Dlaczego większość kobiet się nie szanuje?

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Po pierwsze moja mama skończyła studia i jest bardzo dobrym prawnikiem, po drugie mój tata odziedziczył firme, skończył tylko zawodówke, a moja mama zajmuje się ksiegowościa w tej firmie (3/4 sprawy załatwia Ona), wiec taka przepaść miedzy jej wykształceniem, a tym, w czym pomaga tacie jest duża. Po trzecie wszyscy wybitni np. Newton, Einstein byli chorzy na tak zwany autyzm inteligentny. Skąd wiesz, że nie było głośno, jak nie powiedziałam co to było? zresztą chemia to nie moja działka, wiec nie musze tego pamiętać, a w tych czasach za odkrycie "czegos" nie dostaje sie takich laurów jak kiedyś. Po czwarte nie zauważyłam zbyt głębokiej zmiany obyczajów. Po piąte nie życze, żebyś mnie obrażał, bo jestem pewna, ze jesteś młodszy ode mnie o kilka grubych lat, po szóste kończe drugi kierunek studiów, a Ty pewnie jesteś jeszcze w liceum, albo gimnazjum? (przynajmniej tyle wynika z Twojej dedukcji). Po siódme, mój partner dopiero teraz kończy liceum, nie obrażając go, oczywiście stwierdził, ze miałam racje mówiąc, że bez studiów to w tych czasach gorzej. Po ósme, nie muszę Ci się tłumaczyć, bo jesteś dla mnie za mało elokwentny. I nie życze sobie, żeby jakiś gówniarz mnie obrażał w ten sposób, bo to nie moja wina, ze obracasz się w towarzystwie, gdzie są tepe dziewczyny, a co za tym idzie tepi chłopcy.
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
Po pierwsze moja mama skończyła studia i jest bardzo dobrym prawnikiem, po drugie mój tata odziedziczył firme, skończył tylko zawodówke, a moja mama zajmuje się ksiegowościa w tej firmie (3/4 sprawy załatwia Ona), wiec taka przepaść miedzy jej wykształceniem, a tym, w czym pomaga tacie jest duża. Po trzecie wszyscy wybitni np. Newton, Einstein byli chorzy na tak zwany autyzm inteligentny. Skąd wiesz, że nie było głośno, jak nie powiedziałam co to było? zresztą chemia to nie moja działka, wiec nie musze tego pamiętać, a w tych czasach za odkrycie "czegos" nie dostaje sie takich laurów jak kiedyś. Po czwarte nie zauważyłam zbyt głębokiej zmiany obyczajów. Po piąte nie życze, żebyś mnie obrażał, bo jestem pewna, ze jesteś młodszy ode mnie o kilka grubych lat, po szóste kończe drugi kierunek studiów, a Ty pewnie jesteś jeszcze w liceum, albo gimnazjum? (przynajmniej tyle wynika z Twojej dedukcji). Po siódme, mój partner dopiero teraz kończy liceum, nie obrażając go, oczywiście stwierdził, ze miałam racje mówiąc, że bez studiów to w tych czasach gorzej. Po ósme, nie muszę Ci się tłumaczyć, bo jesteś dla mnie za mało elokwentny. I nie życze sobie, żeby jakiś gówniarz mnie obrażał w ten sposób, bo to nie moja wina, ze obracasz się w towarzystwie, gdzie są tepe dziewczyny, a co za tym idzie tepi chłopcy.

Powiedzmy, że byli chorzy - ciekawe dlaczego kobiety nie chorują na takie rozwojowe choroby? :] Newton i Einstein to dla większości za wysokie progi, dlatego odniosę się do dnia powszedniego. Idę do lekarza, kobiety zastaję w recepcji i w gabinecie gdzie piję się kawę i je ciastka od pacjentów. Facetów zastaje w dyrekcji, gabinetach ordynatorów, na salach operacyjnych - tutaj też jest kobieta, podaje narzędzia(jest też Pani anestezjolog Zosia ;)). Po udanej operacji wracam do domu aby coś zjeść. Ciekawe co ciekawego mają do zaproponowania w programach kulinarnych, Pan Pascal, Pan Makłowicz, Pan Sowa ... Pani? Hm...? Niestety nie mam produktów w mieszkaniu udaje się więc do restauracji. Patrzę i kto jest szefem kuchni? Niebywałe mężczyzna :mruga: Niestety przypomniało mi się, że nie mam przy sobie pieniędzy, udaję się do bankomatu - niestety nieczynny. Wchodzę więc do banku i w drzwiach mijam Pana dyrektora, ze swoją - uwaga - sekretarką! :mruga: Zdrowy i najedzony mogę udać się na swoją uczelnie! Tak! Uczelnie wyższą, nie gimnazjum, nie liceum!(Całe swoje przekonanie i pewność może o kant dupy rozbić - kto ma kanciastą dupę?). Kolejno mijam, Pani sprzątaczka, Pan magister, Pan doktor, Pan profesor, Pan dziekan, Pan rektor. Najzamożniejsi ludzie na świeci to mężczyźni, nagrody Nobla w zdecydowanej większości trafiają w ręce mężczyzn. Prezydenci, premierzy i osły to też faceci. Kapitanowie żeglugi wielkiej, piloci samolotów, kierowcy autobusów, busów, motorniczy pociągów, szejkowie, konstruktorzy, szachiści i złodzieje to w większości mężczyźni. Przynieś, podaj, pozamiataj - to scenariusz który dla kobiet(są wyjątki) napisało życie, nie ja! Nie zauważyłaś zmiany obyczajów bo jesteś najwidoczniej mało spostrzegawcza. Rozumiem, że w Twoim mniemaniu dziś kobiety traktuje się tak samo ja za czasów średniowiecza? Zapytaj się nawet babci co mogła kiedyś, a co Ty możesz dziś. Jedyną osobą która tutaj kogokolwiek obraża jesteś Ty. Ja stwierdzam fakty i przedstawiam życie takim jakim jest, bez zbędnego kolorowania.
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
chłopie nie kompromituj się.... prawie wszystkie zawody, które wymieniłeś nie wymagają zbyt dużej inteligencji... wręcz wykonują je osoby, które nie nadają się do poważnych zawodów. Skoro studiujesz, to przykro mi, ze takich "inteligentów" teraz przyjmują na studia. W końcu na prywatne uczelnie nawet nie trzeba mieć matury.
Kto tu kogo obraża? cyt "Jeśli nie odkryła Twojego penisa, to co to mogło być takiego niemożliwego i aż tak ważnego, że aż nikt o tym nie słyszał? :mruga:" masz tym punkcie kompleksy, czy co? Kobiety nie są dyskryminowane?? Nawet tegoroczna próbna matura z wosu (rozszerzona), dawała za jednen główny przykład niżu demograficznego właśnie dyskryminacje kobiet.
Zapytaj się, któregoś ze swoich wykładowców co sądzą o tym, ze kobiety są bardziej głupie od meżczyzn. Ciekawe, czy będą obrażać swoje babcie, matki, żony i córki. Tobie to idzie świetnie. W koncu uwazasz sie za takiego inteligentnego... ja koncze z Toba ta rozmowe, bo moja duma nie pozwala mi sie tak ponizac. powodzenia, ciekawe jak daleko zajdziesz.
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
chłopie nie kompromituj się.... prawie wszystkie zawody, które wymieniłeś nie wymagają zbyt dużej inteligencji... wręcz wykonują je osoby, które nie nadają się do poważnych zawodów. Skoro studiujesz, to przykro mi, ze takich "inteligentów" teraz przyjmują na studia. W końcu na prywatne uczelnie nawet nie trzeba mieć matury.
Kto tu kogo obraża? cyt "Jeśli nie odkryła Twojego penisa, to co to mogło być takiego niemożliwego i aż tak ważnego, że aż nikt o tym nie słyszał? :mruga:" masz tym punkcie kompleksy, czy co? Kobiety nie są dyskryminowane?? Nawet tegoroczna próbna matura z wosu (rozszerzona), dawała za jednen główny przykład niżu demograficznego właśnie dyskryminacje kobiet.
Zapytaj się, któregoś ze swoich wykładowców co sądzą o tym, ze kobiety są bardziej głupie od meżczyzn. Ciekawe, czy będą obrażać swoje babcie, matki, żony i córki. Tobie to idzie świetnie. W koncu uwazasz sie za takiego inteligentnego... ja koncze z Toba ta rozmowe, bo moja duma nie pozwala mi sie tak ponizac. powodzenia, ciekawe jak daleko zajdziesz.

Dyrektor szpitala, ordynator, chirurg, szef kuchni, dyrektor banku, kadra uczelni wyższej, najbogatsi ludzie świata, laureaci nagrody nobla, szachiści, przywódcy narodów, kapitanowie żeglugi wielkiej, piloci samolotów, kierowcy autobusów, busów, motorniczy pociągów, szejkowie, konstruktorzy, szachiści i złodzieje.

Większość powyższych zawodów wykonują ludzie którzy nie nadają się do poważniejszych rzeczy. Wymieniłem wszystkich z poprzedniego postu choć część zajęć to nie zawody. Pogrubiłem 3 które uznałem za mało wymagające, podliczyłem resztę(bez podkreślonych). Wyszło 17. Dla naszej koleżanki 3 na 17 to większość. Cóż jest tylko kobietą, w matematyce one też nie przewodzą.

W dodatku opowiada niestworzone rzeczy jak: "W końcu na prywatne uczelnie nawet nie trzeba mieć matury." - ewidentne braki w wiedzy. Bujna wyobraźnia - typowe dla większości kobiet.

Grzeczne pytanie: "Jeśli nie odkryła Twojego penisa, to co to mogło być takiego niemożliwego i aż tak ważnego, że aż nikt o tym nie słyszał? :mruga:" uważa za obrazę. Klasyczny kobiecy foch? :]

Matura jest projektowana przez ludzi którzy działają na rozkazach rządu który akurat ja uważam za wybitnie nieudolny. Wykładowców nie warto pytać bo również działają na usługach rządów i nie mogą oficjalnie wypowiadać niepopularnych poglądów. Zresztą każdy może mieć swoje zdanie. Ja tutaj tylko przedstawiłem jak wygląda rzeczywistość. Decydują liczby, a one są po stronie mężczyzn.


PS.
Kobiety nie są dyskryminowane. Uważasz inaczej podaj konkretne przykłady.
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
szef kuchni? wystarczy skończyć zawodówke, najbogatsi ludzie świata? Wiekszośc odziedziczona, albo robienie przekrętów, przywódcy narodów? sam napisałeś, ze rząd jest nieudolny. Uważam, że zostałeś tak poniżony przez kobiety, ze teraz się odgrywasz :] typowy męski foch. Miło, ze wytykasz mi braki w wiedzy, w końcu skończyłam tylko prawo, jestem tylko adwokatem i kończe tylko politologie jako drugi kierunek, mówie biegle po angielsku i francusku. Cóż, nie będę się do Ciebie 15latku porównywać. Tak, tak moi znajomi z dawnych lat poszli na PRYWATNE uczelnie nie zdając matury! Boże wstyd, ze mężczyźni potrafią być tacy tępi. Uwierz mi, ze do tych inteligentnych się nie zaliczasz. buahahahaha....
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
Mishel napisał:
szef kuchni? wystarczy skończyć zawodówke, najbogatsi ludzie świata? Wiekszośc odziedziczona, albo robienie przekrętów, przywódcy narodów? sam napisałeś, ze rząd jest nieudolny. Uważam, że zostałeś tak poniżony przez kobiety, ze teraz się odgrywasz typowy męski foch. Miło, ze wytykasz mi braki w wiedzy, w końcu skończyłam tylko prawo, jestem tylko adwokatem i kończe tylko politologie jako drugi kierunek, mówie biegle po angielsku i francusku. Cóż, nie będę się do Ciebie 15latku porównywać. Tak, tak moi znajomi z dawnych lat poszli na PRYWATNE uczelnie nie zdając matury! Boże wstyd, ze mężczyźni potrafią być tacy tępi. Uwierz mi, ze do tych inteligentnych się nie zaliczasz. buahahahaha....
Mylisz kucharza z szefem kuchni. W szkole nie uczą inteligencji. Przeanalizowałem pierwszą 10 najbogatszych ludzi na świecie i tylko jeden z nich swój majątek odziedziczył - dla Ciebie to większość, matematykę masz w mały paluszku
blink.gif
Oczywiście ja doskonale rozumiem, że 10 najbogatszych ludzi na świecie to nie wszyscy i pewnie jest sporo takich którzy coś odziedziczyli tylko znowu dziwnym trafem dziedziczą mężczyźni, a jakby na dodatek tego było mało to dziedziczą po mężczyznach
blink.gif
Aby robić przekręty również trzeba mieć coś w głowie. Trzeba się zastanowić skąd wynika nieudolność rządzących. Zadać pytanie czy są nieudolni bo po prostu są nieudolni. Czy może są nieudolni bo taka metoda działa na wyborców więc po co ją zmieniać - w końcu cały czas wybieracie tych samych polityków. Gratuluje, ale to, że "coś" skończyłaś świadczy tylko o tym, że masz dobrą pamięć - szkoły zabijają kreatywność. Swoją drogą styl Twoich wypowiedzi w ogóle nie nosi znamion stylu wypowiedzi osoby która ukończyła kierunek humanistyczny :/ Po raz kolejny łżesz, mało tego, jak na adwokata słabo kojarzysz fakty. Wcześniej przyjełaś założenie, że studiuje i na tej podstawie wywnioskowałaś, że mam 15 lat? Jaki kraj taki adwokat. Może żebyś nie była gołosłowna wskaż uczelnie na które przyjmują bez matury.

PS.
Pani adwokat lubuje się w udzielaniu rad prawnych na forum dla nastolatków? :eek:k:
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Ja lepiej nic zakłamany dzieciaku nie powiem, bo się jeszcze obrazisz :] Wybacz, ale jako adwokat muszę umieć prostymi słowami dotrzeć do prostych ludzi, takich jak Ty. Zresztą, to nie sąd, gdzie muszę się wypowiadać czysto dyplomatycznie. hmmmm mam Ci wymienić kilka takich szkół? W Krakowie jest ich pełno. Zresztą ja Ci się nie muszę tłumaczyć. Posiadam swój honor w przeciwieństwie do Ciebie. Życzę szczęścia, bo może Ci się przydać. A skoro tak bardzo nienawidzisz kobiet, to można się domyśleć jakiej orientacji jesteś. Cóż, Polska nie jest tolerancyjnym krajem. Powodzenia
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
Ja lepiej nic zakłamany dzieciaku nie powiem, bo się jeszcze obrazisz :] Wybacz, ale jako adwokat muszę umieć prostymi słowami dotrzeć do prostych ludzi, takich jak Ty. Zresztą, to nie sąd, gdzie muszę się wypowiadać czysto dyplomatycznie. hmmmm mam Ci wymienić kilka takich szkół? W Krakowie jest ich pełno. Zresztą ja Ci się nie muszę tłumaczyć. Posiadam swój honor w przeciwieństwie do Ciebie. Życzę szczęścia, bo może Ci się przydać. A skoro tak bardzo nienawidzisz kobiet, to można się domyśleć jakiej orientacji jesteś. Cóż, Polska nie jest tolerancyjnym krajem. Powodzenia

Argumentum ad personam to jedyne jakie posiadasz? :/ Wymień choć jedną i obroń swój honor - skoro uważasz, że go masz. Nigdy nie sądziłem, że używanie argumentów w dyskusji obdziera nas z honoru. Jak Ty funkcjonujesz na sali rozpraw? Tam też posługujesz się niepotwierdzonymi informacjami? Bo to, że łżesz to akurat standard w Twoim zawodzie. Idąc Twoim tokiem rozumowania: heteroseksualny facet nienawidzi mężczyzn bo z nimi nie sypia. Gratuluje. Najwidoczniej prawo zaliczałaś pod biurkiem profesorów - inaczej nie potrafię wytłumaczyć braków w Twojej wiedzy(no w sumie jest jeszcze jedno wytłumaczenie :lol: ). Poza tym nigdzie nie napisałem, że nienawidzę kobiet.
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Honorowi faceci nie uważają kobiety za głupie i gorsze od nich :] Zdawałam na uczelnie, kiedy Ty jeszcze robiłeś w pieluchy. Przykro mi, ale wtedy nie było się tak łatwo dostać jak teraz. Braki w wiedzy masz Ty, a nie ja. Rozumiem, ze uważasz się za mądrzejszego i bardziej doświadczonego życiowo ode mnie?:]
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
Honorowi faceci nie uważają kobiety za głupie i gorsze od nich :] Zdawałam na uczelnie, kiedy Ty jeszcze robiłeś w pieluchy. Przykro mi, ale wtedy nie było się tak łatwo dostać jak teraz. Braki w wiedzy masz Ty, a nie ja. Rozumiem, ze uważasz się za mądrzejszego i bardziej doświadczonego życiowo ode mnie?:]

Jeśli to co mówisz jest prawdą to stara dupa jesteś :lol: Rozmawialiśmy o Twoim honorze, a nie moim - zresztą jak widać bez sensu bo Ty nawet nie wiesz co to jest honor. Nie przypominam sobie, żebym pisał gdziekolwiek, że kobiety są głupie :mruga: Jestem zdania, że ogólnie mężczyźni są mądrzejsi i rzeczywistość to potwierdza. Jeśli nie widzisz różnicy w tych stwierdzeniach no to bardzo mi przykro. Po tym co tutaj prezentujesz to za mądrzejszego jak najbardziej przynajmniej w tej dziedzinie życia w której tutaj teraz się poruszamy. Nie znam przebiegu Twojego życia i nie wiem jak bardzo Ciebie doświadczyło, a jestem daleki od wyrokowania w sprawach w których nie ma kompletnej wiedzy - w przeciwieństwie do Ciebie.

PS.
Czekam na przykłady uczelni na które można się dostać bez matury. Również przykłady dyskryminacji kobiet są mile widziane. Nie pogardzę również liczbami które jednoznacznie będą wskazywać wyższość kobiet nad mężczyznami.
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
np "krakowska szkoła wyższa", "Krakowska szkoła wyższa imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego"- parę moich znajomych nie zdało po 2 przedmioty na maturze i dalej poszli się kształcić na prywatną uczelnie :] Cóż papier też można sobie kupić.
Wiem co to jest honor, dlatego daruje sobie tłumaczenie 10lat młodszemu, że jego wiedza do mojej jest umiarkowana. Przeczytaj sobie wszystkie swoje posty "mężczyźni są mądrzejsi od kobiet", to się nazywa dyskryminacja! Szkoda, ze wielu jest takich wielbiących swoją płeć mężczyzn :] powodzenia
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
np "krakowska szkoła wyższa", "Krakowska szkoła wyższa imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego"- parę moich znajomych nie zdało po 2 przedmioty na maturze i dalej poszli się kształcić na prywatną uczelnie :] Cóż papier też można sobie kupić.
Wiem co to jest honor, dlatego daruje sobie tłumaczenie 10lat młodszemu, że jego wiedza do mojej jest umiarkowana. Przeczytaj sobie wszystkie swoje posty "mężczyźni są mądrzejsi od kobiet", to się nazywa dyskryminacja! Szkoda, ze wielu jest takich wielbiących swoją płeć mężczyzn :] powodzenia


Zadałem sobie trudu i odwiedziłem stronę wyższej szkoły im. A.F.M. i niestety w procesie rekrutacyjnym wymagane jest świadectwo dojrzałości - znowu łżesz. Na uczelniach wyższych, prywatnych nie płaci się za papier tylko za edukację - czyli normalne zdrowe podejście kapitalistyczne. Na uczelniach państwowych żebrze się pieniądze od społeczeństwa na naukę - chore socjalistyczne podejście. Papier można sobie kupić w każdym papierniczym to żadna nowość. Dokumenty świadczące o ukończeniu czegokolwiek można ponoć kupić na "Bema" w Poznaniu. Rozumiem, że jak powiem Ferrari F430 jest szybsze od Fiata 126p to w Twoim mniemaniu dyskryminuje Fiata? :lol:

PS.
Skoro ja jestem od Ciebie młodszy o 10 lat, a Twój chłopak chodzi jeszcze do liceum to czy czasem nie pełni o w waszym związku roli męskiej dziwki? :mruga:
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
ahhh ta Twoja naiwność. Nie pełni roli męskiej dziwki tylko dlatego, że teraz kończy liceum dla dorosłych. Rozumiem, ze mam być z kimś kogo nie kocham tylko dlatego, ze jego wykształcenie jest bliskie mojemu?
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
Widzę, że masz tendencje do unikania odpowiedzi na trudne pytania. Jak dla mnie to możesz być nawet z księdzem - mam to w :cenzura:e.
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Nie, po prostu za bardzo wchodzisz w moje prywatne życie, co nie jest Twoją sprawą. Miłych Świąt.
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
Nie, po prostu za bardzo wchodzisz w moje prywatne życie, co nie jest Twoją sprawą. Miłych Świąt.

"Rozumiem, że jak powiem Ferrari F430 jest szybsze od Fiata 126p to w Twoim mniemaniu dyskryminuje Fiata?"

To jest Twoim zdaniem pytanie dotyczące Twojego prywatnego życia? :mruga:
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
PS.
Skoro ja jestem od Ciebie młodszy o 10 lat, a Twój chłopak chodzi jeszcze do liceum to czy czasem nie pełni o w waszym związku roli męskiej dziwki? :mruga:

nie udawaj debila... :]

PS.
Pani adwokat lubuje się w udzielaniu rad prawnych na forum dla nastolatków? :eek:k:

hahaha skoro studiujesz to co tu robisz? co za kompromitacja z Twojej strony...

Mówisz, ze kobiety nie są głupie, ale faceci są od nich mądrzejsi -to jest właśnie dyskryminacja. Jesteś żałosny i mało wiesz o życiu :]
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
hahaha skoro studiujesz to co tu robisz? co za kompromitacja z Twojej strony...

Mówisz, ze kobiety nie są głupie, ale faceci są od nich mądrzejsi -to jest właśnie dyskryminacja. Jesteś żałosny i mało wiesz o życiu :]

"Rozumiem, że jak powiem Ferrari F430 jest szybsze od Fiata 126p to w Twoim mniemaniu dyskryminuje Fiata?" - pogrubiłem i podkreśliłem bo być może nie widzisz tego pytania.

Tutaj daje upust swoim frustracją, poza tym jak słusznie zauważyłaś studiuje. Ty zaś jesteś już adwokatem czyli osobą która ukończyła studia i zrobiła aplikację adwokacką - potrafisz się doliczyć lat różnicy między nami czy może na wydziale bezprawia i biurokracji nie uczą podstaw matematyki?

Jestem żałosny i mało wiem o życiu, Ty jesteś :cenzura:ista i wiesz dużo więcej - tylko co to daje skoro w tak prostej sprawie nie potrafisz obronić swojego zdania dobrymi argumentami - jakimikolwiek argumentami.
 

Mishel

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
"Rozumiem, że jak powiem Ferrari F430 jest szybsze od Fiata 126p to w Twoim mniemaniu dyskryminuje Fiata?" - pogrubiłem i podkreśliłem bo być może nie widzisz tego pytania.

Tutaj daje upust swoim frustracją, poza tym jak słusznie zauważyłaś studiuje. Ty zaś jesteś już adwokatem czyli osobą która ukończyła studia i zrobiła aplikację adwokacką - potrafisz się doliczyć lat różnicy między nami czy może na wydziale bezprawia i biurokracji nie uczą podstaw matematyki?

Jestem żałosny i mało wiem o życiu, Ty jesteś :cenzura:ista i wiesz dużo więcej - tylko co to daje skoro w tak prostej sprawie nie potrafisz obronić swojego zdania dobrymi argumentami - jakimikolwiek argumentami.

Mówimy o ludziach, a nie o samochodach.Może powinieneś przestudiować co znaczy słowo "dyskryminacja"? Ja cały czas bronie swojego zdania i jako kobieta, mam prawo i podstawy stwierdzać,że dyskryminacja kobiet istnieje. I powtarzać się nie będę, tak samo, jak nie będę po raz 10 prezentować przykładów. Skoro jesteś ciężko kapujący, to już nie mój problem. Ja mam ważniejsze sprawy na głowie niż przejmowanie się sprawami próżnego dzieciaka, który myśli,że pozjadał wszystkie rozumy.
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
Mówimy o ludziach, a nie o samochodach.Może powinieneś przestudiować co znaczy słowo "dyskryminacja"? Ja cały czas bronie swojego zdania i jako kobieta, mam prawo i podstawy stwierdzać,że dyskryminacja kobiet istnieje. I powtarzać się nie będę, tak samo, jak nie będę po raz 10 prezentować przykładów. Skoro jesteś ciężko kapujący, to już nie mój problem. Ja mam ważniejsze sprawy na głowie niż przejmowanie się sprawami próżnego dzieciaka, który myśli,że pozjadał wszystkie rozumy.

Doskonale wiem co oznacza słowo "dyskryminacja". Ty natomiast(tak jak zresztą się spodziewałem) w moim przykładzie z braku wrodzonej przenikliwości czepiasz się szczegółu zamiast głębiej przeanalizować przykład. W naszym języku istnieje takie pojęcie jak "analogia" i mój przykład był jednym z takich który można swobodnie podpiąć pod te słowo. Innymi słowy można powiedzieć, że Ferrari F430 jest szybsze od Fiata 126p - bo jest szybsze i to nie jest dyskryminacja. Natomiast w żadnym wypadku nie można stwierdzać, że mężczyzna jest mądrzejszy od kobiety - bo jest mądrzejszy bo to już jest dyskryminacja. Fakty nie są dyskryminacją! To tylko przykra (dla niektórych) rzeczywistość.

Generalnie rozchodzi się właśnie o to, że to Ty pozjadałaś rozumy innych - ja dysponuje swoim rozumem który postrzega świat takim jakim jest, a nie sugeruje się tym co mówią inni.

Oczywiście, że masz prawo stwierdzać, że istnieje dyskryminacja kobiet, lecz nie zapominajmy również o tym, że masz prawo się mylić. Zaprezentowałaś chociażby jeden przykład? :mruga: Najwidoczniej umarł z samotności zanim został opublikowany przez skrypt na forum.
 
Do góry