Dobry weterynarz - Warszawa

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
[SIZE=90%]Kochani, macie sprawdzonego weta na Pradze? Kocur mojej babci coś ostatnio choruje i chciałaby mu zrobić takie dokładniejsze badania. Macie kogoś wartego polecenia? [/SIZE]
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Jakiś czas temu wrócił z tułaczki poturbowany bardzo. Niby się wylizał, ale mam wrażenie, że coś nie tak ma z tylnymi łapkami. Myślę, że przydałoby się prześwietlenie i konsultacja jakaś. Zwyczajnie boję się, że mu się to pogłębi. :(
 

saga84

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Na Pradze Południe jest niezła przychodnia Vet4pet. Jest dobrze wyposazona, na pewno na miejscu robią prześwietlenia.
Mnie z psem przyjmował doktor Nowicki i mogę Ci go z czystym sumieniem polecić jako fachpwca z sercem do zwierząt. Konsultacja na pewno nie zaszkodzi, zadzwoń i umów sie na spotkanie jak najszybciej, skoro widzisz jakieś niepokojące zmiany u kota. Pozdrawiam
 
D

Dobrawa

Guest
Oni się mieszczą na Grenadierów 9. Też do nich jeździłam z kotem i fretką. Dr.Michał Nowicki jest ortopedą, chirurgiem i neurochirurgiem, więc na pewno kot będzie w dobrych rękach. Mają wyposażoną dobrze tą klinikę i zrobią kotu wszystkie badania i jeśli trzeba także konieczne zabiegi. Na pewno im szybciej pójdziesz tym dla kota lepiej.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
W Warszawie moja ciotka chodzi do przychodni weterynaryjnej dr Nowickiego na pradze. Oni tam zajmują się takimi rzeczami, o których piszesz. Psu ciotki pomogli wyleczyć złamane łapy po wypadku, więc wam też na pewno pomogą.
 
D

Dobrawa

Guest
Właśnie o tej przychodni piszemy. Dr. Michał Nowicki jest bardzo znanym i cenionym lekarzem nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce.

samba_mamba udało Ci się może zapisać? Jak kotek ?
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Dobrawa, bo widzisz, nie wczytałem się za bardzo w treść tematu, od razu odpisałem - wiem jak to jest jak zwierzak chory, człowiek zrobiłby wszystko co w jego mocy, bo jak członek rodziny. No ten lekarz jest trochę znany, swego czasu widziałem go nawet w telewizji.
 

Dorota Szadkowska

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też byłam ze swoim kociakiem u niego. Pomógł i łapkę złamaną wyprostował i wyleczył. Trochę kot nam stracha napędził ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Siostra zadzwoniła i umówiła się bez problemu na kolejny dzień. Akurat był ten lekarz o którym piszecie, dr.Nowicki. Pojechałyśmy razem, bo obawiałyśmy się, że kociak będzie w stresie, ale na szczęście nie było z nim większych problemów. Bardzo ciepły człowiek z tego weterynarza muszę przyznać.
 

kolorwamadzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
Jeżeli szukacie dobrego weterynarza w Warszawy, który za leczenie waszego kochanego zwierzaka nie weźmie miliona monet to radze zapisać kontakt to przychodni azwet z Zamiejskiej 28 na Targówku. Ja chodziłam do nich z pogryzionym kotem i na prawdę nie zrujnowałam się finansowo :) a kot wyzdrowiał i skorzystał z pełnej kuracji.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Na co dzień leczę pieska we wspominanej tutaj klinice Vet4Pet :) To bardzo dobry gabinet weterynaryjny, a polecany dr Michał Nowicki jest świetnym specjalistą, który pomógł mojemu spanielowi z dyskopatią, chociaż inni weterynarze nie dawali mu szans na poprawę zdrowia. Poza tym to też dobre miejsce na wykonywanie kontrolnych badań czy szczepień.
 

Anhella

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja chodzę z moim kotem do Przychodni Wetmedic na Saskiej Kępie. Pracownicy mają super podejście do zwierząt, są przemili i opiekuńczy. Zrobią wszystkie badania i udzielą fachowych wskazówek. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ich temat: https://www.wetmedic.pl/
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
mam bardzo pozytywne doświadczena z Vet4Pet na Grenadierów. kilku specjalistow, jak akurat bylam ze swoim kotkiem u dermatologa. nie ma problemu z wizyta późną porą, bo klinika jest czynna cala dobe. no i bez problemu wykonują od reki badania, jesli jest taka potrzeba.
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Również uważam, że w Wawie- tylko Vet4pet. Mają tam nocny dyzur, więc jak jest jakaś kryzysowa sytuacja wieczorem czy w nocy to śmiało można podjechać ze zwierzątkiem. Na pewno pomogą :)
 
Do góry