Długie Włosy U Chłopaków?

empatia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasteczka takiego ;)
A ja mam obsesje na punkcie długich włosów u facetów. Oglądam sie praktycznie za każdym chłopakiem w dłuższycch włosach. Mysle, że duży wpływ na moje upodobanie wywarła muzyka jakiej słucham. Poza tym mi osobiście długie włosy kojarzą sie z indywidualistami i kolesiami, którzy maja coś do powiedzenia mądrego zawsze i na każdy temat (nie uogólniając, tak jest po prostu z moimi znajomymi). Sama mam chłopaka w długich włosach i może to zabrzmi absurdalnie, ale własnie pierwsza rzecz, na która zwróciłam uwage to były te jego włosy, a potem zadziorny charakter ;). I tak sie zakochałam na amen. Jak mi źle to uwielbiam sie w jego włosy wtulić. Zaskakujące, że chociaż on dużo pali one sawsze pachną Fructisem ;)
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Długie, aby nie za długie.
Najlepiej takie lekko długie, lekko krótkie.
Pokręcone tudzież pofalowane.
Nigdy w życiu łysego chłopaka! ^^
I żeby za długich też nie miał.
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
mhm, jak najbardziej niektórzy maja taką niezabardzo ładną budize to to troszeczke czasem zakrywa, mnie osobiście bardzo podobają sie długie włosy u chłopaków :)
 

MerenRe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
36
a przepraszam "metale" maja jakas wizytowke- DZLUGIE WLOSY TO MY!! BOZEEEE obracam sie w roznych grupach i tu i tu sa dlugo- i krotkowlosi... no ja jednak hmmm... mam slabosc do dlugowlosych i srednio:p jesli moza tak to nazwac... moje kochanie kiedys mialo dlugie wlosy, teraz tak na oczka mu opadaja... tak pieknie;))) no oj tesknie:p
 

Wisnia18

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łeba
Jest jedna rzecz dla której warto żyć, metal!!! I nie trzeba sie myć!

Wracając do tematu, a na klacie włosy moga być?
 

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
mnie sie długie włosy u facetów nie podobają...
jakoś tak mam taki stereotyp, że to babeczki powinny mieć długie włosy a nie faceci ;)
w każdym razie nie przeszkadza mi to, ale nie przepadam :p
 

snofka

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Podobają mi się o ile nie są tak zaniedbane, że modle sie, żeby ich przypadkiem nie dotknąć...
 

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Hehe fajnie sie czyta wasze zdanie na ten temat :p Pierwszy raz włosy zapuscilem 3 lata temu. Podobaja mi sie, lepiej sie w takich czuje... Nie sa to wlosy dlugie, ale wlasnie takie srednie ... Juz nigdy nie obetne sie na "jezyka" :p
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
łoo długie włosy u chłopaka...mmm.Nie ma nic piekniejszego...^^nie mowie ,ze krotkowłosi sa zli. bo znam wilu ładnych ale długowłosi sa tacy oryginalni, sa takimi indywidualistami i maja swoj styl.i to kreci niekotre dziewczyny( w tym mnie^^).i dobrze ,ze wielu dziewczynom nie podobaja sie tacy bo by nam powyrywały ich^^.nie no zart oczywiscie.Aha no i nie ma znaczenia czy srednei czy dłługie.bo srednie tez sa długie^^ja akurat jestem na etapie tych dłuzszych^^ kocham takiego jednego długowłosego. mniej wiecej sa one 10 cm za ramionami.a moze 15?^^ no nie wiem:p
 
Do góry