Dlaczego Tak Rzadko Uzywacie Swoich Zdjec Na Forum?

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
no ostatnimi czasy włosy zostały spacyfikowane :p
a co do Twojego ojca - czemu mówisz że niestety? :>
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
wiesz w tym wieku słuchanie techno - trance i chodzenie w bluzach z kapturem jest dosyć dziwne :p zwłaszcza, gdy na głowie siwizna świeci :D
ja sama słucham rocka i nie trawię muzyki, której on słucha :p po za tym jak moi znajomi odwiedzają mnie to nieraz krzywo się patrzą, ale ogólnie mój ojciec jest lubiany wśród młodzieży, co mnie bardzo cieszy :D
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
nooo, to się nazywa człowiek młody duchem :D W sumie to nie mam pytań :)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
mam nadzieję, że nie weźmiesz sobie go jako wzoru do naśladowania na przyszłe lata. jeden taki świr na Ziemi wystarczy ;)
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
na razie nie wezmę ;) Na razie jestem w latach teraźniejszych :p Ale kto wie... Co dwóch świrów to nie jeden :hahaha:
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
tjaaa, moge potwierdzic ze zysio jest bardzo spokojnym osobnikiem...jak dobrze popije i spac sie uklada:p
zysio pamieta akcje jak moj stary z sasiadem sie odmladzali...muzyczka typu "umcy umcy", zimne lokcie i triumfalny przejazd przez cala nasza miejscowosc:D Takze, veleda, nie przejmuj sie jest wiecej wariatow na tym swiecie:)
Ale ogolnie, widze ze coraz wiecej osob korzysta ze swoich zdjec w avatarach:)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
ja bym sie tym nie przejmowala, co mnie to obchodzi co ktos mysli o moim wygladzie, jestem jaka jestem i już
Ja zawsze się przejmuje tym co mi ludzie mówią... Trudno sie dziwić skoro od dziecka wszyscy mi mówia ,że jetem chuda jak patyk, mówiono za moimi plecami, że mam anoreksję, dokuczano mi z tego powodu... Dlatego mam kompleksy... :niepewny:

ale zeszłam z tematu ....
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hihra mialam podobnie ale sie tym nie przejmowalam bo po co? ;)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja sie szczerze mowiac ciagle waham nad zamieszczeniem zdjec na forum ale prawdopodobnie tego nie zrobie.... Nie chcialabym zeby ktos z tego korzystal i w jakis sposob wykorzystal te zdjecia. Poza tym chyba wole zostac choc troche anonimowa bo wystarczy ze mowie tu prawde i duzo rzeczy o sobie wiec moze troszke tajemniczosci warto miec ;)
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Zdjec nie zamieszczam z kilku powodów...
Jeżeli chce by ktoś wiedizał jak wygladam to wysyłam mu fotkę na maila - po co wszyscy maja je ogladac... Nieórych takie fotki po prostu nie interesuja i po co zasmiecac nimi neta, forum czy jakieś inne miejsce... Jeżeli zas chodzi o fotki na forum to wydaje mi sie to zbedne, to ma byc miesjce dyskusji i wyglad nie ma tutaj istotnego zanczenia :)
 

Raku_14

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ej a może jakiś inteligętny człowiek wpadł by na to że poprstu ktoś niechce sie bawić w cos takiego o umieszcze koniecznie tu swoje zdjęcie
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Nie będę straszył :p
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Nieee...ani się do tego nie nadaję (nie umiem) ani nie mam zamiaru opłacać twoich wizyt u psychiatry.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Nie musisz. Mam zapłacony całoroczny abonament u doktora Świrka-Konefki :D
 
Do góry