Design'erskie RTV AGD

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
No tak 5 lat...mnie zwykle co 5 lat nosi, więc się przeprowadzam :D To szmat czasu, ciekawe czemu LG przedłużyło gwarancję?
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
ja myślę, że odpowiedź jest prosta - bo ufa swoim sprzętom i wie, że minimum 5 lat lodóweczka nie będzie sprawiać żadnych kłopotów :) sądzę, że jest to ogromny plus na konto LG. tak długa gwarancja nie tylko buduje wiarygodność marki, ale też zapewnia spokój ducha klientom :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ładne sprzęciki. O ile dobrze pamiętam, chyba tylko raz w domu mi się lodówka popsuła. Więc to jest sprzęt na lata...lepiej raz zapłacić więcej i nie martwić się, że coś się nie podoba, bo zazwyczaj to zakup na lata. A też ważne, żeby była przyjemna dla oka:p Mimo wszystko chwali się takie zaufanie do własnego produktu
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Mhm, masz rację - nawet bardzo się chwali. Tak jak mówisz - to zakup na lata, więc w sumie bezawaryjność pozwoli nam nie tylko spokojnie spać, ale też oszczędzać np. na nowy tv, czy pc ;) zawsze wychodziłam z założenia, że "jak kochać - to księcia, jak kraść - to miliony, a jak coś kupować - to raz a dobrze!" :D
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Masz ładne powiedzenie, podoba mi sie. :eek:k: Ja tez wole wydac więcej, ale kupic dobry sprzęt, żeby długo i bezawaryjnie służył. Chociaż ostatnio to nie podziałało. Mój blender Boscha wytrzymał tylko rok, podczas miksowania zupki mojej Kasi cos w nim strzeliło i zgasł. Był na gwarancji i wymienili go, ale trwało to 2 tygodnie, musialam ręcznie zupki przecierać... <_<
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
współczuję, bo to żmudna praca... jednak takie sprzęciki niesamowicie ułatwiają życie, prawda? :D
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Poradziłam sobie...kupuję jej zupy w słoiku, hehe! :D Od 19 zaczyna sie wyprzedaż sprzętu w Saturnie i ma potrwać do niedzieli. Marzy mi się wielki telewizor LG. Ok kiedy zobaczyłam go w w klubie jak był wystawiony na zewnątrz, żeby można było oglądać mecz na powietrzu, to myślę o nim cały czas. Ale musiałabym zrobić małe zmiany w salonie...zobaczymy. Zerknę do Saturna bo już zapowiedzieli sporą obniżkę cen tych telewizorów. ;)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
taaak? :D hmm, hmm, hmmm :p dziękuję za cynk ;)
zobaczcie to, tak a propos pięknej czerwonej :D ach, ach :D mam nadzieję, że i do nas dotrze taka biel :D
 
H

Haan

Guest
No fakt, ubrać mieszkanie w sprzęty wydaje się łatwiejsze niż wybrać coś modnego z ubrań dla siebie. :p Ale czy do końca tak jest? Wybierając zwykłą pralkę muszę się posiłkować opiniami na forach, bo inaczej nie jestem w stanie wybrać z tego gąszczu kształtów, kolorów i jak to ładnie nazwałaś design'ów. :) To samo jest z wieżą, blenderem, mikrofalówką. Raczej jak większość kobiet zwracam uwagę na wygląd sprzętu, a Wy?


nie da sie ukryc - wyglad dla mnie nie jest obojetny.
Dlatego gdy tylko zobaczylam to cudo http://www.electro.pl/produkt-LG_Lodowka_G...-46220,105.html
postanowilam poczekac jeszcze chwilke i dolozyc do wygladu mej lodowki:) W koncu taki sprzet kupuje sie raz na pare dobrych lat, dlatego wg mnie warto dorzucic kilka zlotych zeby sprzet nie tylko byl dobrej jakosci - co w sumie w przypadku nowoczesnej techniki jest standardem - ale by tez ladnie wygladal. Taka moja opinia:)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Haan - mam bardzo podobną, tylko bez dozownika :) Mogę szczerze polecić, u mnie się świetnie sprawuje. A szukając luksusu to już wybierzmy coś takiego :D
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Przy takiej lodówce jak fumka dałaś link to robi się kuchnię pod lodówkę, a nie kupuje lodówkę pod kuchnię :p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
no tak, coś w tym jest :D
ale musisz przyznać, że jest zjawiskowa :D i przyznam, że z chęcią bym pod nią zrobiła kuchnię :p bo aranżacje z czerwienią zawsze mi się podobały :D
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
no tak, coś w tym jest :D
ale musisz przyznać, że jest zjawiskowa :D i przyznam, że z chęcią bym pod nią zrobiła kuchnię :p bo aranżacje z czerwienią zawsze mi się podobały :D

fumka wcale nie musisz się ograniczać do kuchni, w Almi Decor proponowali wersję wystroju wnętrz z lodówką w salonie...Co Ty na to?
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
jakbym miała łączony salon z kuchnią to na bank :D rewelacyjne połączenie wnętrz ;)
ale na lodówkę w salonie jako takim chyba bym się nie skusiła... chyba jestem zbyt dużą tradycjonalistką ;) choć aranżacje były na serio rewelacyjne i faktycznie nie raziło umieszczenie sprzętu AGD w pokoju dziennym.
 

Karina87

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Aż zaczełam się rozglądać po mieszkaniu i zastanawiać, co i gdzie można "stuningować" ;) Przemierzając w Internecie nowinki elektrocznine znalazlam czajnik... Czajnik jest czarny, zgrabny, bardzo ladny... Funkcja czajnika jest prosta - ma zagotować nam wodę. Okazao się jednak, że ten czajnik jeszcze gra, i że można mu ustawić tempteraturę do której podgrzeje wode (!) Albo ja żyję na odludziu albo za szybko się starzeję ;)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
a koleżanka mi kiedyś pokazała czajnik, który kolory jeszcze zmienia :D to dopiero bajer :D jak znajdę to dorzucę link :)
nie mniej jednak to po tych większych sprzętach najbardziej chyba widać postęp. np. w tej lodówce, o której mowiłyśmy z dudeczką wcześniej, tę automatyczną kostkarkę do lody przeniesiono w drzwi - rewelacja po prostu :D i o ile więcej miejsca w zamrażarce...
także wszystko się zmienia :D akurat te działy związane z elektroniką wszelkiej maści tak szybko się zmieniają i ewoluują, że trzeba na serio cały czas trzymać rękę na pulsie ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja zawsze chciałem zegarek w kształcie sześciościanu, który co godzinę zmienia kolor :)
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Lubię dobre sprzęty w domu, a jeszcze jak nieźle wyglądają to duży plus. Ostatnio kupiłam wieżę Sony, a teraz myślę o odkurzaczu...
 
Do góry