Domowe sposoby na rozrabianie wódki z sokami

Jaką lubisz wódkę?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

konieczko_bol

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Twój Koszmar
Podawać w kieliszku do sour

Dawno tutaj nie zaglądać, zresztą i tak nikt nie prowadzi już jakiejkolwiek dyskusji...
I co to za kieliszek?? :mruga:
Tak się pytam bo nie za bardzo się znam i w ogóle, a może mógłbyś wkleić zdjęcie albo co?

Wódkę da się pić bez popity, ale to ciężko. Najlepiej zagryzać kiszona kapustą, by nie mieć kaca
 

misialin

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć :)

Otóż były takie czasy (dokładnie do kwietnia 2009), że lubiłam wódkę - czystą, bez popitki. Nad piwo i inne alkohole. Jednak właśnie w kwietniu tego roku.. przepiłam. ;d wódka ciemna, dobra, zza granicy, ale zdecydowanie przesadziłam i efektem jest to, że do dnia dzisiejszego na sam jej zapach źle reaguję, a co dopiero mówić o jej spożywaniu. Czyli tak zwany uraz.
Nie, że jakoś specjalnie mi zależy, ale jak się znów do niej przekonać :D?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ta... No zaszkodziło ci i teraz masz uraz :) Dużo popity i jakoś pójdzie recepty nie ma...
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja jak mam do czegoś uraz to tego później nie robię/ nie jem/ nie piję, więc po co Ci na siłę przekonywać sie do wódki? :mruga:
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
Ta... No zaszkodziło ci i teraz masz uraz :) Dużo popity i jakoś pójdzie recepty nie ma...

jak bedzie duzo przepijal to bedzie go dluzej trzymalo ja przepijam na tyle zeby splukalo ten spak w gembie... ja to bym sie chyba cieszyl jak bym mial taki wstrent. ostatnio troche pije to przez moja prace. xD wczoraj czysta 1L na 3 4 piwka i bylo smiesznie.
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Też się ostatnio spiłem, pierwszy tydzień najgorszy, nawet patrzyć się nie da, a potem nie ma się ochoty, a następnie samo przechodzi. ;)
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
Też się ostatnio spiłem, pierwszy tydzień najgorszy, nawet patrzyć się nie da, a potem nie ma się ochoty, a następnie samo przechodzi. ;)

ja wczoraj sie spilem rano mialem lekki wstret za 10 minut ide od nowa hehe. odrazu mi sie humor poprawil gdy dostalem propozycje na alkocholizacje
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
jak bedzie duzo przepijal to bedzie go dluzej trzymalo ja przepijam na tyle zeby splukalo ten spak w gembie... ja to bym sie chyba cieszyl jak bym mial taki wstrent. ostatnio troche pije to przez moja prace. xD wczoraj czysta 1L na 3 4 piwka i bylo smiesznie.

Ale jak masz 'wstręt' to musisz dużo przepić bo nie przyjmie.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Nie z mojego doświadczenia, bo ja wódki generalnie bardzo mało piję. Znajomy po porządnym przepiciu też miał wstręt, przepijanie nie pomagało, pomogło przegryzanie =].
 

Forrest

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Najgorszy jest pierwszy i sto-pierwszy.
Pierwszego pijemy bez popity
To były moje zasady jak jeszcze miałem na to zdrowie :p

A tak na serio to najważniejsze zasady:
1. Nie pij na pusty żołądek.
2. Nie mieszaj.
3. Wypicie 0.5 w 15 minut to nie najlepszy pomysł...

Sprawdzone zarówno w teorii, jak i w praktyce (z czego w praktyce zdecydowanie częściej ;) )
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
2Ja jak nie wymieszam to musze wypic wiadro...
1 i 3 jak wracamy busem z pracy z kumplami to co tu mowic jestem na pusto i pijemy w jakies 20 moze i 15 minut troche wudki i mi zawsze malo. co mam zrobic zeby wypic malo i miec 'kape'?
 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
o przepicie nie trudno :) to w sumie zależy od dnia, czasem można wypić sporo i czuc sie swietnie a czasmai wypic pare kielonów i mozna odpasc ;) zwłaszcza jak sie nie zagryza :) ale tak ogólnie to i tak wolę wódkę niż piwo ;) bo piwo zabardzo mnie cos zamula ;)
Polska wódka dobra jest! :D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
co mam zrobic zeby wypic malo i miec 'kape'?

Utrwalacz w postaci kilku piw :)

No jeśli szybkie picie wódki nie pomaga, to innego sposobu nie widzę. Wpisz w googlach swoje pytanie, znajdziesz odpowiedź. Wątpię, żeby cię usatysfakcjonowała, ale może akurat :)
 

rot_schwarz

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell :)
Też tak się kiedyś przepiłam :/ Teraz piję tylko w drinkach i to mocno rozcieńczonych... Ale może za jakiś czas mi przejdzie. Najważniejsze ponoć to nie zagryzać wódki żadnymi chipsami i tego typu jedzeniem, bo wtedy zwrot murowany ;) Z mojego doświadczenia wiem, że zbyt dużo ogórków do wódki też nie kończy się dobrze ;)
 

lejesietequila

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ludzie ja mam hit !! AGWA ! :cenzura: alko na imprezy. Zniewala smakiem, robisz szal swoim kolorem a w smaku megaa! Od razu wrzucam przepis na drina ;)

Green Angel /Zielony Anioł/
Składniki:
8 listków bazylii, 12.5 ml Pallini Limonchello, 37.5 ml Dżinu Martini Millers, 25ml Agwy, 25 ml czystego soku jabłkowego, cukier waniliowy
sposób przyrządzania:
do schłodzonego shakera /naczynia typu Boston Glass/ wrzucić 8 listków bazylii, wypełnij kostkami lodu, następnie proszę zrosić Limonchello i wymieszaj. Następnie odsącz Limonchello, dodaj resztę płynnych dodatków (gin, agwa i sok jabłkowy). Na brzegu kieliszka typu Martini zatknij kawałek limonki, resztę obręczy kieliszka obsyp cukrem waniliowym. Nalej z shakera mieszankę do kieliszka i drink jest gotowy do spożycia.
 

Murzyn Biznesmen

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2011
Posty
85
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Kraków
Yo.
Piszcie jaką wódkę lubicie i jaką najczęściej pijecie. Ja osobiście najbardziej lubię Finlandię albo Wyborową, tanie nie są, ale za to dobre ;)
A z tanich i dobrych polecam Żubrówkę Białą (18zł) i całkiem niezła ;)

Edit by Wloo: Dodana ankieta
 
Do góry