Dieta redukcyjna - pomoc

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
witam,chcialbym wam przedtawic czy dobra ulozylem sobie diete.prosze o wszelkie uwagi,co moge dodac itp. Jeszcze jedno-moge czym tanim,a skutecznym wspomoc spalanie taknki tluszczowej? slyszalem cos o l-karnitynie ale nie jestem tego pewien.jesli tak to prosze o jakies specyfiki;) .a i zeby nie bylo ze chce zrzucic tluszczyk sama dieta,to cwicze jeszcze na domowej silce,gdzie jest wszystko co trzeba procz biezni + gram w pilke nozna przynajmniej raz w tyg ok 2h,zdarza sie ze wiecej.
Dieta:
sniadanie (wybieram ktores z tych):
*2 jajka na twardo + kromka chleba ciemnego z maki zytniej + herbata bez cukru oraz bez cytyny
*2 parowki nie gotowane + kromka chleba ciemnego z maki zytniej + herbata bez cukru oraz bez cytyny
*serek wiejski + kromka chleba ciemnego z maki zytniej + herbata bez cukru oraz bez cytyny
*jogurt naturalny + kromka chleba ciemnego z maki zytniej + herbata bez cukru oraz bez cytyny

obiad:
*gotowany kalafior + woda
*gotowane brokuly + woda
*gotowane warzywa + woda
*kotlet z piersi + woda

kolacja -> patrz sniadanie

w ciagu dnia mam zamiar jesc jeszcze jablka i warzywa . okolo 1-2 pomaranczy(ale to nie codziennie).pilbym tez ok 1,5L wody niegazowanej oraz duzo mleka 0,5% .

co byscie tutaj zamienili,dodali,odjeli?wspomoc to l-karnityna czy czyms innym,a moze nie tykac zadnych "preparatow"??

PS.juz raz stosowalem ta diete przez 12 dni i schudlem az 7kg!wiec ze to strasznie duzo,a chodzi o to ze niby wage mam taka sama jak po zakonczeniu stoswania diety a jednak pojawilo sie duzo tluszczu,szczegolnie na brzuchu i pod sutkami ;/

aha i mam 20lat,180cm wzrostu i 76kg
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
A gdzie tluszcze ?
Codziennie parowki na sniadanie ?
180cm i 76kg - chcesz aby cie wiatr porwał ?:>
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
niby 180cm i 76kg ale wygladam jakbym wazyl z 90kg ;p
a przedstawicie jakas gotowa diete,ktora da sie stosowac?:)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
1. Płatki owsiane na mleku lub wodzie + jaja.
2. Pieczywo żytnie pełnoziarniste, pierś z indyka, warzywa.
3. Ryz brązowy, pierś drobiowa, warzywa.

Jeśli ćwiczysz na siłce to teraz może być trening potem banan i jakieś WPC

4. tuńczyk w wodzie, oliwa z oliwek, warzywa.
5. Jaja kurze całe lub makrela wędzona
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
aha .a to WPC to co ?:)
a ktoras stad byscie polecali ? http://diety.sfd.pl/
wybralbym ta diete proteinowa(dukana)-czy to dobry wybor ? zaznacze ze chce zgubic tluszczyk,ale takze zaczac w miare dobrze sie odzywiac;]
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
WPC to najzwyklejsze białko, co do tych diet to ja się nie wypowiadam bo ja zazwyczaj jak redukuje to na lov car której masz przykład wyżej lub ckd. Ja stosowałem low carba i się najadałem nie było problemu że chodziłem głodny chyba że byś strasznie podciął węgle.
 
Do góry