Detektyw Rutkowski co sądzicie?

eutji

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja mam mieszane uczucia, ponieważ jego metody są bardzo kontrowersyjne, jednak bardzo skuteczne i skuteczniejsze niż policji. Co do jego życia prywatnego to mnie nie obchodzi. Każdy ma prawo do takiego trybu życia na jakie go stać i na jakie ma ochotę.

Ja mam mieszane uczucia, ponieważ jego metody są bardzo kontrowersyjne, jednak bardzo skuteczne i skuteczniejsze niż policji. Co do jego życia prywatnego to mnie nie obchodzi. Każdy ma prawo do takiego trybu życia na jakie go stać i na jakie ma ochotę.
 

Paweł..

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin - stolica czegoś tam?
Zachowuje się jak typowy Celebryta, jednak detektywem jest niezłym (to mu trzeba przyznać), politykiem był kiepskim, z tego co pamiętam bardzo rzadko pojawiał się w sejmie.
 

glazura72

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Zawiercie
Detektyw jak detektyw sprawa o której jest teraz głośno nie ma sobie równych, jak to możliwe żeby detektyw dawał nowe życie takiej osobie.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Chyba wiemy o nim tylko to- co on sam chce ,abyśmy wiedzieli-za dużo szumu robi wokół siebie.Nie lubię go za to,że rozstał się z żoną-szkoda fajnej kobiety.
 

Matsu89

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja za nim nie przepadam. Showman a nie detektyw. Taki polski strażnik Teksasu ;P
 

aska1911

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Według mnie Rutkowski wykonuje swoją prace być może gdyby nie on do dziś policja by nie wiedziała gdzie matka Madzi ukryła zwloki. Rutkowski może i zbija niezłą kasę, ale i z tego co czytałam na internecie to wiele spraw rozwiązał.
 

JaGuru

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wyobraźmy sobie przez chwilę, że każdy policjant byłby tak skuteczny jak Rutkowski.

Myślę, że wychodząc z domu nie musielibyśmy zamykać drzwi na klucz.

Człowiek jest dobry w tym co robi. Znacie jakiegoś innego detektywa o którym tyle się mówi????
 

linaresa

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
JaGuru

Nie, ponieważ inni detektywi działają z ukrycia i nie zdradzają swojej tożsamości to jest jedna sprawa. Druga jest taka, że jakikolwiek nie byłby Rutkowski to pokazuje często jak nieudolne mamy organy ścigania w naszym kraju.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Sam pamiętam sprawę sprzed kilku lat w mojej miejscowości. Zabójstwo notariuszki i kradzież.
Policja kilkanaście dni szukała zwłok. Rutkowski niedość, że znalazł ciało, to w 3 dni znalazł sprawców - żeby było ciekawiej, za granicą.
 
I

immanentne

Guest
jak na mój gust Rutkowski może i jest dobrym detektywem, ale bardzo złym człowiekiem, jak sobie kiedyś słuchałam jakiś wywiad i był tam z narzeczoną to stwierdziłam, ze on nie ma w ogóle szacunku do ludzi zarówno do obcych jak i bardzo mu bliskich
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
graszew napisał:
Co uważacie na temat detektywa Rutkowskiego? Ostatnio w mediach za sprawą Madzi bardzo się promuje, dziś wyszła historia związana z porwaniem Polki w Niemczech... czy rzeczywiście robi to z powołania czy po prostu zbija kasę i realizuje potrzebę "rynku"? W moim odczuciu to tutaj chodzi tylko o pieniądze.
zwykły cham i tyle. zero etyki zawodowej.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Stał się on postacią kultową, głęboko zakorzenioną w polskiej popkulturze. Lubię go i generalnie nie mam do niego nic.
 

Makarena33

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2013
Posty
12
Punkty reakcji
1
Pamiętam jak Katarzyna Kolenda-Zaleska przeprowadziła z nim wywiad. Od tego momentu naprawdę Gościa szanuję :)
 

Mcnulty

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
1
Zamyślony napisał:
ma odebraną licencję na wykonywanie zawodu detektywa.
Tyle w temacie :) A ci co piszą że jest taki dobry i pomaga to się zapytam pomógł w sprawie porwania Krzysztofa Olewnika ?
 
Do góry