Dlaczego Mezczyżni Nie Rozumieja Pewnych Potrzeb Kobiet

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
mysle z emilo jest czasem psluchac kompleentow az clzowikowi robi sie milej a jak slyszy od ukochanej osoby slowo kocham cie tuo juz jest sie w niebie...
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
dobra, zaczne robic tak jak wy chcecie...ale jesli dostane od mojej kobiety opier**** ze sie zmienilem albo cos to skieruje Ja do WAS:p
Hehe, Jera, to nie jest takie latwe sie pozadnie wyspac po piciu, ale tez tak mam, jak porzadze tak naprawde dobrze to wstaje 05:00 gora 06:00:D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A tak wracajac do tematu, mam nastepna rzecz, ktorej nie rozumiem- dlaczego facetom wystarczy taka odrobina czulosci? Ja czasami potrafie sie rozplakac z tego powdou, ze moj chlopak podczas rozmowy tylko raz powiedzial, ze mnie kocha i to bez jakiegos specjalnego uczucia...A juz zwlaszcza po takihc dniach jak dwa ostatnie- sporo czasu nie widzielismy sie sam na sam (ok tygodnia) i moj chlopak przez ostatnie dwa dni nareszcie zaczal byc porzadnie czuly...Podczas rozmow na gg bezustanne przytulenia, komplementy, czule slowka...Dzis sie widzielismy rano i teraz wszystko wrocilo niestety do normy. A przeciez bywa tak przyjemnie, kiedy facet sie postara naprawde doczulic kobiete...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Czasami dla facetów pewne rzeczy sa oczywiste :)
Po co ma mówić, że ja kocha? Przecież to sie wie samo przez się.
Po co ma mówić że pięknie wygląda? Przecież ona o tym wie.
I tu mistake:DKobieta to mądra istotka i wielu rzeczy sie domyśla :) Wie że ja kochacie i wie że dobrze wygląda w sukience :)
Tylko czasami po prostu musi to USŁYSZEĆ.
Nie pytajcie dlaczego, bo tak po prostu musi być :)
Poza tym nie wiem czy mi sie dobrze wydaje - panowie lubia okazywać miłośc poprzez rzeczy w stylu- naprawienie kompa, zmajstrowanie pólki na książki, itp
Czyli po prostu przez rzeczy jakie mogą ofiarowac kobiecie.
A co do czułości jelonek, to chyba sprawa indywidualna. Mój sie juz przyzwyczaił, że jak się widzimy to na nim ciągle wiszę, przytulam się miętoszę :D
Jestem przylepa i jakos nie protestuje. Na razie :p
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
No...Carmen, masz u mnie piwo i to wielkie, sa jeszcze kobiety ktore wiedza o co biega:)
Jakbyscie wszystkie tak lapaly wiedze to nie bylo by nieporozumien miedzy dziewczynami i chlopakami, wiecej poszanowania dla roznic miedzy plciami, niektorych rzeczy poprostu nie zmienicie i pogodzcie sie z tym, nooo:)
A teraz mozecie mnie zlinczowac, ech:)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Moj tez nie protestuje, jak sie na nim wieszam :p Kiedy sie spotykamy, wszystko jest ok, bo prawie caly czas spedzamy przytuleni ;) Ale spotykamy sie co trzy dni i w te pozostale dni, kiedy sie nie widzimy, to nawet jesli ze soba gadamy na zywo, np jak razem ze szkoly wracamy, to tylko rozmawiamy, czasami sie przytulimy, ale w miejscu publicznym to jednak troche inaczej niz w domu. A to, ze mnie kocha, to slysze w sumie dosyc czesto :) Ze jestem piekna, to tez mi sie udaje wydusic z niego za pomoca marudzenia, jaka to gruba jestem :p Jedyne czego mi brakuje to jakies takie czule slowka np SMSami w ciagu dnia, ze mysli o mnie, ze teskni czy cos...
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
A jak się zapatrujecie an to, ze faecei nie rozumieją np tego jak cos sie im sugeruje. czmeu im wszystko tzreba mowic wprost i nigdy sie nie domyslom o co nam chodzi...
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
A jak się zapatrujecie an to, ze faecei nie rozumieją np tego jak cos sie im sugeruje. czmeu im wszystko tzreba mowic wprost i nigdy sie nie domyslom o co nam chodzi...


heh jiedys zrobilem test kobicie i wiesz co nic nie zczaila nic a nic myslalem ze sie domytsli ale zero wiec powiedzialaem jej ze skoro ona nei domysla sie o co mi chodzilo to nie stara sie mi mowic to czego oczekuje :D
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Kasiu mężczyźni nie domyślają się o co nam chodzi m.in. dlatego że
a) w głowie nam nie siedzą
B) jeśli mamy ochote pogadać o złym dniu w pracy i kiedy facet nas pyta czy wszystko ok - jeśli odpowiemy ok to na tym sie skonczy Dla faceta tak to zawsze tak a nie to zawsze nie :D Mówmy wprost jesli czegos chcemy
c) nie domyslanie sie wynika równiez z rozbieznosci naszych potrzeb :)
Czyż zgłębianie męskich zachowań nie jest intrygujące :D?
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
Czyż zgłębianie męskich zachowań nie jest intrygujące :D?

oj tak...i sie zastanawiam (skoro tylle osob ma z tym problemy) moze by ktos zorganizowal jakis kurs podyplomowy na ten temat? albo jakis kierunek studiów?????
hehe
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A ze tak zapytam, to, ze facet nie mowi takich slodkich rzeczy typu ze mysli o dziewczynie czy ze za nia teskni, to przypadlosc wiekszosci facetow czy tylko mojego? :p Bo moj mowi mi takie rzeczy tylko jak sie nie widzimy tak bardziej na osobnosci dluzej niz tydzien, a tak to raczej rzadko :p A czasami milo by bylo uszlyszec, ze myslal o mnie... :zakochany:
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...jelonku oni zgrywają takich twardzieli, że im takie słodkie słówka przez usta nawet nie przejdą :) Oczywiście nie wszyscy...Oni myslą, że dzieki temu zdobędą kobietę i będą się podobać, a w zupełności jest całkiem inaczej :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Moze i zgrywaja, ale to raczej Ci niedorozwinieci psychicznie :p I raczej nie po ponad roku bycia razem :p
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...To może spróbuj mu to powiedzieć??
...jak wszyscy wiemy faceci maja inaczej ukształtowany mózg i widocznie nie wyczuwają potrzeby pisania takich czulości...musimy ich o tym same uświadomić :)
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
A moze by tak wstawic im jakies fragment mozgu by zaczlei rozumeic kobiety to by nam sprawe ualtwilo :D ??
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
a faceci moga powiedziec, zeby nam odjac jakis fragment mózgu i tesh by sprawe ulatwilo, hehehehe :D
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
eeeeeeee, wy nam nic wycinac i wstawiac nie bedziecie!!
"...nas, bohaterow, pradem?!...", "...Albercik, wychodzimy...":p:p:p
Kiedys rasa meska sie zbuntuje w koncu i odleci na Marsa z powrotem, dopiero bedziecie mialy problem:p
 
Do góry