Dlaczego porządna dziewczyna nie może znaleźć chłopaka?

K

krzysztofandraszak

Guest
szukam raczej kogoś z kim by była chemia
To akurat jest jak totolotek:) Czasami spotyka się kogoś naprawdę interesującego i tej chemii nie ma, a czasami pojawia się do jakiegoś jelenia i potem robi się z tego niezłe rykowisko.
 

KibaM

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zacznij korzystać z tego, że jesteś singelką. Nie musisz od razu stawać się 'niegrzeczną dziewczynką', ale odrobina szaleństwa, spontaniczności nikomu nie zaszkodzi. Tylu ilu jest mężczyzn, tyle jest gustów. Mnie otaczają mężczyźni, którzy raczej przepadają za przebojowymi kobietami- mam na myśli prawdziwych mężczyzn, takich z krwi i kości, a nie lelkum-polelkum, którego pełno jest teraz na ulicy, którzy używają brzydkich określeń dla kobiet, które robią to co chcą. Szlag mnie trafia na samą myśl o tej zaściankowości polskich mężczyzn, a także i kobiet, które nawzajem podkładają sobie świnie. Jednak to dyskusja na inny wątek.
Więc jeszcze raz powtarzam, zacznij robić to co lubisz i korzystaj z tego, że jesteś wolna. I nie traktuj każdego mężczyzny jak potencjalnego partnera, ale jak przyjaciela, kompana do zabaw. :) Pozdrawiam, Olga. :)
 

emdzej01

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa Ursynów
bardziej niż to, że bogaci i piękni powini parować się z pięknymi i bogatymi, miałem na myśli to, że ideałów nie ma (no może z wyjątkiem kilku kobiet, które, po namysle, też nie sa ideałami, bo są poza zasięgiem) i muusisz ustalić swoje priorytety. Mortal ma rację, mimo najszczerszych chęci, chybha nikt, prócz ciebie samej nie będzie w stanie ci pomóc. Cóż powodzenia. I pamiętaj, że masz czas :)
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Zacznij korzystać z tego, że jesteś singelką. Nie musisz od razu stawać się 'niegrzeczną dziewczynką', ale odrobina szaleństwa, spontaniczności nikomu nie zaszkodzi. Tylu ilu jest mężczyzn, tyle jest gustów. Mnie otaczają mężczyźni, którzy raczej przepadają za przebojowymi kobietami- mam na myśli prawdziwych mężczyzn, takich z krwi i kości, a nie lelkum-polelkum, którego pełno jest teraz na ulicy, którzy używają brzydkich określeń dla kobiet, które robią to co chcą. Szlag mnie trafia na samą myśl o tej zaściankowości polskich mężczyzn, a także i kobiet, które nawzajem podkładają sobie świnie. Jednak to dyskusja na inny wątek.
Więc jeszcze raz powtarzam, zacznij robić to co lubisz i korzystaj z tego, że jesteś wolna. I nie traktuj każdego mężczyzny jak potencjalnego partnera, ale jak przyjaciela, kompana do zabaw. Pozdrawiam, Olga
Ależ droga Olu prawdziwy facet ma zasady. To się wiążę z tym, że hedonizm i chwilowe przyjemności płynące z chwilowych miłostek są miałkie. A kobiety i faceci którzy poszukają tego właśnie natrafiają, na taki a nie inne określenia. Że to oburza? Cóż prawda bywa bolesna.
 
Do góry