Depilacja Pach

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Co sądzicie o depilacji pach u mężczyzn? Ja osobiście uważam, że to jest dodatkowa higiena i powinna być stosowana. Śmieszy mnie troszkę opinia panów, którzy twierdzą, że to jest pedalskie. Przecież np. na zachodzie w większości to już jest norma.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
A czy ja wiem? Chociaż po jednym z temtów, w którym to jeden z naszych kolegów opisywał jaka sobie zrobi fryzurke na jajach, to nic mnie juz nie zdziwi ;)
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Co sądzicie o depilacji pach u mężczyzn?

Wystarzczy mi że musze się golić codziennie rano na twarzy...po jaką cholere mam golić się pod pachami..
Może to i chigieniczne..ale wiesz jak szybko odrastają te włosy. No moze nie u wszystkich...ale u większości za każdym następnym goleniem zarost wzrasta o 20% do 40%...

wystarczy że kobiety się golą tam :p więcej nie trzeba :bag: (przesadzam)

W każdym razie moja odpowiedź jest jasna...

Nigdy w życiu się tam nie ogolę!

Postanowione B)
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Jak bym się ogolił pod pachami to bym się czył ja kobieta :| blee....to dla mnie takie...hmmm... pedalskie ;)
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Stereotypy widze, ale w pl to normalne....

Wiesz w innych krajach dużo spraw jest bardziej tolerowana niż w polsce, może kiedyś się zmieni.
Ale szczerze to baaardzo cieżko by ludzie z tego kraju to zrozumieli....

Dla mnie to całkiem normalnie i sam to stosuje....
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
z Twojego rozumowania wynika że:

Zamiast scinać włosy jakiekolwiek lepiej się myć, więc wszyscy faceci powinni mieć długie włosy, wąsy, brode...

To widzisz ile brudasów w tym świecie ? A ludzi z długimi włosami nazywają brudasami - absurd :)
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
temat to chyba depilacja pach a nie brody. Zresztą gdyby kobiety nie goliły nóg to uff lub nie goliły wąsów %-)
 

Solei

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Good City
Swietnie miec ocieplacze pod pachami :D Jestem za i sam to robie. Moze dla kogos to pedalskie dla mnie to higiena osobista. Widze, za nawet mlodzi ludzie mysla tak jak moi rodzice, zeby nie pojechac w dol drzewa genealogicznego :/
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Ja bym mojemu facetowi nie pozwoliła ogolic pach (ani nóg!), ale co do innych to jestem bardzo tolerancyjna. Niech robią co im się podoba.
 

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Ja bym mojemu facetowi nie pozwoliła ogolic pach (ani nóg!), ale co do innych to jestem bardzo tolerancyjna. Niech robią co im się podoba.


Lubisz patrzec na swojego chlopaka kiedy podnosi rece a tam ukazuje sie las mokrych wlosow? Przeciez to ma nieprzyjemny zapach i nieestetyczny wyglada..... ble

Swietnie miec ocieplacze pod pachami :D Jestem za i sam to robie. Moze dla kogos to pedalskie dla mnie to higiena osobista. Widze, za nawet mlodzi ludzie mysla tak jak moi rodzice, zeby nie pojechac w dol drzewa genealogicznego :/


I dobrze robisz.... Miło popatrzec ze sa jacys mezczyzni ktorz mysla w ten sposob :):)


Według mnie to nie jest pedalskie. Popieram zdanie autorki tematu.



Mozna i tak... w zimie nie patrzy nikt na Twoje pachy... ale jaka roznica... przeciez ogolenie sie nie zajmuje Ci nawet 5 minut...
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Hmm, golenie ok, ale aby nie stawać się za bardzo pedałowatym nie robie tego systematycznie, poprostu staram się nie mieć pod pachami istnej puszczy, bo to właśnie nie higieniczne, niepraktyczne etc. Ale bez przesady, żeby mieć tam gładko jak na pupci niemowlęcia.
 

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Hmm, golenie ok, ale aby nie stawać się za bardzo pedałowatym nie robie tego systematycznie, poprostu staram się nie mieć pod pachami istnej puszczy, bo to właśnie nie higieniczne, niepraktyczne etc. Ale bez przesady, żeby mieć tam gładko jak na pupci niemowlęcia.



I tak dobrze :):)
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Co sądzicie o depilacji pach u mężczyzn? Ja osobiście uważam, że to jest dodatkowa higiena i powinna być stosowana. Śmieszy mnie troszkę opinia panów, którzy twierdzą, że to jest pedalskie. Przecież np. na zachodzie w większości to już jest norma.

Pewnie niektórzy z was naskoczą na mnie za to co napiszę ale uważam że facet który depiluje sobie pachy to nie facet tylko zniewieściały wymoczek (mialem takiego kolesia w technikum, oprócz tego używał przezroczystego tuszu do rzęs i miał tapetę na gębie). Depilacja pach to dobre dla kobiet ale nie dla faceta.
 

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Pewnie niektórzy z was naskoczą na mnie za to co napiszę ale uważam że facet który depiluje sobie pachy to nie facet tylko zniewieściały wymoczek (mialem takiego kolesia w technikum, oprócz tego używał przezroczystego tuszu do rzęs i miał tapetę na gębie). Depilacja pach to dobre dla kobiet ale nie dla faceta.



Tusz do rzes i tapeta to juz przesada... ale co do depilacji sie nie zgodze.
 
Do góry