Dlaczego Mezczyżni Nie Rozumieja Pewnych Potrzeb Kobiet

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Wy bez nas nie mniejszy :D
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
My to zaradni przynajmniej jestesmy, nie bedziemy sidziec przed telewizorem, plakac i szamac czekoladek...pomyslimy i wymyslimy:p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
A po co ujednolicac plec? Wstawiac i odejmowac?
Przeciez te roznice sa wlasnie najfajniejsze :)
jasne wymyslicie :p jak nas sprowadic z powrotem;D
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
oooo, moja ulubiona p. MoD:)
ech, nie ten dzial ale juz po 00:00 jest wiec przyjmij najszczersze zyczenia z okazji dnia kobiet:*
...i oby te wlasnie roznice nieznaczne ale zawsze byly:)
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
hehe, wmawiaj sobie:p
moze i sie da...ale ktoby wam chusteczki podtykal pod nos jak smutny filmik ogladacie, kto gotowalby wam obiadki, kto scieliby za was lozko...no kto??:p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Jasne ze sie da żyć bez ale po co :D :p
Yeti czy mi się wydaje czy się podlizujesz :p:D Ale za życzenia serdecznie dziękuję :)

Królestwo za faceta co umie gotować - ja nie dość ze nie umiem to nie lubie :D Najchetniej zylabym na polproduktach - kupic wstawic do piekarnika i na stol :p

Wiesz yeti ja cały czas staram się was zrozumieć - i mam nadzieję, że mój chłopak tak samo stara się rozumieć kobiety i że te wysiłki sa jednolicie rozłożone :)
Bo jeśli zrozumiemy róznice unikniemy konfliktów, poznamy sie lepiej, lepiej zrozumiemy, docenimy to co nas dzieli i to co łączy :)
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
dobre. Na Marsa z powrotem?? jak wy wylecicie na Marsa to wtedy my,baby, bedziemy mogly sie same zaspokajac, zapladniac, i w ogle bedziemy samowystarczalne, wiec....milej drogi :p
I polecimy sobie na Wenus, a co!!!
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
Eeeeee, nie wieze Ci...:p
ehe, polecicie...tja, juz to widze, szybciej byscie wrocily niz byscie wyjechaly:p
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
Wedlug mnie nie ma co sie zbytnio doszukiwac przyczyn itd. kazda z plci ma swoje wady mezczyzni mysla caly czas o sexie a kobiety o 10000000 innych spraw i nigdysie nie dogadamy bo mamy calkiem inaczej rozwiniete polkule mozgu facet zawsze mysli prosto tak mowi wiec tak musi byc jednak kobieta mowi o jednym ale przy tym znajduje sie tysiac podtekstow nie ma co dochodzic tak bylo jest i bedzie
 

dreadmanka

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
ogolnie, z tego co pamietam z tej ksiazeczki, roznica polegala glownie w budowie mozgu, a dokladniej polaczenia pomiedzy polkulami mozgowymi. Wiesz, o tym ze kobiecie np. latwiej jest mowic o uczuciach, a mezczyznom dopiero jak wypija (i to duzo:)), ze kobieta inaczej interpretuje seks a mezczyzna inaczej, inaczej jest tez co do wyrazania uczuc...zapamietalem taki fragment "pewien mezczyzna poproszony o czestsze wyrazanie uczuc swojej zonie...umyl jej samochod"-i to jest wlasnie to.
tak to skomentuje... hihihihihihihiihihihihihii buehehehheheheh hahahahhahah hihihihihi hohohoohohoh huhuhuhuuhuhu heheheheh
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Zaprezentuję pewne materiały:
Mózg męzczyzny:
10_07_yanukovich_mozg.jpg

a także
mozg_mezczyzny.gif

Mózg kobiety:
mozg_kobiety.gif


Powiedzmy że tak ujmę moją wypowiedź :D
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ja teżnie rozumiem potrzeb kobiet
jak ja osobiście czegoś chce, to o tym mowie :) proste
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Pamiętaj że kobieta to skomplikowany organizm. Prostą potrzebę jak chęć skorzystania z toalety będzie wyrażała w sposób jak najbardziej dla nas skomplikowany. A wystarczy powiedzieć że chce się jej siusiu.
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
niera zkobieta po prostu stara sie pewne rzecyz powiedizec w sposob bardziej subtleny dlatego uzywa takich okrezych slow :)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Może dla was wydaje się to subtelne, ale jeżeli ktoś mówi jaki jestem niedobry bo niewidzę jego potrzeb, to jest to lekka przesada, zwłaszcza że nie formułuje ich w sposób normalny.
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Mi tam nie przeszkadza a właściwie nie przeszkadzaŁBY brak komplementów i wytartego do granic możliwości "Kocham Cie". Słowa słowa słoooowa słooooooooowaaaa........ pfffffffffff! CZYN sie liczy a nie słowa!:D Wkercać to można w kółko ale pokazać to jest sztuka! :]
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
To może nagram słowo Kocham Cię i będę je odtwarzał?
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem jest wiele powodow z jakich męzczyźni nie potrafią zrozumiec kobiet...
Głównym z nich jest z całą pewnoscia różnica w budowie mózgu, druga może to, że nawet się nie staraja tego zrobic, moze nawet nie czuja takiej potrzeby...
 
Do góry