Dom

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Gdzie chciałbyś mieszkać?
Ja osobiście na bliskim wschodzie, gdyby jeszcze tam spokojniej było...
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
ja byma chciala mieszkac w jakims wielkim miescie w wierzowcu na 9 pietrze :D
i miec okno na zachod
moglabym jeszcze troche powymieniac ale i tak pewnie to sie nie spelni wiec po co przemeczac palce :p
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Na Alasce, w jakiejś małej wiosce, nad brzegiem morza, coś w stylu "Przystanek Alaska"
W San Fransisco, żeby mieszkać w takiej białej kamieniczce na takiej fajnej ulicy, nie umiem tego wytłumaczyc, oglądnijcie sobie "Detektywa Monka" albo "Nash Bridges" to moze sie zorientujecie:p
W Pieninach naszych, polskich.....:))

Ale sie miło zrobiło:D
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Nie potrafię dokładnie sprecyzować, ale opiszę je tak...
Jest to miejsce, gdzie każdy z nas sięga marzeniami. Moje wygląda tak...
Cichy, przytulny dom z wielkimi oknami, o które delikatnie stuka deszcz. W spokojnym miejscu, gdzie słońce późno zachodzi i ptaki co dzień śpiewają swoje pieśni. Gdzie wiatr gra na strunach z gałęzi, a po zmroku wilk łka do księżyca. Gdzie każdy szept słychać niczym krzyk, a wspomnienia nie ulatują bezmyślnie, gdzie życie toczy się z dnia na dzień między soczystą zielenią i słodyczą owoców...
Eh, rozmarzyłam się... Ale czasem wolno, prawda? :)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Szklista, czasem nawet trzeba :)

Ja bym chciałam mieszkać na wsi, ale niedaleko miasta, zebym nie musiała długo autobusem jechac do szkoły bo mi sie niedobrze zrobi :p Albo na południowym wybrzezu Francji, w jakimś małym domku przy plaży :) Oooo albo w górach bym chciała. Najlepiej Bieszczady :D
 

lenk@

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2006
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Gdańska
Wymarzone miejsce do zamieszkania- Australia poprostu cudownie.

A tak wogóle to obojętnie gdzie byle by z osoba którą sie naprawde kocha i jest się z nią szczęśliwym miejsce nie gra znaczenia.
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ja sama mieszkam w pięknym miejscu ale jakbym miała mieszkać gdzie indziej to z pewnością byłby to dom w Nowej Zelandii z ogromnym ogrodem ;)
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
ja chcialbym mieszkac w domku jednorodzinnym gdzies na obrzezach jakiegos miasta :D ...marzenie...cóz, moze kiedys sie spełni :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja chciałabym mieszkac w Nowym Jorku...na takiej spokojnej uliczce w domku...:)
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
ludzie, wszyscy gdzies poza granicami Polski !!!! a co z naszymi rodzimymi pięknymi miastami !!! :p
Kraków przecie takie ładne miasto naprzykład :D tam bym tez sie zadomowił z miłą chęcią :D
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Właśnie wszyscy chca emigrować...

Ja też uwielbiam Kraków i moje miasto też :)

Mieszkam w kawalerce, ale marzy mi się 3 pokojowe
Jeden pokój przeznaczyłabym na biblioteczkę :)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
ludzie, wszyscy gdzies poza granicami Polski !!!! a co z naszymi rodzimymi pięknymi miastami !!! :p
Kraków przecie takie ładne miasto naprzykład :D tam bym tez sie zadomowił z miłą chęcią :D
Ja mieszkam w Krakowie, aczkolwiek na peryferiach. :D

Chciałabym mieszkac w jakiejś niedużej miejscowości- miasteczku, gdzie powoli płynie czas. Jest mnóstwo ścieżek rowerowych, lasek do którego mozna pójść. Ja w tym miasteczku otworzyłabym gabinet psychologiczny i jakby mi sie nudziło zorganizowałabym zespół taneczny taki młodzieżowy (Ja nie mogę jakie plany :mruga: )
Natomiast dom moich marzeń:
Duży. Absolutnie nie blok :/ . Z pięknym ogrodem,z takim symbolicznym drzewem (tajemnica co by oznaczało) w tym ogrodzie musiałaby byc magnolia- mój ukochany krzew.

Ach marzenia...
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
we Włoszech..w spokojnym miasteczku,gdzie jest wielu otwartych,towarzystkich osob =) klimat,ludzie :)
ach och ech.marzenia do spelnienia :p
 
Do góry