Design'erskie RTV AGD

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Nie ma problemu, jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to postaram się pomóc :) W sumie takie majsterkowanie to ciekawa i fajna zabawa tylko trzeba mieć czas :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
No Pixie :D Jak pozmieniasz to wrzuć foty :D Z chęcią zobaczę, co Ci wyszło :D
Luphis- obudowy rewelacyjnie się prezentują :D Kilka jest tam po prostu przepięknych :zakochany: No, ale to fakt, trzeba dobrać do swojego gustu i wystroju pokoju przede wszystkim :D
No i zgadzam się, że to bardzo fajny trend, że lodówki nie różnią się już tylko plakietką firmy ;) Powoli każda z firm zaczyna chyba wytwarzać swoje flagowe produkty...
 

agie85

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Warszawa
Ten odtwarzacz LG jest świetny. Temat mnie zainteresował, bo urządzam nowe mieszkanie, a kocham takie designerskie sprzęty. Na większość mnie nie stać, ale może chociaż wystrzałowy odtwarzacz bym sobie kupiła na pocieszenie.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
genialne są te pomysły, bardzo efektowne plus, a lodówka jest niesamowita...normalnie dzieło sztuki, nie dziwie się, że została postawiona w salonie, szkoda takiego cacka na kuchnie ;)
 

Karina87

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Niszczarka niszczarka... Ale popatrzcie na mój nowy nabytek! Jestem z niego dumna :) To bym nazwała spełnieniem dziecięcych marzeń - kierownica. Niedługo zabraknie mi już miejsca w pokoju, ale dostałam wcześniej wypłate i nie mogłam się powstrzymać. http://www.euromall.pl/product-pol-22871-K...-EasyRider.html
Wszystkim fanom gier NFS polecam, bo gra nabiera innego wymiaru :) Sprzęt pierwsza klasa no i koloru czarnego, więc będzie komplet.

Rozumiem, że kobiecej połówce forum kierownica może być mało subtelna... ale... popatrzcie na te kształty i dojrzyjcie wnętrze :D
A panów to chyba przekonywać nie musze.. :> ;)
 

Attachments

  • kierownica.jpg
    kierownica.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 52

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Ten odtwarzacz LG jest świetny. Temat mnie zainteresował, bo urządzam nowe mieszkanie, a kocham takie designerskie sprzęty. Na większość mnie nie stać, ale może chociaż wystrzałowy odtwarzacz bym sobie kupiła na pocieszenie.
Oj urządzanie mieszkanka to świetna sprawa, tylko faktycznie pochłania nieludzkie wręcz nakłady pieniędzy :/ Ale prezent na pocieszenie fajny by był, to fakt :D

genialne są te pomysły, bardzo efektowne plus, a lodówka jest niesamowita...normalnie dzieło sztuki, nie dziwie się, że została postawiona w salonie, szkoda takiego cacka na kuchnie ;)
No tak, coś w tym jest, hihi :D Ślicznotka po prostu :)

Rozumiem, że kobiecej połówce forum kierownica może być mało subtelna... ale... popatrzcie na te kształty i dojrzyjcie wnętrze :D
A panów to chyba przekonywać nie musze.. :> ;)
Eeee :D A ja doskonale rozumiem :D Fajny sprzęcik :) Mnie to się do XBoxa marzy mata do tańczenia oraz jakiś Guitar Hero... Heh...
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No ja kierownice mam gdzie zakopaną w szafie :p Kiedyś przeszedłem Most Wanted na kierownicy i na tym się moja przygoda skończyła:p Fajnie się jeździ, ale dużo miejsca w pokoju zajmuje, a w akademiku to strasznie przeszkadza
 

jonsi

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Zadziwiające niektóre pomysły, no cóż postęp niesie z sobą kreatywność i odwrotnie i tak się to napędza aż nam do domów trafiają takie cuda. Ja mam chyba gust nieco bardziej klasyczny ale czasami jestem pod wrażeniem czego to ludzie nie wymyślą...
 

agie85

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Warszawa
Ehhh, muszę się poskarżyć. Luby wybił mi z głowy wszelkie marzenia o designerskim odtwarzaczu. W efekcie kupiliśmy ten http://www.electro.pl/produkt-LG_DVD_DVX38...S-61241,19.html. Zwykły odtwarzacz, ale cóż zrobić. Przynajmniej jest czarny, a ja lubię czarne kolory. Obiecali, że paczka przyjdzie za 2-3 dni, więc już niedługo sprawdzę, jak się sprawuje. Masz rację Fumka, urządzanie mieszkania pochłania masę pieniędzy i trzeba na wszystkim oszczędzić, żeby starczyło na to i na tamto.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Niestety nie można mieć wszystkiego :( Ja chyba wolałbym małe mieszkanko, ale dobrze urządzone, niż duże, ale urządzone nieciekawie i tanio
 

agie85

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Warszawa
Luphis, może i masz rację, ale przecież takie sprzęty jak lodówka, pralka, kuchenka, okap, meble, łóżka są niezbędne, muszę je mieć, a fundusze niestety ograniczone. Pokaże wam jeszcze, co kupiłam, starałam się wybierać rzeczy jak najładniejsze, żeby chociaż trochę przypominały te cuda, które pokazywaliście.
To moja lodówka http://www.electro.pl/produkt-SAMSUNG_Lodo...-47360,106.html dzięki uprzejmości mojej mamy, która ją kupiła
To pralka http://www.electro.pl/produkt-SAMSUNG_Pral...-108623,76.html musiała być srebrna :D
I jeszcze kuchenka http://www.electro.pl/produkt-AMICA_Kuchni...S-24028,87.html na której najbardziej zaoszczędziłam.
Wszytko kupowałam w jednym sklepie, bo tam był najszerszy wybór i najszybsza dostawa. Najwięcej problemów było z pralką, tyle ich tam jest, że nie mogłam się zdecydować. Ale ogólnie urządzanie mieszkania sprawia mi mnóstwo radości i fajnie jest wybierać każdy sprzęt, meble itd. Sprzęt już prawie skompletowany, teraz pora na urządzanie pokoi.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
dudeczka, no co Ty :) To masz tutaj jeszcze kilka innych komputerków:)
OBUDOWY
Jak dla mnie to jest tam kilka perełek :) A patrząc po produktach, to LG mocno poszła w design. A to dobrze :) Bo w końcu nie ma czegoś takiego, że wchodzisz do sklepu, potrzysz na lodówki, a tam wszystkie białe i tylko plakietka firmy inna :p


Luphis
...weszłam na ten link...jakie paskudne te obudowy...Nie wiem czy LG robi komputery to nie powiem jaki mają design, ale wiem, że robią monitory, bo mam jeden taki płaski z logo uśmiechniętej buzi, sympatyczny znaczek. ;)
Wiola zerknęłam na tą lodówkę Ardo, ładny kolorek taki różowy :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
wjola - lubię róż, ale to dla mnie za dużo :p stanowczo wolę w takiej sytuacji czerwień ;)
agie - to fakt, że trzeba się liczyć z kosztami... a jak się kupuje takie sprzęty na dłużej to niestety, ale trzeba więcej wydać, bo przecież przez kolejne lata będziemy to dzień w dzień oglądać... DVD łatwiej wymienić, jak będzie przypływ gotówki ;)
dudeczka - mnie niektóre obudowy zachwyciły, trzeba przyznać, że ktoś miał i gust i pomysł, w sam raz do pięknego gabinetu, sama bym taką chciała...
 

Attachments

  • RETRO_PC_Mod.jpg
    RETRO_PC_Mod.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 51

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
paskudne? Co Ty mówisz, niektóre to prawdziwe arcydzieła :) Biorąc pod uwagę, że pewnie większość została wykonana przez hobbystów, to jest godne podziwu. agie85, to prawda, że ma się różne finanse, ja pewnie też przy pierwszym mieszkaniu będę się musiał pogodzić z tym, że nie mogę mieć tego co chcę. Ale punktem docelowym może być przecież jakieś nowoczesne mieszkanie, coś co czego się dąży ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A tak sobie myślę, często w kuchni ma się telewizor. Czy jakiś producent pomyślał już o tym, żeby jakieś lcd montować w lodówce?:D Tylko takie z możliwością podłączenia TV :>
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
No tak, są takie modele, ale w Polsce raczej rzadko spotykane... Pewnie w sklepach internetowych się znajdzie spory wybór :D Bo one się nie cackają z politykami producentów, tylko sprowadzają to, na co jest zapotrzebowanie ;)
Z tego co kojarzę, ale na serio nie jestem pewna, kilka lat temu LG wprowadziło na nasz rynek taką z TV... Można było do niej podpiąć też DVD, radio i coś tam jeszcze... Ale teraz chyba już jej nie ma. Jednak jak poszukasz to na pewno znajdziesz jakiś model :D Mnie by się podobała możliwość przeglądania stron internetowych, wtedy by książki kucharskie poszły w odstawkę :D
Wjola - ok, poszperałam :D Faktycznie śmiechowe :D Ja to jednak bym chciała, żeby lodówki można było tak jak niektóre modele samochodów - totalny custom-made :D
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Fajna sprawa, pod warunkiem, że się nie przesadzi :p efektownie i ciekawie wyglądające elementy mogą wprowadzić bardzo dużo dobrego do ogólnego wizerunku mieszkania i zrobią z niego takie użytkowe dzieło sztuki :D wtedy nie ma mocnych, żeby ktoś po wejściu do takiego mieszkanka nie zachwycał się nim :) Tylko żeby tych "upiększeń" nie było za dużo, bo wtedy dzieło sztuki zmieni się w istną masakrę...
 
Do góry