Domowe sposoby na rozrabianie wódki z sokami

Jaką lubisz wódkę?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
czysta wódka można mieszać z sokiem pomarańczowym i jakimiś takimi cierpkimi też np. czarna porzeczka albo owoce lasu
ja uwielbiam z colą. :p
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Olsztyn
Wódka dobra jest z sokiem z czarnej porzeczki :) Ja i tak nie przepadam za alkoholem.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Żubrówka z sokiem jabłkowym lub colą...

Ale po prostu weź szklankę wlej do niej wszystko co masz pod ręką do tego jakiś sok... Niezle kopie :D
Polecam sama testowałam ;)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Wódka to twoj wrog.

... więc lej go w mordę :D
Tak mi się skojarzyło.
A co do drinków to nie wiem, bo nie pijam wódki, ale kumpela mi mówiła, że z colą piła czy z sokiem jabłkowym. Czyli nic nowego w tym temacie :p
 

reptile

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
z colą nie lubię. jakoś nie smakuje najlepiej. jest kilka soków, które pasują i ich się trzymam. na przykład ostatnio gustuję w czystej luksusowej z sokiem z liczi. to jest po prostu mistrzostwo świata. Żurawinowa tej samej firmy fajnie też się komponuje z sokiem wiśniowym.
 

reptile

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Wódkę najlepiej z kawśnymi sokami typu pomarańcz, grejfrut, czarna pożeczka, czerowna pożeczka, żurawina.

kwaśnymi może i tak, ale nie wszystkimi. grejpfrut pasuje faktycznie, czarna porzeczka jest boska, z czerwoną nie piłem, ale wiem na pewno, że pomarańcza to najgorszy owoc do wódki. zupełnie nie pasuje. dużo lepsza jest na przykład limonka albo moje ulubione liczi właśnie. no a żurawinkę to już w luksusowej mam, więc czasem nawet soku nie dolewam ;)
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie wódka to jest coś fantastycznego. Dlatego nie rozmękczam jej sokami, red shitami itd Wali się czysta. To ma wymiar społeczny dla zwłąszcza dla rodaków. A przy okazji można sobie pogadać :)

http://pl.youtube.com/watch?v=HkKmkp5AOY4

dobry tekst :). masz zdolnosc do kreowania ciekawych ripost ;). wejdz sobie na nicdodac.pl i stworz komiks uzupelniajac chmurki a pozniej wrzuc linka do niego :D
 

miszta

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja wodki nie lubie i nigdy nie polubie. Wódka to twoj wrog.
Lubie rum i moge go pic zawsze.Kupilam ostatnio Bacardi i sie z nim nie rozstaje. Polecam domowe mojito = bacardi+cukier trzcinowy+lod+woda mineralna i limonka. Gotowe,pyszne,bez kaca a i witaminka C sie znajdzie:)

Ech, mojito zwlaszcza teraz latem to ukojenie. Ja wole z sokiem klnowym, aczkolwiek cukier tez jest ok. Ale zgodze sie ze bacardi to przymusowy skladnik, zeby mojito brzmialo jak mojito ;) to co jest jezszcze wazne to zeby mieta bvla rzeczywiscie swieza!
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wódka z tajgerem jest bardzo dobra do tego jeszcze plasterek cytryny i jedziesz dalej. A proporcje jak kto woli
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wrocław
wodka z redbulem itp jest moze i dobra, ale szkodliwa, i to nie w sensie ze alkohol, tylko jest szybka droga do zawalu, wodka i redbul oba podnosza cisnienie krwi

ja wole cos 'zdrowszego' czy raczej spokojniejszego, no mojito, ma miete, sok z limonki, jest orzezwiajace
 

konieczko_bol

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Twój Koszmar
Jak dla mnie wódka to jest coś fantastycznego. Dlatego nie rozmękczam jej sokami, red shitami itd Wali się czysta.

Wodka to wodka, nic niezwykłego w niej nie ma. Ale tak od razu walisz? Bez popity? Bez zagryzki? Nie no, na poczatek nigdy tak prosto sie nie da! No chyba, ze chcesz stracic gardlo

Ech, mojito zwlaszcza teraz latem to ukojenie. Ja wole z sokiem klnowym, aczkolwiek cukier tez jest ok. Ale zgodze sie ze bacardi to przymusowy skladnik, zeby mojito brzmialo jak mojito ;) to co jest jezszcze wazne to zeby mieta bvla rzeczywiscie swieza!

Szzczerze przyznam, ze nie pilem nigdy mojito z sokiem klonowym [a moze z syropem ;) ]
Z syropem cukrowy to ja rozumiem.
i zdecydowanie mieta, duuuuzo miety! :D
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Wódka....grzeje ale nie smakuje mi poza tym nie nawiedzę alkoholu.
Bez popity albo zagryzki to tylko hardcorowcy piją :p
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
wrocław
to nie sa harkorowcy, tylko prosci raczej ludzie, zeby sie nawalic i juz, ale alkoholem mozna sie tez delektowac
 

Tomassw

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
London
Składniki:
- 50 ml wódki czystej
- sok z 0,5 cytryny
- 1 łyżeczka cukru pudru
- 0,5 plasterka cytryny
- 50 ml wdoy sodowej

Mocno szeikerować, odcedzić od lodu. Podawać w kieliszku do sour, dopełniając niewielką ilością zimnej wody sodowej. Dekorować połówką plasterka cytryny na szpadce.
 
Do góry