Dopalacze

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Czy słyszeliscie moze kiedys o legalnych narkotykach ktore mozna kupic ??
zainteresowani komentujcie :p
jesli taki temat byl z gory przepraszam



Znalazlem pewna strone internetowa... :p


czytajcie pokolei :D

najpierw o legalnosci :D

Witryna nie jest miejscem gdzie promuje się nielegalne środki odurzające!!!

Na chwilę obecną żaden z produktów oferowanych w sklepie nie jest zabroniony na terenie Rzeczpospolitej Polski ani w większości krajów Unii Europejskiej .

Żaden ze składników prezentowanych przez nas produktów nie widnieje w wykazie środków zabronionych (Dz.U. z 2005 r. Nr 179, poz. 1485 "Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii" wraz z aktami powiązanymi)

Etykiety produktów spożywczych sklasyfikowanych jako suplementy diety spełniają też kryteria etykiet informacyjnych dla konsumenta wymienionych w ustawie o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z dnia 27 września 2006 r.) oraz w ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. Nr 171, poz. 1225).

W sklepie mogą znajdować się produkty nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.





a oto opis niektowych z produktów

Jeżeli szukasz czegoś wyrazistego spróbuj TWISTED.
Po nim zobaczysz rzeczy jakich nigdy wcześniej nie widziałeś, a nawet nigdy wcześniej sobie nie wyobrażałeś !
Przygotuj się na totalne wykręcenie.

Uwaga: Zawiera Phenylaline.



Mind Candy eksploduje z największą i najszybciej wchłaniającą się energią dziś dostępną na rynku. Powoduje, że szczęka zaczyna sama "chodzić", na plecach pojawiają się ciarki, a całe ciało jest pobudzone.
Mind Candy jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów euforycznych na rynku europejskim.



cos w stylu konopi :D

Spice Gold, wzmocniona egzotyczna ziołowa mieszanka, która uwalnia bogaty aromat gdy jest palona. Zawiera kombinacje roślin i aromatycznych ekstraktów. Ciesz się podwójnie przyjemnym aromatem Spice'a !
Produkt przeznaczony do obrzędów religijnych
W niektórych krajach używana zamiast Mary Jane




a oto link do sklepu:
dopalacze.com
 

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
legalnym narotykiem jest kofeina :p w wszelkiego rodzaju napojach energetycznych (+ tauryna) i kawa oczywiscie :D



ale po kofeinie nie masz tak : ;p
Po nim zobaczysz rzeczy jakich nigdy wcześniej nie widziałeś, a nawet nigdy wcześniej sobie nie wyobrażałeś !
Przygotuj się na totalne wykręcenie.

rozmawiałem z takim kolesiem co to kupował, mówił ze spoko ale trzeba dużo zjesc, mówi ze poleca początkującym i nie ma to jak prawdziwy LOLUŚ ;)
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
-jest coś takiego jak Poppers (przeznaczony do czyszczenia głowic magnetofonowych :) ) wciągasz nosem opary płynu w małej buteleczce z tego co wiem to powoduje za:cenzura:iste rozluźnienie słyszałem że często stosowany przez pedałów
-gałka muszkatołowa coś jak po zile tylko z halucynacjami (pali się)
-jest tez jakiś syrop czy coś dostępny bez recepty w aptekach (czujesz sie jak po spidzie jak wypijesz cała buteleczkę) nie pamiętam nazwy
a tak poza tym:
papierosy
alkochol
kawa
gaz z zapalniczek
butapren
do koloru do wyboru <lol>
mam gdzieś na dysku Ebook "Legalne rośliny o nielegalnym zastosowaniu" tam naprawdę duuużo tego jest :)
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Tyton we wszelakiej postaci(chyba):
Snus(czy jakos tak), kumpel wsadzal to pod warge, trzymal kilka minut i wypluwal, mówil ze po tym jest sie takim wyluzowanym..;] Albo snus w torebkach, takich jak herbata, bralem ale cos mi nie dzialalo, moze dlatego ze bylem troche pijany..;]

Tabaka:D sciezka w nos;] kumple biora, ja nieprzepadam..:D:D:D

i chyba wszystko, a tak jeszcze to kofeina, na allego sa takie nappoje z guarany czy cos takiego, tez daje kopa..:D środki przeciwbólowe i wszelkiego rodzaju tabletki dostepne w aptece..:D a, i czaj jeszcze, przeciez nikt Ci nie zabroni pic mocnej herbaty...;]
 

kosmatch

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie wiem czy to mozna zakwalifikowac pod legalny narkotyk ale wsrod moich znajomych studentow furrore robi tusipect - lek na kaszel po ktorym mozna sie podobno uczyc cala noc :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wiele jest środków domowej roboty. Leki, kleje, przyprawy, bieluń... Ale po co się niszczyć, kiedy można wypić browarka albo zapalić MJ?

Rainman tabaka to raczej lekarstwo, a nie środek odurzający. Stosowane leczniczo do oczyszczania jamy nosowej.
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
Ten syrop to Tussipect;p Dobry zastepca speeda. Jest tez w tabletkach. Dostepny bez recepty.
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
-gałka muszkatołowa coś jak po zile tylko z halucynacjami (pali się)

butapren
gałkę to niektórzy jedzą :niepewny: to w końcu się pali czy się ją je ? :lol:
<_<
butapren? i co z tym zrobić? chyba nie zjeść :D
wdychać to sobie można... dzieci wdychają korektory do mazania, inni kleje...
ja nie wiem co to daje? :niepewny: :lol: :lol:
 

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
gałkę to niektórzy jedzą :niepewny: to w końcu się pali czy się ją je ? :lol:
<_<
butapren? i co z tym zrobić? chyba nie zjeść :D
wdychać to sobie można... dzieci wdychają korektory do mazania, inni kleje...
ja nie wiem co to daje? :niepewny: :lol: :lol:


gałkę to mozna robic hehe :D a tak na powaznie to sam nie wiem czy to sie smazy czy je... ?
a co do butaprenu to slyszalem ze sie wciska w reklamowke foliowa zas ja przykladasz do twarzy i oddychasz tym klejem... Niby jest ostra faza po tym ale tylko przez chwile....
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
dopalacze.pl strona z tymi srodkami ;)

ostatnio zamówiłem mieszankę ziółek Spice gold :) ale nie opłaca się kupować tego jeśli ma sie możliwość kupienia MJ. efekt spice podobny do MJ a ceny bez różnicy...
 

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
dopalacze.pl strona z tymi srodkami ;)

ostatnio zamówiłem mieszankę ziółek Spice gold :) ale nie opłaca się kupować tego jeśli ma sie możliwość kupienia MJ. efekt spice podobny do MJ a ceny bez różnicy...


a ogolnie jak to sie pali ?? jest ten aromat ;)

kupilbys cos innego z tej strony ?? :)
pozdrowka
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
z tego co czytałem na innych forach to, objętość tego 400mg specyfiku jest podobna do jednego gieta MJ.
a aromat, działanie konkretne itp. to nie wiem bo jeszcze czekam na paczkę. ale akurat tego spice gold zamawiałem z allegro :)

a czy będę zamawiał coś z dopalaczy to jeszcze nie wiem :) na razie nie bo krucho u mnie z kasą na razie...

co do dopalaczy to dodam jeszcze SD- salvia divanorum (mogłem zrobic literówkę w nazwie). Pali się susz tego lub ekstrakt. Z tego co pamiętam to chyba ma działanie psychoaktywne i jest halucygenem... Można kupić (w okresie kiedy nie ma już mrozów) sadzonki tej rośliny za ok. 30zł. Trudność uprawy z tego co czytałem to mogę ocenić na: średnią...
roślina ta raczej nie "wytwarza" (brakuje mi tego teraz właściwego słowa) w warunkach domowych nasion. Jedynie można kupić szczepione rośliny :) Jest jak na razie w pełni legalna
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
W Polsce tego nie ma, ale w Anglii w sklepie tytoniowym czy temu podobnym można kupić takie tabletki o różnych kolorach. zielone, czerwone, pomarańczowe.. i każde dają inną fazę.. np. jak po grzybach, jak po dropsach, albo amfetaminie..
 

Colletti

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
W Polsce tego nie ma, ale w Anglii w sklepie tytoniowym czy temu podobnym można kupić takie tabletki o różnych kolorach. zielone, czerwone, pomarańczowe.. i każde dają inną fazę.. np. jak po grzybach, jak po dropsach, albo amfetaminie..

Kolego nie pomyliles Angli z Holandia ?? :)
 
Do góry