Dlaczego Tak Rzadko Uzywacie Swoich Zdjec Na Forum?

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
Czesto ludzie uzywaja internetu do zamaskowania swojej osobowosci, ukrycia swojej prawdziwej tozsamosci. Chca sie wypowiadac anonimowo. Dlaczego Wy nie wstawiacie swoich zdjec w avatarach badz w karcie, z jakiego powodu?
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
wydaje mi sie ze nie jest koiecznym umieszczanie na forum swojego zdjecia. nie chodzi tutaj przeciez o to by umieszczac swoja fotografie ale o poglady o zdanie na okreslone tematy wyrazanie opniii i moim zdnaiem nie ma tu znaczenia to jak ktos wyglada tlyko to co ma do powiedzenia...
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
dlatego ze poprzedni sie usunal przez przypadek, podczas wedrowania z nim od pokoju do pokoju:)
Ale juz jest i mozna dalej dyskuje kontynowac:D
jak ktos chce:)
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
dlatego ze poprzedni sie usunal przez przypadek, podczas wedrowania z nim od pokoju do pokoju:)
Ale juz jest i mozna dalej dyskuje kontynowac:D
jak ktos chce:)
Aha ,no to jek już Jera ,Kizia_Mizia i Ja ustaliłyśmy --> Śą ciekawsze żeczy niż mój ryj! Np. Taki śmiejący się kotek. :p :lol:
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ja miałem baaaaaaardzo długo w avku swoje zdjęcie, ale mi sie po prostu znudziło :p
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
a ja żałuję Vito, że go już nie masz :( natomiast ja po prostu nie mam żadnego aktualnego zdjęcia na komputerze, a po za tym ostatnio z kumpelką stwierdziłyśmy, że jestem bardzo nie fotogeniczna, więc po co kogoś mam straszyć ;) może kiedyś..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja przez dlugi czas ukrywalam swoje oblicze, a teraz mozecie mnie pozanc wchodzac do galerii :)
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
A ja to też zresztą nie mam żadnych ciekawych zdjęć..może jak będę miała z dam....
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
po co sie narazac na niepotrzebne stresy liczy sie intelekt i ogolny swiatopoglad gdybys znal twarz ludzi moglbys ich wypowiedzi oceniac przez pryzmat ich urody a tak nie masz pojecia jak wyglada twoj rozmowca wiec skupiasz sie na tym co ma do powiedzenia
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
O ja dosyc dlugo mialam swoje zdjęcie w avatarku :D
mialam tez swoją galerie, ale juz jej nie ma ;)
jak ktos chce zdjęcie to przeciez na pw można prosić.
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
....a ja jestem zdania, że zdjęcia sa tutaj zupełnie niepotrzebne...
...nie chodzi chyba nam o wygląd pisząc swoje wypowiedzi...
...pozdrawiam
 
Do góry