Dobry weterynarz - Warszawa

samba_mamba

Użytkownik
[SIZE=90%]Kochani, macie sprawdzonego weta na Pradze? Kocur mojej babci coś ostatnio choruje i chciałaby mu zrobić takie dokładniejsze badania. Macie kogoś wartego polecenia? [/SIZE]
 

samba_mamba

Użytkownik
Jakiś czas temu wrócił z tułaczki poturbowany bardzo. Niby się wylizał, ale mam wrażenie, że coś nie tak ma z tylnymi łapkami. Myślę, że przydałoby się prześwietlenie i konsultacja jakaś. Zwyczajnie boję się, że mu się to pogłębi. :(
 

saga84

New Member
Na Pradze Południe jest niezła przychodnia Vet4pet. Jest dobrze wyposazona, na pewno na miejscu robią prześwietlenia.
Mnie z psem przyjmował doktor Nowicki i mogę Ci go z czystym sumieniem polecić jako fachpwca z sercem do zwierząt. Konsultacja na pewno nie zaszkodzi, zadzwoń i umów sie na spotkanie jak najszybciej, skoro widzisz jakieś niepokojące zmiany u kota. Pozdrawiam
 
D

Dobrawa

Guest
Oni się mieszczą na Grenadierów 9. Też do nich jeździłam z kotem i fretką. Dr.Michał Nowicki jest ortopedą, chirurgiem i neurochirurgiem, więc na pewno kot będzie w dobrych rękach. Mają wyposażoną dobrze tą klinikę i zrobią kotu wszystkie badania i jeśli trzeba także konieczne zabiegi. Na pewno im szybciej pójdziesz tym dla kota lepiej.
 

nierannyptaszek

Użytkownik
W Warszawie moja ciotka chodzi do przychodni weterynaryjnej dr Nowickiego na pradze. Oni tam zajmują się takimi rzeczami, o których piszesz. Psu ciotki pomogli wyleczyć złamane łapy po wypadku, więc wam też na pewno pomogą.
 
D

Dobrawa

Guest
Właśnie o tej przychodni piszemy. Dr. Michał Nowicki jest bardzo znanym i cenionym lekarzem nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce.

samba_mamba udało Ci się może zapisać? Jak kotek ?
 

nierannyptaszek

Użytkownik
Dobrawa, bo widzisz, nie wczytałem się za bardzo w treść tematu, od razu odpisałem - wiem jak to jest jak zwierzak chory, człowiek zrobiłby wszystko co w jego mocy, bo jak członek rodziny. No ten lekarz jest trochę znany, swego czasu widziałem go nawet w telewizji.
 

Dorota Szadkowska

New Member
Też byłam ze swoim kociakiem u niego. Pomógł i łapkę złamaną wyprostował i wyleczył. Trochę kot nam stracha napędził ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
 

samba_mamba

Użytkownik
Siostra zadzwoniła i umówiła się bez problemu na kolejny dzień. Akurat był ten lekarz o którym piszecie, dr.Nowicki. Pojechałyśmy razem, bo obawiałyśmy się, że kociak będzie w stresie, ale na szczęście nie było z nim większych problemów. Bardzo ciepły człowiek z tego weterynarza muszę przyznać.
 

kolorwamadzia

Użytkownik
Jeżeli szukacie dobrego weterynarza w Warszawy, który za leczenie waszego kochanego zwierzaka nie weźmie miliona monet to radze zapisać kontakt to przychodni azwet z Zamiejskiej 28 na Targówku. Ja chodziłam do nich z pogryzionym kotem i na prawdę nie zrujnowałam się finansowo :) a kot wyzdrowiał i skorzystał z pełnej kuracji.
 

sunkiss

Użytkownik
Na co dzień leczę pieska we wspominanej tutaj klinice Vet4Pet :) To bardzo dobry gabinet weterynaryjny, a polecany dr Michał Nowicki jest świetnym specjalistą, który pomógł mojemu spanielowi z dyskopatią, chociaż inni weterynarze nie dawali mu szans na poprawę zdrowia. Poza tym to też dobre miejsce na wykonywanie kontrolnych badań czy szczepień.
 

Anhella

New Member
Ja chodzę z moim kotem do Przychodni Wetmedic na Saskiej Kępie. Pracownicy mają super podejście do zwierząt, są przemili i opiekuńczy. Zrobią wszystkie badania i udzielą fachowych wskazówek. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ich temat: https://www.wetmedic.pl/
 

arizona89

Użytkownik
mam bardzo pozytywne doświadczena z Vet4Pet na Grenadierów. kilku specjalistow, jak akurat bylam ze swoim kotkiem u dermatologa. nie ma problemu z wizyta późną porą, bo klinika jest czynna cala dobe. no i bez problemu wykonują od reki badania, jesli jest taka potrzeba.
 

ewkamarchewka1

Użytkownik
Również uważam, że w Wawie- tylko Vet4pet. Mają tam nocny dyzur, więc jak jest jakaś kryzysowa sytuacja wieczorem czy w nocy to śmiało można podjechać ze zwierzątkiem. Na pewno pomogą :)
 
Do góry