[Diva ziomek] Ziomkowe Treningi

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ale trochę mi się tłuszczyku zawiesiło na klacie :D
Zastanawiam się czy budować masę i likwidować tłuszcz, czy budować mase na maxa a dopiero na wiosne redukować?
Redukcja - ostre aeroby w DNT
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
buduj dalej, tylko troche bardziej sie przypilnuj z tą michą, zeby za dużo sie tym tłuszczem nie obwiesić.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nie no teraz ok jak ćwicze ale jak miałem przerwe od treningów i jeszcze ta choroba to już całkiem dieta się zaczęła sypać. Znowu na mnie w szkole dziwnie patrzą jak wyciągam michę z żarciem :D
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Ja to w Pracy do archiwum chodziłem jak miałem coś zjesc :D
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nie no nie jest źle, ogólnie większość przyzwyczajona a jak ktoś się krzywo patrzy jak jem to ja się na niego bardziej krzywo patrze i jest ok :D
Tak w ogóle to jakiś czas temu kupiłem Gain Bolic'a ale tylko strata kasy, tanie ale straszny syf, a do tego teraz lece na samych białkach (ostrowia) i musze komuś to sprzedać, mam nadzieję, że kuzyn odkupi :D Rewelacyjny suplement to dla mnie profi whey mass, odstrasza tylko cena ;)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ja tam wole sobie kilku rzeczy odżałować ale nie kupować gówna. Co z tego jak się kasy przyoszczędzi, jak po każdym łyku ma się efekt zwrotny i rewolucje na tronie :D
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nareszcie!!
Po ciężkich staraniach uzgodniłem z nauczycielem wfu, żebym zamiast normalnie ćwiczyć, chodził na wf :D
Ostatnio coraz mniej czasu, jak już pisałem wcześniej przygotowania do matury itp. dlatego mam nadzieję, że rozumiecie, że nie aktualizuje DT :)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Dodam info o moich ostatnich treningach :D
Jak już wyżej wspomniałem, na siłke też chodzę w szkole (.....y sprzęt).
We wtorki mam tylko jedną lekcję, więc ćwiczę tylko nogi lub nogi i barki a klate i łapy po południu/wieczorem w domu.
Jak myślicie, taki trening może być? ;)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
No chodzi o to że jest taki jakby Split, tylko że podzielony na rano i wieczorem.
Rano np. dolne partie ćwiczę a wieczorem górne. Inaczej nie potrafię wyjaśnić :p
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam wszystkich :D
Mam kilka pytań do speców i nie tylko. Przez to budowanie masy trochę się załuściłem. Raczej nie przez złą dietę, bo jak tylko mogłem to trzymałem, ale raczej nie niedosypianie. No mniejsza z tym.
Jestem zielony w kwestii spalania tłuszczu (jedynie co przeczytałem albo usłyszałem, bo nigdy się nie odchudzałem). No i tutaj pytanie: Jaki jest wg. was najlepszy i najbardziej sprawdzony sposób na zrzucenie tłuszczu i wyrzeźbienie (delikatnie) mięśni brzucha. Zaznaczam, że idealny sześciopak mi nie jest potrzebny :)

Mam w planach ćwiczyć 3xtyg i jogging 2xtyg albo na odwrót. A do tego mam w planach zapisać się na tenisa i grać raz w tygodniu w krytej hali. Do tego myślę nad kupieniem kreatyny 1.Żeby też coś mięście szły w góre 2.Po ostatniej przerwie nie mam pompy na treningach. Chyba że ma ktoś lepszy pomysł na mięśnie i pompe treningową niż jabłczan. Dodam że przez ostatnie 2 miechy nie brałem supli, sama diete i witaminy :p
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Co do tłuszczu dalej masuj ale daj rower czy tam bieganie po 40min co do popmpy to może dropsety na mnie działa BB)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
daj się na spokój z mono, jablczanami itp
Dowal sobie jakis booster przedtreningowy + stack i sie ciesz treningami ;)
 

Rafał.Józefiak

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
26
Punkty reakcji
1
Miasto
Śląsk
Powiem tyle, ja zaczynałem star na siłce od wrzesnia i szczególnie nie przykładam uwagi do tego co robić , czy masę , czy rzezbę.
Tylko dlatego że każdy z nas jest indywidualnie zbudowany , każdy ma inną przemianę,wiek itd.
Czytając kilka lat czasopisma o tej tematyce , czytałem wypowiedzi różnych sław, często przewija się temat co jeść, co brać, co lepsze.
Otóż nie każdy trening nam będzie pasować, nie każda odżywka na nas zadziała w taki sam sposób jak na gośći z okładki.
Ja stosuję piramidalną metode progresji i dynamiki w żywieniu jak i w ćwiczeniach, stosowałem to jakiś czas i widziałem efekty.
Czyli wstając rano juz wiem jak się czuję, załóżmy się że super, więc wykorzystuję to w ten sposób że dobre sniadanie(chleb razowy jajecznica i płatki śniadaniowe i owoce), odżywki z rana(ja stosowałem WPC lub WPI ewent. serwatkę do tego kreatynke najlepiej z prekursorami np.jabłczan lub tri-malate)i siłownia- na siłowni progresja na siłe, na zakonczenie brzuchy- też z progresją na siłe.
Każdy trening nie dłużej jak 75 minut.
Jak miałem słabszy dzień to po prostu zwalniałem tempo, nic na chama, mniej serji, a więcej aerobiku, rower , brzuchy.
Ponieważ słabszy dzień to znak że nasz organizm ma dość i chce odpocząć.
Dzięki temu nie miałem urazów, nie przecwiczyłem się, miałem lepszą kondycję, a to że wsłuchiwałem się w organizm nie miałem zastoju, siła rosła z miesiąca na miesiąc, nie martwiłem się że robie się tłusty ponieważ nie szedłem uparcie tylko masa, i masa,masa. Bo mój trening był różny co tydzień, więc organizm nie zdążył się przyzwyczaić. Trening kończyłem w lipcu.
Myślę że czasami warto iśc za głosem serca a nie rozumu, ale większośc ziomków z mojej siłowni tego nie rozumieli i przeważnie ich trening kończyły sie po pół roku- zawsze z kontuzją, lub z braku efektów.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Co do stacków to nasłuchałem się, że po cyklu pompa spada :)
Ale jak macie jakieś godne polecenia to piszcie, chętnie posłucham.
BOSSY-Proponujesz wziąć jakiś stack i do tego aeroby tak jak pisałem wcześniej?

Bo zależy mi na zrzuceniu tego tłuszczu (nie jest tragicznie ale brzydko to wygląda :) )
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
dowal shock + storm, albo lajtowsze nitrobolon energizer + aakg
dorzuć jeszcze do treningu jakies bieganie, badź bieznie, stepper
 
Do góry