Dopalacze

riczi

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Temat dopalaczy...:D
Są spoko paliłem ale kij wie z czego to jest zrobione..!! <_< jak pale Ganje to przynajmniej wiem ze wyrasta z ziemi i zależy od kogo biore ile w tym jest chemi a ile naturalu...

Co do dopalaczy nie powiem klepa czasem jest ostra ale łeb boli czasem niesamowicie...
 

jeto

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
1
zauwazylem ze niektorzy z was strasznie psiocza na dopalacze, ze taki syf i nie wiadomo co to tak na prawde jest itd itp. gdybysmy mieszkali w cywilizowanym kraju w ktorym szanuje sie prawa jednostki do stanowienia o sobie samej jak np. holandia to sklepy z dopalaczami nie musialyby udawac czegos czym nie sa i sprzedawac czegos co udaje cos innego. niestety jest inaczej i cale szczescie ze znalezli sie ludzie z jajami ktorzy ryzykujac swoja egzystencje w tym zasciankowym spoleczenstwie postanowili rozpoczac prace u podstaw - bo tym wlasnie jest powstawanie smartshopow (zwanych rowniez headshopami). ci ludzie szerza przede wszystkim wiedze o tym ze te uzywki nie sa bardziej demoniczne niz alkohol i wszystko jest dla ludzi o ile uzywane z glowa. juz ponad dwa lata dopalacze sa na rynku i jakos swiat sie nie zawalil. mlodziez sie nie rozcpala, a dorosli dalej splacaja swoje kredyty. natomiast co do skladu smartdrugow prawda jest taka ze nie wiecie nawet czym peklowane jest wasze zarcie wiec dywagacje o tym jak to niby dopalacze sa potencjalnie niebezpieczne sa po prostu komiczne. czy wydaje wam sie ze producenci tych specyfikow chcieliby likwidowac swoich klientow? nasze dzieci sa szczepione preparatami konserwowanymi rtecia i to jest ok, ale dopalacze to syf :lol: a juz najbardziej mnie smiesza zadeklarowani milosnicy marii i innych nielegalnych narkotykow ktorzy wypowiadaja sie o smartshopach z jawna nienawiscia - jasne, lepiej dac zarobic mafii (kupujac towar ktorego skladu tak na prawde tez nie znacie, juz nie mowiac o gramaturze) niz legalnie dzialajacej placowce z ktorej podatkow podtrzymywany jest system w ktorym zyjemy. gratuluje pomyslunku. tak czy inaczej np w krakowie powstal juz szosty headshop, tym razem warszawskiej sieci "kolekcjonerzy.tv" - kolekcjonerzy-krakow.pl
pozdrawiam
 

niuniaaaaa

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
tu trzeba sie zgodzic na co dzień faszerujemy sie *** wie czym ,tak w sumie na nieswiadomce.
Ktos tam wczesniej pisal o acodinie i tussi. Zawieraja efedryne niby ziolowe tabletki,ale z tego (pare razy zdarzylo mi sie korzystac z tych specyfikow)to takie samo scierwo jak jakies dragi z ulicy ,wątrobe niszcza;D no ale oczywiscie wszystko zalezy od tego w jakich ilosciach i w jakiej czestotliwosci "cos" stosujecie XD Polecam dopalcze ,bo na ulicach jest scierwo maxymalne i wciska sie co popadnie,chyba ze macie dobre dojscia =DDD... Jedyna wada dopalaczy -> srednio 3 godzinki i koniec fazyy,ale mozna spac jak niemowle ;DD co tu duzo pisac...wolna wola,a na tych "domowych" kombinacjach mozecie sie ostro przejechac(na poprzednich str. o butaprenie itp )
Ktos pisal o pobudzeniu ... na pobudzenie polecam sen haha ...albokawe z colą hehe daje kopa jak frytkaa,ale ktos kto pije kawe 5 razy dziennie niespecjalnie poczuje roznice.
pozdrooooo
 

iss

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
w Lublinie pojawił się nawet nowy sklep z "legalnymi" dopalaczami http://www.mmlublin.pl/13249/2009/12/10/coffee-shop-devil-nowe-dopalacze-w-lublinie?category=depesze
 

Etanol

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja odradzę Wam korzystanie z "dopalaczy"...
Jak się z tym sprawa ma: Otóż jest grupa związków chemicznych mających takie lub inne działanie, oraz masa pochodnych tego związku. Właśnie z pochodnych pochodnych ;) związków korzystają dopalacze... Wytwarzają sobie nową substancje różniącą się nieznacznie od tej zakazanej prawnie, np jedną grupą metylową, położeniem wiązania podwójnego, grupą aminową etc... Taka jest prawda że tych dopalaczy NIKT NIGDY NIE PRZEPADAŁ. Tzn może Wy przebadaliście, ale medycznie nie zostały przebadane, nie wiadomo do końca czego można się po tym spodziewać, zaznaczając że na każdego można zadziałać inaczej (na jednego działa, na drugiego nie, 3 miał tylko kaca a 4 leży po tym w szpitalu, nie wspominając o 5 co leży w grobie)A jak palicie taką Marihuanę, (ja nie palę i nie zamierzam, według mnie głupia zabawka, ogłupia i śmierdzi) wiecie jakie ma skutki zażywanie, ewentualnie skutki uboczne.
 

fizz

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziś przechodziłem w Krakowie ulicą kalwaryjską i zauważyłem kolejny sklep z dopalaczami, po krótkiej rozmowie ze sprzedawcą stwierdziłem iż
Każdy ma swój rozum i nikt nikogo nie zmusza do zażywanie tych specyfików. Mało jest dziś na świecie rzecz które nie zawierają mniej lub więcej substancji szkodliwych. Oczywiście można mówić że nikt dopalaczy nie przebadał i można dywagować o tym czy są szkodliwe czy nie, lecz na pewno przebadali papierosy jak i alkohol , które to na pewno są szkodliwe a i tak wyszczy to piją i palą i nikt się nie oburza i nie protestuję kiedy pojawia się nowy kiosk z papierosami czy sklep monopolowy. Druga sprawa że cały ten szum wokół dopalaczy rozdmuchały media bo nic tak nie nakręca oglądalności jak i sprzedaży gazet jak, jakaś nowa afera, jak to mówią w mediach. Dobra informacja to zła informacja.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A poza tym Dopalacze stały się naprawdę "sławne", miały na początku 2009 r. niezłą darmową reklamę za sponsorowaną np. przez telewizję.
Teraz nawet już nikt nie wspomina o tych sklepikach...
 

shoowtek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
syf ,syf i jeszcze raz syf

// Od Wloo: Przymknę tylko tym razem oko na ten post, bo to jest twój pierwszy. Następnym razem dostaniesz bana za tą jakże bardzo "rozbudowaną" wypowiedź.
 

luksom86

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
Znacie jakies dobre dopalaczecze podobne do fety. Ostanio probowalem H2. Slabe i krotko dziala.
moze za malo wziolem(2szt)?
 

Melo

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Elo, znacie moze jakies dopalacze dostepne w sklepach podobne do zwyklej trawki, tak by nie byly za mocne i nie bylo za duzo efektow ubocznych w postaci bolow glowy czy zgonow (chodzi o rzyganko oczywiscie ;p). Jesli tak to podajcie nazwy + ewentualna cene. A, i gdzie mozna kupic bletki ? W sklepach z dopalaczami sa ?
 

Raport

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
No to tak :) Polecam tabletki odjazd na około (przynajmniej na mój organizm tak działa) 7-9 godzin nie ma schizów ale jest fajnie:p masz MOC:D ziółek nie lubię (nie tego typu gdyż odjazd mały) wole prawdziwe zioło. ALE PODKREŚLAM NIKOGO NIE NAMAWIAM NA KORZYSTANIE Z TEGO TYPU UŻYWEK A TAKŻE PODKREŚLAM ZE TE UŻYWKI NIE SĄ DO PALENIA,JEDZENIA SŁUŻĄ DO KOLEKCJONOWANIA.








Jeśli zostaniesz złapany na tego typu używkach z otwarta paczka lub podczas palenia możesz powiedzieć ze twoja religia wymaga palenia pewnego składnika który tam się znajduje. By czepić się jakiej kolwiek Religi nie ma KOZAKA)
 

Ignotus

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdzieś tam......
Ja ostatnio spróbowałam acodinu, połowa mówi że to syf a druga połowa że świetny. Ja zdania nie mam jeszcze wyrobionego, pożyjemy zobaczymy ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Daj spokój z tym Acodinem... Jeśli przesadzisz z ilością, to skutki mogą być przez dłuższy czas bardzo złe, znam nawet przypadki śmiertelne (70 Acodinów).
 

Ignotus

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdzieś tam......
To chyba zależy od człowieka ile może wziąć, a przede wszystkim od wagi, ja bym w życiu nie wzięła więcej niż opakowanie, to po prostu bezmyślność ludzi
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Koniec off topu! Tutaj piszcie sobie o Acodinie http://www.forumowisko.pl/topic/41688-acodin/
 

krypt0n

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
To chyba zależy od człowieka ile może wziąć, a przede wszystkim od wagi, ja bym w życiu nie wzięła więcej niż opakowanie, to po prostu bezmyślność ludzi

Piszesz o bezmyślności innych osób, ale według mnie jesteś tak samo głupia jak ten co bierze np. 70 tabletek. Czy na prawdę ludzie dzisiaj nie potrafią normalnie spędzać czasu. Czy Acodin jest dla Ciebie niezbędnym elementem imprez? I powiedz mi, skąd wiem, że Twoi znajomi też to biorą? Nie jestem w stanie tego zrozumieć.

Mój stosunek co do marihuany odrobinę się zmienił przez całą dyskusję w tym wątku. Ale takiego kretynizmu jak ćpanie leków, już nie mogę pojąć. Jesteś zwykłą gówniarą, która jeszcze liceum nie skończyła, a się bierze za ćpanie. Tylko imprezki w głowie...bierz się za matmę, bo nie zdasz podstawy na maturze.
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
u mnie w mieście są Dopalacze oraz Smart Shop(czy Szop, nie wiem właściwie, Shop od sklepu czy Szop od szopa w logu ich firmy)
Jest to jeden wielki chemiczny shit, który śmierdzi shitem pędzonym shitem.
Nie lubię tego strasznie, a do tego drogie cholerstwo, jak się zjarać to normalnie, a nie jakimś nie wiadomo czym, palenie domestosa byłoby pewnie podobne w skutkach jak palenie czy zarzywanie tego.
 
Do góry