Długie Włosy U Chłopaków?

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
RACZEJ NIE PRZEPADAM ZA CHŁOPAKAMI W DŁUGICH WŁOSACH. ALE JEŻELI JAKIEMUŚ PASUJE NO TO SPOKO...ALE BEZ PRZESADY Z TĄ DŁUGOŚCIA.. <_<
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Wygląda jak Jezus

hehe dokładnie...

jeszcze w gimnazjum w klasie mieliśmy trzech "włochaczy"

Ich Troje: Mojżesz, Noe, Aaron :D

o gustach się nie dyskutuje, ale wg. mnie facet z długimi włosami to "totalalna porażka" ...
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A ja uwielbiam facetów z długimi włosami, uważam, że są boscy... Idzie sobie taki metal po stacji metra, wiatr rozwiewa mu włosy... :D :D A ja staram sie nie wpaść na szyny :p
Mój facet też ma długie włosy i wcale nie wygląda jak Jezus (dzięki Bogu :p). Niektórzy uważają, że dł. włosy sprawiają, że facet wygląda jak baba, ale ja twierdze że jak ktoś jest męski to będzie taki tak czy siak :]
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Mi sie podobaja chlopaki z dlugimi wlosami ale nie kazdemu to pasuje..mialam kiedys takiego chlopaka..no ale byl metalem...po prostu miodzik...i chyba raczej metalom one pasuja...
 

Hanneman

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Kiedyś - nie lubiłam...ale miałam obrót o 360 stopni i teraz uwielbiam facetów z długimi włosami...

Czyli wróciłaś do punktu wyjścia... :p

@topic
Ja właśnie jestem w trakcie zapuszczania :p Aktualnie jestem w najgorszym okresie - włosy włażą w oczy i nie da się ich jakoś ułożyć <_<
Ale jakoś wytrzymam :p Zamierzam mieć kudły po pas :p

Chciałbym mieć takie jak Marco Hietala *_*
marco.jpg


A co Wy o nich sądzicie? :)
 

CemZ

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Heh...też mi się marzą takie włosy jak u basisty Nightwish (5 lat już zapuszczam :lol: ). Niedawno miałem do ramion, musiałem jednak podciąć ze względu na rozdwojone końcówki (dobrze, że chociaż zaczęły szybciej rosnąć).
Jednak mam coraz większe obawy, że chyba nie zdążę...:(
 

Tori

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Mój mąż miał włosy długości za pas. Jest fanem metalu (choć teraz już tego po nim nie widać) i pracował kiedys przy organizacji koncertów metalowych. Potem jednak włosy zciął ze względu na czas jaki musiał im poświęcać. Ja go poznałam jak już miał krótkie i bardzo tego żałuję (że nie miał już długich a nie że go poznałam ;) ) bo długie włosy u faceta "metalowca" są hmmmmmmmmmm :sexy: a jak jeszcze jest do tego zarost to już :zakochany:
 

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
warszawa
ja też lubię dłuższe włoski u chłopaków. Może nie jakieś do pasa :mruga: ale np. 10 cm :D najlepiej jakoś wycieniowane, spadające na oczka :sexy: coś takiego jak fabi z killerpilze :p
 

Paulina91

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z serduszka :)
Długie włosy u chłopaków są super. Tylko nie takie zbyt długie, najlepiej takie lekko za ramię. Mi najbardziej to się jeszcze bląd podobają. Ojjjj :zakochany: I jak jeszcze taki sobie z gitarą wyjdzie to już naprawdę nogi robią się giętkie i wogóle :D :D przynajmniej u mnie :p Nie lubię takich co słuchają metalu, chodzą w skórzanych spodniach i kurtach, tylko takich fajnych, np co Rocka słuchają :zakochany: :p
 

ana=)

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
u mnie zdecydowanie krótkie, jak widze takiego z długimi to mnie zawsze cofa jakoś nie wiem czemu bo nic do nich nie mam <_<
 
Do góry