Dom

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Najlepiej w Białymstoku :D
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
W wielkim, drewnianym domu wśród drzew.. Każdego dnia budziłby mnie zapach leśnych drzew i szum wiejskiego życia :) Tylko kto by mnie utrzymywał ?! Chyba musiałabym zacząć hodować krowy :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nad lazurowym morzem :) albo w kraju w ktorym zawseze jest goraco i nie ma zimy i wiedzie sie szczesliwe zycie...ahhh :p tez sie rozmarzylam noo i jeszce miec taki slicznusi domeczek z ogrodkiem.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
a moze nie ważne gdzie... tylko z kim..heeeeh, jest duzo miejsc, w których chciałabym mieszkac, ale i tak zostane w en esce (narazie) :D
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Irlandia ;) domek jednorodzinny...z basenem <hehe)

Basen może się nie spełnić...ale Irlandia pewnie tak ;) tylko niech studia skończe ... -_-
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
każdego dnia gdzie indziej :D
 

roza

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lublin
A ja na bezludnej wysepce z Adrianem .... dobra, koniec tych marzeń, trzeba brać się do nauki :)
 

Chinczyk

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Przybył E.T ??
Ja chciałbym mieszkać w Canadzie albo gdzieś RPA w białym domku jednorodzinnym. Z niebieski daskiem, sonsiaduff którzy chcieli by mnie zabić po 4 wybitym oknie :D I duuzy ogludek z bujajoncom łafkom (w pakiecie z fajnom dziewcynom :p ) i oczkiem wodnym...

Ach, tak se to wsystko wymalowałem w głowie :artysta:
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
ja byma chciala mieszkac w jakims wielkim miescie w wierzowcu na 9 pietrze :D
i miec okno na zachod
moglabym jeszcze troche powymieniac ale i tak pewnie to sie nie spelni wiec po co przemeczac palce :p

Mogę ci załawić balkon na zachód. Tylko że 8 piętro na 10. Mam 2 mieszkania do wyboru.

Ja bym chciała w lesie. I najważniejsze z tymi przyjaciółmi z którymi się masakrycznie żadko widze.. :(
 
Do góry