jestem ateistą i w duchy nie wierzę, to nie mam pewności co się dzieje z człowiekiem po śmierci. Ale jeżeli powiemy, że istnieje taka dusza w człowieku, to realne, że według waszych religii ona idzie do piekła lub do nieba i nie żyje na ziemi. Czyli wierząc w duchy i bojąc się ich chyba popełniacie grzech. Duchy nie istnieją.

A te zdjęcia w podanym linku nie są żadnym dowodem. Zrobił by je byle głupek z doświadczeniem w grafice komputerowej.
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Nie wiem czy wierzę w duchy. Wierzę że istnieje na Ziemi coś czego nie umiemy często wyjaśnić. Prawdopodobnie istnieje wiele takich rzeczy. Już od jakiegoś czasu siedzę w OOBE dlatego wiem że po Ziemi łażą nawet "dusze" (jaźnie) normalnych, żywych istot i może nawet teraz jeden cię widzi :D
A czy wierzę w takie pośmiertelne duchy? Ciężko powiedzieć. Istnieją osoby które twierdzą że mają z nimi kontakt więc być może coś w tym jest. Być może bo nikt nie wie tak naprawdę jak to jest. Człowiek jest za słaby żeby wszystko zrozumieć choć wielu osobom wydaje się że wyjaśnią wszystko za pomocą rozumu i logiki. Moim zdaniem nie możemy niczego negować ani zapewniać że istnieje bo zwyczajnie nie potrafimy tego ocenić. No chyba że ktoś widział postać zarłej osoby na własne oczy, no to wtedy jeśli jest pewien że nie miał halunów to może powiedzieć że duchy istnieją :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Niektóre "duchy" są zbyt wyrazne... ja też mogę napisać , ze koleżanka obok mnie która widnieje na zdjęciu nie powinna na nim być. bo byłam sama... . Ale faktycznie te cienie... a jedne z nich, ten za kobietą z rudymi włosami wyglądał jak duch żołnierza wermachtu...brrr. ja wierzę w duchy, ale nie sądze, że są złe. Niektóre z nich są pomocne. Natomaist boję się demonow... tfu ! ;/
 

Mati91

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sławno
Trochę zastanawiające. Ale jakos mało wiarygodne. Też moge zrobić fotle przysiegnąć ze tam nikt nie siedzi a siedział.
 
P

Pałka

Guest
Wywoływało sie kieedyś duchy Pałko xP
Taaak? I co, okazało się że jesteś medium? Masz jakieś szczególne powiązanie z duchami i ogólnie "tamtą stroną"?
Tak na marginesie, to wiem że wywoływałaś duchy, że to tak nazwę. Tak żeś się wystraszyła gasnącej świeczki, że nie wiem co by się stało, gdybyś zobaczyła jakąś białą poświatę.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
czemu mnie nikt nie uprzedził ze jak jestem sama w domu to mam tego nie oglądać
boje sie spojrzeć za siebie mimo ze wiem ze nikogo tam nie ma tzn chyba nie ma... :przestraszony: aaaaaaaaaa...... ja chce do mamy :niepewny:

dobrze ze jest jeszcze wcześnie bo gdyby było ciemno to bym chyba ze strachu zawału dostała
 
P

Pałka

Guest
Albo to ja jestem "inna" i nie potrafię otworzyć tego pliku albo mój komputer jest jakiś dziwny bo tam nic nie ma! :mruga:
Skąd wy wzięliście ten filmik? Bo chyba nie z tego linka na samym początku?? :mruga:
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
musisz to sobie na kompa ściągnąć
potem jak to otworzysz musisz klikać żeby ci sie kolejne strony pokazywały ;)
 
D

Deleted member 69517

Guest
oglądałem te zdjęcia jakiś 1 rok temu i jakoś mi sie w te brednie nie chce wierzyć...
 

futrzak2012

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Miasto
Brzeźnica
W istnienie duchów nikt nikomu na słowo nie uwierzy.Każdy musi się sam przekonać czy jest to prawda czy nie.
Ostatnio czytałem,że można za pomocą kamery na podczerwień nagrawać przez jakiś czas jedno miejsce a potem to oglądnąć i efekty maja być zaskakujące. . Jak jest nie wiem. . nie mam kamery na podczerwień. .
Ale za to ze swojego podwórka mam inne doświadczenie.Po śmierci prababci,gdzies pół roku później dziadek z babcią spali w jej domu.Spali w pokoju w którym spała prababcia.Była chyba 2 w nocy jak babcia wstała i zaczeła coś krzyczeć. .Dziadek obudził się i pyta co się stało.A babcia mówi, że leżała sobie bo nie mogła zasnąć. . I coś lub ktoś zaczęło otwierać drzwi do szafy,ściągać z niej kołdrę i gdy telewizor zaczął się włączać ona wstała i zaczeła krzeczeć. . i w momencie wszystko ustało. . ciekawe.. duch czy może sen ??
W każdym razie ja nie mam powodów by jej nie wierzyć. .
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
ja nie wiem czy moge wierzyć,ale sie boje...
sama nie wiem czego.
po prsotu,nigdy go nie widzialam,niczego dziwnego nie doswiadczylam,ale ja mam od razu kisiel w majtkach jak patrze na takie zdjecia itp...
no cóż,zryta psychika :D
 
Do góry