Długie Włosy U Chłopaków?

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
jesli facet dba o włosy to bomba!! hihi Ale bardzo mi się podoba jesli facet ma długie włosy idelikatne fale - i ciemny kolor - najlepiej takie kasztanowe mmmm....

Choc moje kochanie ma krótkie i tez mi się podoba... :sexy:
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
blod do ramion, puszyste i miękkie w dotyku...miodzio :D tylko czasami przeszkadzają :/
 

laura.tomaszczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
mnie się bardzo podobają długie włosy u chłopaków, w szczególności kręcone i ciemne, ale nie każdemu pasują. generalnie chyba wszystkim jest lepiej w krótkich włosach
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Długie włosy nie pasują chłopakom, nawet w rozmowach w toku ludzie mówili, że to nie estetyczne i ja się z nimi zgadzam.
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
A od kiedy 'Rozmowy w toku' sa wyznacznikiem czegokolwiek? Ja narazie mam srednio dlugie ale rosna, rosna rosna! Zreszta wczesniej mowiles ze chcialbys miec dlugie wlosy tyle ze w lecie sa niewygodne... zdecyduj sie synek.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
A od kiedy 'Rozmowy w toku' sa wyznacznikiem czegokolwiek? Ja narazie mam srednio dlugie ale rosna, rosna rosna! Zreszta wczesniej mowiles ze chcialbys miec dlugie wlosy tyle ze w lecie sa niewygodne... zdecyduj sie synek.

Zmieniłem zdanie :p . "Rozmowy w toku" nie są moim wyznacznikiem, ale po obejżeniu tego materiału zobaczyłem, że dużo osób nie lubi długich włosów u chłopaków, więc sam się zastanowiłem nad tym i stwierdziłem, że oni mają rację. Dlatego teraz jestem obcięty na jeża, a że ty chcesz mieć długie włosy to mi nie przeszkadza bo każdy lubi co innego, może tobie jest dobrze w długich włosach.
 

CemZ

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zmieniłem zdanie :p . "Rozmowy w toku" nie są moim wyznacznikiem, ale po obejżeniu tego materiału zobaczyłem, że dużo osób nie lubi długich włosów u chłopaków, więc sam się zastanowiłem nad tym i stwierdziłem, że oni mają rację. Dlatego teraz jestem obcięty na jeża, a że ty chcesz mieć długie włosy to mi nie przeszkadza bo każdy lubi co innego, może tobie jest dobrze w długich włosach.

Co z tego, że "dużo osób nie lubi długich włosów u chłopaków", przecież włosy (nieważne jakie) nosisz nie dla innych ale tylko i wyłącznie dla siebie. Najważniejsze, że dana fryzura podoba się tobie, a nie innym. W końcu to twoje włosy nie ich.
Jeśli o mnie chodzi to jestem w trakcie powtórnego zapuszczania. Na razie są do ramion ale planuję mieć jeszcze dłuższe. Chociaż zaczynam mieć wąpliwości czy się uda, bo zauważyłem że mi trochę na zakolach włosów ubyło... :(
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
a mnie podobaja sie krotkie :p
ale takie jak na zamieszczonej fotce stronke wstecz to sa boskie..
mm miodzio :D
ogolem wole krotkie :)
 

CemZ

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Sam miałem włosy za ramiona ale wakacje pszyszły to ściełem się na jeża :D

Heh...nigdy nie miałem takiej fryzury... :p. Moje najkrótsze włosy miały kilka (kilkanaście) centymetrów. Zresztą od małego na mojej głowe dominowały szopy, włosy średniej długości, długie włosy, itd... :p
 

atsami

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Uwielbiam długie włosy u chłopakow :D a nie cierpie jak maja na jeża.
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja tam wole krótkie włosy i jeszcze żaden chłopak z długimi nie spodobał mi się
ale każdy ma inny gust
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Atsami a ja sie z Tobą zgadzam w 100%!!! tak samo jak Ty nienawidzę chłopaków którzy mają włosy na jeża! bleee!!!
 
Do góry