Dobre trampki ?

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
A co według Ciebie znaczy "ubierać się jak facet" ??? Płakać mi się chcę jak czytam takie teksty !!!!!!!!

Czy kiedy założysz szerszą bluzę z kapturem, jeansy lub koszulkę moro oznaczać to będzie że "nie ubierasz się jak dziewczyna" ??? Założę się że żaden facet nie pokusiłby się o zrobienie Ci tego typu aluzji.
Dlaczego więc mechanizm ten nie może funkcjonować w przeciwną stronę ??????????????????? Są faceci którzy nie chcą czuć się "męsko" (w waszym dziwnie przyjętym rozumieniu), może tak samo jak Wy (zawsze oryginalne i świetnie wyglądające) cenią własny styl i różnorodność. Nie przyszło Ci to głowy ????????????????????

Czy różowa koszula faceta naprawdę tak bardzo umniejsza jego męskości ????? ... a może po prostu jest dowodem siły jego niezależności !!! Czy każdy facet chodzący we "wzorzastych" trampkach or razu musi kojarzyć się z pedałem ??? ... może zwyczajnie lubi taki styl !!! Dlaczego więc ma tego unikać, tylko dlatego żeby "nazywało się" że jest prawdziwym macho który nie kłania się modzie ???

... istny nonsens !!!

UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ:) babo-chłopy;)
 

nnndmowska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Taaaaak chłopcy, ubierzcie się w różowe koszulki, rurki (oczywiście koloru czarnego), słodkie dodatki typu różowa opaska. Fryzura, no ma się rozumieć włosy farbowane, ścięte wg najnowszego pisku mody. I wszystkie są wasze...
A jacy męscy będziecie, hoho.. ; D
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ:) babo-chłopy;)
jak masz któryś raz kolei tak pierdzielić to się może nie odzywaj. Gość chodzi tak jak mu się podoba i nie twoja sprawa.
Facet i kobieta różnią się budową fizyczną i zmienianie tego nie jest normalne, ale jak dziewczyny mogą chodzić w męskich ubraniach jak spodnie, koszule, krawaty, marynarki, kapelusze, to nie widze nic nadzwyczajnego w tym że gość ubiera różową koszulkę czy coś w tym stylu. (sam różu nie lubię, w zasadzie w ogóle jaskrawych kolorów). Jak kiedyś będziesz gdzieś za granicą np UK, to może wtedy pojmiesz, że ciekawie ubierający się ludzie to fajna sprawa i nikt tam z tego nie robi takiego "halo". U nas wnóstwo ludzi ma jakąś obsesje i widzi gdzie nie spojrzy tzw. "pedałów", po prostu komedia i dziecinada.
btw. gdzies na forum istnieje temat dla takich niewyżytych ludzi którzy się tam produkują pisząc jak to nie lubią różowego koloru itp. tam piszcie a nie tu śmiećcie.
 

TommyGun

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Od kiedy to ubiór jest wyznacznikiem czyjejś orientacji seksualnej?
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Taaaaak chłopcy, ubierzcie się w różowe koszulki, rurki (oczywiście koloru czarnego), słodkie dodatki typu różowa opaska. Fryzura, no ma się rozumieć włosy farbowane, ścięte wg najnowszego pisku mody. I wszystkie są wasze...
A jacy męscy będziecie, hoho.. ; D

Tego typu złośliwe i żałosne komentarze zostawiam po prostu bez komentarza.
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Taaaaak chłopcy, ubierzcie się w różowe koszulki, rurki (oczywiście koloru czarnego), słodkie dodatki typu różowa opaska. Fryzura, no ma się rozumieć włosy farbowane, ścięte wg najnowszego pisku mody. I wszystkie są wasze...
A jacy męscy będziecie, hoho.. ; D

modnie ubrani faceci podobaja sie ladnym i modnym dziewczynom ;)
blachara poleci na łysego dresa ze starym bmw u boku, paszteciara bedzie mowila ze ubieramy sie jak geje :) a ładna, inteligentna i majaca poczucie wlasnej wartosci dziewczyna sie nami byc moze zainteresuje ;)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
ololol niektóre blachary też można wyrywać na rurki, wiem co mówię BB)
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
mowisz? ;)
byc moze polecą te blachary jeszcze nie obyte ze srodowiskiem dresowym :D
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
a kto powiedział że blachara musi na dresa lecieć? one się charakteryzują tym że lubią klepane BMW :D , a czy ją wyrwiesz to od ciebie zalezy nie od dżinsów.
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
taaa, tylko ze blaszeczki nie lubia inteligencji, blaszki wolą duzy kark i bmke ;)
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
hehe ... :D :D :D niezły offtop się zrobił.

Po pierwsze nie wiem jak Wy ale ja ubieram się modnie głównie dla samego siebie ... <_< a nie po to żeby podobać się laskom. Po drugie kryteriami którymi kieruję się "wartościując" człowieka są głównie inteligencja i rozsądek. Co z tego że jakaś dziewczyna ma fajną figurę i modnie się ubiera, jak jej IQ zatrzymało się na poziomie marchewki ???

... mam tutaj dla Was specyficzny przykład "pustego lachona" wyszperany z YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=fhe00HEIrXg

Ilekroć to oglądam, umieram ze śmiechu szczerze współczując tej lasce. :lol:
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
hehe ... :D :D :D niezły offtop się zrobił.

Po pierwsze nie wiem jak Wy ale ja ubieram się modnie głównie dla samego siebie ... <_< a nie po to żeby podobać się laskom. Po drugie kryteriami którymi kieruję się "wartościując" człowieka są głównie inteligencja i rozsądek. Co z tego że jakaś dziewczyna ma fajną figurę i modnie się ubiera, jak jej IQ zatrzymało się na poziomie marchewki ???

... mam tutaj dla Was specyficzny przykład "pustego lachona" wyszperany z YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=fhe00HEIrXg

Ilekroć to oglądam, umieram ze śmiechu szczerze współczując tej lasce. :lol:
ten filmik to juz oldsql :D co ty chcesz fajna inteligentna, ciekawe zainteresowania ma haha.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2

Total_Pacjent

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
trampki tej firmy są takiej jakości jak te bazarowe za 15zł(tylko że są czerwone a nie czarne), no ale jak oczekujesz żeby tydzień wytrzymały to może się uda ;)

No, bardziej mi chodziło o to czy się Wam podobają. :) Jak będę miał więcej kasy to sobie kupię lepsze, ale ten kolor strasznie mi się podoba i nie wiem czy to jest jedynie moja subiektywna opinia czy faktycznie tak jest :)
 
Do góry