Do Administratora Forum!

Czy chcesz nowy regulamin?

  • TAK

    Votes: 0 0,0%
  • NIE

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
(...)
2) Pisz zawsze na temat! Staraj się nie odbiegać zbytnio treścią swojego posta od tematu przewodniego
(...)
4) Nie obrażaj innych. Forum jest po to by dyskutować na poziomie, a nie obrzucać kogoś wyzwiskami

5) Staraj się pisać w tematach o których masz jakieś pojęcie. Nie pisz tylko po to by nabić sobie jeszcze jednego posta, czy odkryć nową rangę.
(...)

Wiec jestem na TAK!

Komentarz:
Pkt 2) No to jest do zrobienia, ale czasami ciezko jest sie powstrzymać....zeby zadać inne pytanie. Chociaz staram sie zeby nie było :eek:fftopic: ... ale nie zawsze to wychodzi... :p

Pkt 4) No to sie z tym zgodzę w 100%

Pkt 5) Ale jezeli kogoś zainteresuje temat na który nie ma pojecia? To wtedy jak ma sie spytać Tych, którzy coś o tym temacie wiedzą?

Reszta Pkt... Nie mam zadnych zastrzezeń... :)

Pdr!! :D
Deras
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
kazdy ma prawo zadecydowac ja nie mówie że obecny regulamin jest zły! ja poprostu go tylko skróciłem i jescze jedna propozycja mozna tak ustawić aby każdy nowo zarejestrowany użytkownik odrazu bezpośrednio został skierowany na stonke z regulaminem!

Dzięki wszystkim na poparcie. Regulamin jest z myślą dla Was wszystkich :)
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Szczerze mówiąc wcześniej nawet nie czytałam regulaminu bo.... mi się nie chciało :) a teraz ten krótki to przeczytałam i wiem co można a czego nie..... bardzo fajny regulamin:] krótko i na temat:D
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
regulamin jest fajny wiec nie chce jego zmiany nie podoba mi sie tyko ten punkt w ktorym pisze ze mamy sie starac pisac na temat to prawie zeadko wychodzi dobrze i nawet modzi sie do takiej dyskusji wlaczaja aczkolwiek ten kolejny temat w temacie jest wytworzony z jakiejs tam wypowiedzi na temat glowny (zadazaja sie i takie przypadki ze nie) no ale temat napisany jest rozumianym przezemnie i mysle ze przez innych jezykiem nie tam zadnym prawem
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
nie podoba mi sie tyko ten punkt w ktorym pisze ze mamy sie starac pisac na temat to prawie zeadko wychodzi dobrze i nawet modzi sie do takiej dyskusji wlaczaja
gdy wszyscy pisali TYLKO na temat to forum było by BAAAAARDZO nudne
ale trzeba sie chociaz troche starac pisac na temat bo zrobi sie straszny bałagan...
:D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
nie podoba mi sie tyko ten punkt w ktorym pisze ze mamy sie starac pisac na temat to prawie zeadko wychodzi dobrze i nawet modzi sie do takiej dyskusji wlaczaja
... po co uogólniać?? Poza tym

gdy wszyscy pisali TYLKO na temat to forum było by BAAAAARDZO nudne
ale trzeba sie chociaz troche starac pisac na temat bo zrobi sie straszny bałagan...
widze że ty masz zupełnie oddmiene zdanie niż własciwie powinieneś mieć na ten temat.... Regulamin mówi ze trzeba pisać na temat - ty sie buntujesz?? Dla Ciebie pisanie a temat jest NUDNE??? To wszytsko zależy z jakim poziomem intelektualnym sie zadajesz :/ ... Gdy ktoś pisze na temat i NA POWAŻNIE to wszystko jest w porzadku! Gorzej jak ktoś na siłe chce wcisnąc jakiegos posta do tematu..... - wtedy pojawai sie tzw NABIJANIE i te Twoje NUDNAWE tematy :/ Gdybyscie pisali TAM gdzie naprawde macie coś do powiedzenia to tematy byłyby naprawde TREŚCIWE ... rzeczywistosć jest INNA - i to co się dzieje teraz w "śmietniczku" jest tego żywym dowodem :/

...

Wszystkich nabijaczy zapraszam do pisana na PRV - najlepiej Angelowi :p Może wtedy polecą KONKRETNE ostrzeżezenia skoro NASZE was nie wzruszają...
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
... po co uogólniać?? Poza tym
widze że ty masz zupełnie oddmiene zdanie niż własciwie powinieneś mieć na ten temat.... Regulamin mówi ze trzeba pisać na temat - ty sie buntujesz?? Dla Ciebie pisanie a temat jest NUDNE??? To wszytsko zależy z jakim poziomem intelektualnym sie zadajesz :/ ... Gdy ktoś pisze na temat i NA POWAŻNIE to wszystko jest w porzadku! :/
Milusiu ja się nie buntuję ! Dla mnie pisanie postów NIE jest nudne !!! źle mnie zrozumiałaś... nudne jest czytanie takich off topików, a nie pisanie postów...
Gdybyscie pisali TAM gdzie naprawde macie coś do powiedzenia to tematy byłyby naprawde TREŚCIWE ... rzeczywistosć jest INNA - i to co się dzieje teraz w "śmietniczku" jest tego żywym dowodem :/
wiem to jest moja wina... zaczynam pisac posty bez sensu chociaz staram sie jak tylko mogę... NIE nabijam sobie postów !!! jestem najmłodszym starzem i wiekiem modem... to moja wina że nie potrafie zapanowac na smietniczkiem...za bardzo sie wciągam w bezsensowne tematy... zwróciłaś mi już uwagę drugi raz, ale tym razem ostatni !!! ja sie już nie dam wciągnąc w takie bezsensowne wymiany zdań/postów !!! zapanuje nad śmietniczkiem !!!
OBIECUJĘ !!!
juz sie na mnie nie zawiedziesz...
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
milusiu ale po co tyle krzyku kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie i opinie i kazdy pisze na tyla na ile mu czas (itp) pozwala pisanie zwiezlych wypowiedzi jest dosc trudne pozatym jesli napisze sie do tematu np ,,jaka czytasz ksiazke?'' a ktos napisze ze dobra i nastepna osoba spyta sie jaka kilka potem powtorzy to pytanie a w koncu jak osoba pierwsza odpowie na to pytanie to kilka osob napisze ze im sie ta ksiazka nie podaoba innym zas sie podaba a jeszcze inni wogule jej nie czytali i temat nie bedzie juz o tym jaka czytasz kasiazke tylko co sadzisz o tej ksiazce i temat odbiegnie calkiem od poczatku i tak jest na prawie kazdym temacie i przychodzi jakas osoba nie znajaca tego tematu i napisze cos kompletnie nie na ,,podtemat'' jakim jest czy czytales ta ksiazke i malo osob ja zrozumie i tak jest juz na tym forum i ludzie najbardziej zwiezle pisza na ,,grach forumowiczow'' tam wszystko jest na temat (i dziwnym trafem tam nie mozna nabijac postow)

a wracajac do tematu glownego to regulamin potrzerbuje kilku zmian ale jest ok bo jeszcze sie nikt taki nie narodzil co by wszystkim dogodzil
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
kinga18ink - nie chce mi sie tłumaczyc, tym bardziej Tobie ;)
Poczytaj sobie w "Chcesz zostać moderatorem?..."

Pozdrawiam

PS: to ty masz jakąs wygórowaną hierarchię ;)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Mylisz się. Cały czas się do kogoś czepiasz i wypominasz, że nie jest on moderatorem, więc nie wie. I nie mów mi teraz , że boli mnie to, że nie jestem modem, bo tak nie jest.
A czemu mi tymbardziej nie chcesz tłumaczyć?
TY jesteś MODERATOREM już od sporo czasu, ja na forum jestem niecały miesiąc. Fakt- nie mam doświadczenia, ale nic nie mogę na to już poradzić.
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
no zgadzam sie z tomkiem 22 przydał by sie nowy regulamin bo tamten jest ''troszke'' za długi! imyślę że sie ze mną zgodzicie! :)
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
milusiu, milusiu ja juz bardzo dawno nie widzialam moda nieglobalnego

czy tacy istnieja

i wytlumacz to kindze

jestes modem wiec masz taki obowiazek (a do tego globalnym)
 
Do góry