Dobre ubezpieczenie mieszkania

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
To faktycznie fajnie, tego nawet nie doczytałam, że ubezpieczenie przeprowadza się razem ze mną, fajna sprawa. Po co kilka razy wykupować ubezpieczenie mieszkania :)
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
A powiedzcie gdzie kupujecie mieszkania? Rynek wtórny, czy pierwotny? A druga kwestia jeśli pierwotny to sądzicie o wyprzedażach mieszkań?
 
D

Dorka123

Guest
Zdecydowaliśmy, że po nowym roku będziemy się starać o kredyt mieszkaniowy z dopłatą, wiec interesuje nas tylko rynek pierwotny. I jak madziulek? Ubezpieczenie wykupione?
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No jeśli chodzi o generali to tylko mogę potwierdzić, że mają jednak sporo pakietów do wyboru, pakiet szczęścian, lew lokator, dla tych, którzy wynajmują itp, naprawdę można sobie dopasować ilość ryzyk do swoich potrzeb
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
My też mamy pakiet wykupiony, pierwotnie się bałam że to drogo wyjdzie ale w Cuk nam płatności na 11 rat rozłożyli i nawet nie wyszło tak drogo jak się nastawiłam.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Nawet nie wiem co to jest cuk, juz wolę bardziej znane i doświadczone towarzystwa ubezpieczeniowe :)
 
I

Infiner

Guest
Ja mam w PZU. Płacę może trochę więcej - ale jest to jedna z największych firm ubezpieczeniowych. Poza tym mam najbliżej do przedstawiciela :p
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Cuk to multiagencja, mają oferty 30 towarzystw. Ja się do nich przekonałam, bo za pakiet policzyli nam sporo mniej od tego co nam proponowali w innych miejscach.
 
S

szyszana

Guest
Proszę tutaj - https://www.lu.pl/Masz bezpośrednio stronę Liberty i podobnie sprawdzaj pozostałe oferty. A czemu bezpośrednio? Porównywarki mogą nie pokazywać wszystkich najważniejszych danych, więc może być tak, że wybrane ubezpieczenie wcale nie będzie aż takie opłacalne.
 
Do góry