Do Administratora Forum!

Czy chcesz nowy regulamin?

  • TAK

    Votes: 0 0,0%
  • NIE

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Drogi Adminie
kilkakrotnie z uwagą czytałem regulamin tego forum i chciałbym zwrócic kikla uwag dotyczących tego regulaminu a raczej zasugerować pewien pomysł.
Wiadomo ze regulamin jest potrzebny i kazdy nowo zarejestrowany userowicz powinien sie z nim zapoznać.
Niestety często jest tak że nie jest on czytany, lub jest nie dokońca przeczytany lub jest przeczytany ale i tak jest on nie zrozumiały dla większości.
Przyczyn moze być kilka, ale ja sugeruje to że jest on być moze poprostu za długi!
Dlatego tez pozwoliłem sobie na streszczenie a raczej opracowanie nowego regulaminu który prezentuje poniżej:

Zanim zaczniesz pisać na forum PRZECZYTAJ TO:

1) Zanim założysz nowy temat zastanów się trzy razy czy jest sensowny. Jeżeli wyniki twoich przemyśleń będą pozytywne to znów się zastanów... Tym razem nad tym do jakiego działu temat pasuje. Jeżeli już wykombinujesz to użyj opcji forum "SZUKAJ " by sprawdzić, czy temat, który chcesz założyć nie był już poruszany na forum.
Jeżeli znajdziesz tematy o podobnej treści to zamiast zakładać wtórny temat dopisz się do starych.

2) Pisz zawsze na temat! Staraj się nie odbiegać zbytnio treścią swojego posta od tematu przewodniego

3) Pisz z sensem! Posty typu "hehehe", "no", "ciekawe...", które nie wnoszą nic do dyskusji będą traktowane jako nabijanie statystyk i często usuwane.

4) Nie obrażaj innych. Forum jest po to by dyskutować na poziomie, a nie obrzucać kogoś wyzwiskami

5) Staraj się pisać w tematach o których masz jakieś pojęcie. Nie pisz tylko po to by nabić sobie jeszcze jednego posta, czy odkryć nową rangę.

6) Nie życzymy sobie aby ktoś na tym forum reklamował jakieś strony internetowe. No chyba, że wcześniej z nami o tym porozmawia i w zamian nam zrobi reklamę na swojej stronie/forum.

7) Netykieta --> http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Jest on o wiele krótszy od obecnego i mysle ze nawet całkiem dobry.
Prosze ocenić go i może możnabyło by zastąpić włsnie tym?
Pozdrawiam
Tomek_22
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
1) Zanim założysz nowy temat zastanów się trzy razy czy jest sensowny. Jeżeli wyniki twoich przemyśleń będą pozytywne to znów się zastanów... Tym razem nad tym do jakiego działu temat pasuje. Jeżeli już wykombinujesz to użyj opcji forum "SZUKAJ " by sprawdzić, czy temat, który chcesz założyć nie był już poruszany na forum.
Jeżeli znajdziesz tematy o podobnej treści to zamiast zakładać wtórny temat dopisz się do starych.
Ten punkt mi sie bardzo podoba, ile mniej bysmy mieli pracy przy zamykaniu tematow ktore uzytkownicy zakladaja nie patrzac czy juz takie nie istnieja :)


3) Pisz z sensem! Posty typu "hehehe", "no", "ciekawe...", które nie wnoszą nic do dyskusji będą traktowane jako nabijanie statystyk i często usuwane.
dodam ze takie posty juz sa usuwane , tyle ze jeszce przydalo by sie zeby usuniete posty sie odliczalo uzytkownikowi ...
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
5) Staraj się pisać w tematach o których masz jakieś pojęcie. Nie pisz tylko po to by nabić sobie jeszcze jednego posta, czy odkryć nową rangę.
To też mi się podoba.
A usuwane posty,o których mówisz Nika,powinny być odliczane od całości.
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
No mi się podoba regulamin w takiej formie. Może wreszcie użytkownicy zaczęliby go czytać i przestrzegać.
 

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
jestem w pelni za!!! sama na poczatku nie przeczytalam regulaminu bo zrazilam mnie jesgo dlugosc :bag: :niepewny: ale juz przeczytalam :D a ten skrocony tomka jest calkiem fanie i dobrze sie czyta hehe :D
 

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
Identyczny juz istnieje. A jak ktoś go BĘDZIE CHCIAŁ W OGÓLE przestrzegać to zrozumie i taki jaki jest. Problem w tym, że mało kto przeczyta i twój regulamin. Nie!
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
jestem w pelni za!!! sama na poczatku nie przeczytalam regulaminu bo zrazilam mnie jesgo dlugosc :bag: :niepewny: ale juz przeczytalam :D a ten skrocony tomka jest calkiem fanie i dobrze sie czyta hehe :D
Zgadzam się w 100% Na tamten tez tylko rzucilam okiem, a ten jest fajny i przyswajalny :D :eek:k:
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem regulamin Tomka jest krótszy i lepiej się go czyta (bez obrazy Adminie). Podoba mi się :p
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Dziękuje wszystkim tym którym sie spodobał mój pomysł odnośnie regiulaminu :* ( i tym którym nie również :) )
Zrobiłem to z mysla o innych nowych userowiczach dzięki czemi łatwiej bedzie im zrozumieć zasady tu panujące a dzięki temu nie bedzie dużo bałaganów co pozwoli naszym moderatorom na mniej pracy zwiazanych m.in. z napominaniem!

PS Mam jeszce wiele innch pomysłow ale pomalutku zobaczymy co na to admin :)
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Zrobiłem sonde abyście określili czy podoba sie wam regulamin w takiej formaie jak dotychczas czy lepszy jest w wersji skrutowej.
Pozdrawiam
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
No tak sie jakoś pogubiłem, mam nadzieje ze moderatorzy pomogą Zarwacam sie z prośbą do nich.
Nawet usunąć nie moge i odnowa zrobić.
<lol>
 
Do góry