Do czego może być zdolna nastolatka

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Jakby ktoś kiedyś zaglądał do tematu- nigdy dziewczyny/kobiety nie wierzcie takim chłopcom. Sytuacja sie odwróciła o 180stopni. Ta dziewczyna jest ok, a to on ma problemy, bierze dziewczyny na litość i chodzi mu głownie w relacjach o fizyczność. W sumie jeszcze w moim życiu nikt mnie tak bardzo nie oszukał i nie zranił. Nigdy nie będę z żadnym chłopcem i nawet rozmawiać z takim.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Ja myślę, że autorka nabrała swoistego obrzydzenia do płci przeciwnej. Jak znajdzie się ktoś na tyle uparty, żeby udowodnić jej, że nie wszyscy są tacy jak ten, który doprowadził ją do takiego stanu, to uważam, że spróbuje.
Teraz odpocznij, amanda02.
 
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
kurcze. to był jej chłopak. nie rozumiem już faktu, dlaczego chciał z nią być i radzę ci, ty też w żadne większe relacje z nim nie wchodź, bo i on po kolei w głowie nie ma, albo jest jeszcze dzieciakiem. Skoro byli razem trochę czasu to nie powinien mieć problemu- powinien pojechac do innego miasta i powiedzieć rodzicom co się dzieje z ich córką, niech ją zabiorą do domu. A on będzie miał spokoj,
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Panowie i panie napisałam tam "chłopcem"- celowo. Kiedyś będę, ale z mężczyzną prawdziwym. Żałuje jedynie, że straciłam na taką osobę czas. Przez niego nawet mi się w głowie już trochę poprzestawiało ;/ Odpocznę jak najbardziej. Nawet nie próbuje myśleć o takich relacjach, bo mam reakcję odrzucającą.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Pytanie, do czego jest zdolna nastolatka jest zbyt szerokie bo na ten temat można napisać mini powieść. Lepiej zapytać do czego nie jest zdolna (zwłaszcza model nastolatki z postu nr. 1) nastolatka, wtedy odpowiedź można zawrzeć w jednym krótkim zdaniu. :icon_twisted:
 
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
54
Punkty reakcji
0
Jestem nastolatką i wiem,że w tym okresie nie myśli się normalnie. ja akurat w życiu bym się tak nie poniżała przed chłopakiem, bo inaczej tego nazwać nie można. Sorry skoro on jej nie chce to niech małolata da se siana TAA? Boże, co za czasy. ! Uważam,że to tylko takie gadanie,bo w obliczu śmierci wystraszyła by się tego wszystkiego,ale z drugiej strony skoro ćpa... Jak będzie na haju nie wiadomo czy jej się nie zachce do raju :) Naprawdę nie mam pojęcia, czy ona mówi to na poważnie czy tylko chce go zatrzymać przy sobie...
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Wiesz dużo jej mówił, że ją kocha i to całkiem niedawno, a tydzień temu sam napisał jej, że chce to zrobić. a ona sama nigdy o tym nie myślała. Dziewczyna ma też problemy i dużo przezyla, ale nie zmienia to faktu, że on też jest potworem. Osobiście brzydzę się ludźmi, którzy kłamią.
Blancos dziękuje Ci ;D Kiedyś pewnie też będę taką kobietą, bo póki co mam świadomość tego, że nawet dobrze nie dojrzałam.
 
Do góry