Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

monisia_1

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
454
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Kostrzyn n/O
u mnie:
-2x autograf od Davida Duchownego
- pomaranczowy giwzdek i owieczka zapachowa z welmaxu
- 2 niebieskie dlugopisy i smycz z Komputronika
 

Krisu

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
U mnie dziś:
Kalendarz
2 linijki
dlugopis
2 przypinki
podkladka pod mysz
folder reklamowy
Wszystko to z pewnej gminy ;)
 

domcia9

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Stalowa Wola
a u mnie dziś tylko:
zapach do auta i długopis z Wemaxu ...
troche malo ale ostatnio przez pare miesiecy nie zajmowalam sie prawie w ogole tym... xD
pozdrowionka:-*
 

kaczusia86

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
u mnie:
-2x autograf od Davida Duchownego
- pomaranczowy giwzdek i owieczka zapachowa z welmaxu
- 2 niebieskie dlugopisy i smycz z Komputronika

Monisia jak długo szedł ten autograf od Duchownego - bo ja czekam doczekać się nie moge :/

a tak poza tym to u mnie dzisiaj 4 paczuszki:
- przypinka
- pare naklejek
- foldery
- autograf Angeli Merkel ..
 

patinka64

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
siemka wszystkim :D przed chwila załołyłam tu konto ale wcześniej czytałam wasze wypowiedzi i postanoiwiłam spróbowac więc wysłałam email do firmy Yves Rocher z zapytaniem czy wyślą mi darmowe próbki i podałam swój adres oto ich odpowiedz:

W imieniu Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt oraz zainteresowanie naszymi produktami.
W odpowiedzi na Pani wiadomość, uprzejmie informuję, że zgodnie z Pani prośbą wysłaliśmy do Pani próbki naszych produktów pod wskazany adres.
Jednocześnie mamy nadzieję, że nasze kosmetyki spotkają się z Pani uznaniem i dołączy Pani do Grona naszych Klientek, co nastąpi z chwilą złożenia pierwszego zamówienia. :papa: podajcie jakiejś stronki których nie mam na innych forach
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Nie odpisuje juz nikomu na pw, chcialam byc mila, ale znowu mam skrzynke zawaloną wiadomosciami, a to mile nie jest i prawie wszystkie typu, daj adres, czy moglabys mi podac adres <_< A gdzie np. czy moglabys sie ze mna wymienic? Koniec, nikomu nic za darmo nie podam i nie bede odpisywac na bezsensowne pw. Przykro mi, ale to juz sie robi denerwujace :/ Jak podam kilkunastu osobą adres, to nikt z tego nic nie bedzie mial, wiec nie ma sensu, sama szukam tych adresow, nikt mi w tym nie pomaga, a jak juz cos dostane, to od razu wszyscy z prosba o podanie firmy. Eh...

patinka647 o jakie Ci stronki chodzi? O takie, na ktore wszyscy tutaj pracuja, ktore sami szukaja? Niestety, ale musisz sama sobie poradzic!!!!
 

monisia_1

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
454
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Kostrzyn n/O
Monisia jak długo szedł ten autograf od Duchownego - bo ja czekam doczekać się nie moge :/

a tak poza tym to u mnie dzisiaj 4 paczuszki:
- przypinka
- pare naklejek
- foldery
- autograf Angeli Merkel ..

powiem ci, ze nawet nie wiem. wydaje mi sie ze prosbe wysylalam gdzies na wakacje. tak mi sie zdaje, ale dokladnie nie pamietam:(
 

majka94

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja dzis dostałam mapke informator i śliczny ołówek dla dziewczynki z powiatu STRZELECKO - DREZDENECKIEGO ;)
 

anullka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Uwaga propozycja! mam do zaoferowania komplet szklanek z coca coli-sliczne 6 sztuk i szklanki browaru okocim równie sliczne oraz smyczki carlsberga z mozliwościa dopięcia mp3 lub komóreczki. ( seria zimowa-bardzo ładna)
 

magdast

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włodawa;)
u mnie dzisiaj po prostu rewelacja
Kurier:
całe pudło upominków ze strony z gadzetami reklamowymi nie pamiętam w tym momenncie jakiej bo nie było na pudełku nazwy:/ a w nim:
20 pare długopisów
4 kubki
20 smyczy
8 notesów dużych do pisania notatek
jak przypomnę sobie jaki byładres tej firmy to napisze
a w tym tygodniu do tej pory
kartki zapachhowe z huga i pumy
książka o boxerach i próbka karmy od eukanuby
próbki z fos-lek i dermiki
zawieszka zapachowa i 2 dlugopisy z welmax
długopisy i makulatura z hotelu
dużo balonów i smycze z www.nowiny.jgora.pl
tampony OB
i chyba to wszystko
korzystajcie z adresów, odemnie też taki maly prezent na mikolaja;)
 

Emilla_16

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
u mnie dzisiaj po prostu rewelacja
Kurier:
całe pudło upominków ze strony z gadzetami reklamowymi nie pamiętam w tym momenncie jakiej bo nie było na pudełku nazwy:/ a w nim:
20 pare długopisów
4 kubki
20 smyczy
8 notesów dużych do pisania notatek
jak przypomnę sobie jaki byładres tej firmy to napisze
a w tym tygodniu do tej pory
kartki zapachhowe z huga i pumy
książka o boxerach i próbka karmy od eukanuby
próbki z fos-lek i dermiki
zawieszka zapachowa i 2 dlugopisy z welmax
długopisy i makulatura z hotelu
dużo balonów i smycze z www.nowiny.jgora.pl
tampony OB
i chyba to wszystko
korzystajcie z adresów, odemnie też taki maly prezent na mikolaja;)
Gratuluje! Wspaniała paczka, aż zazdrośc bierze..... Ja kiedyś grałam na www.darmowegadzety.pl a teraz nie mogę sie tam dostać bo następuje jakieś przekierowanie:( Nie wiem o co chodzi.... A znacie jakieś inne strony tego typu? Które działają!!
 

magdast

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włodawa;)
Gratuluje! Wspaniała paczka, aż zazdrośc bierze..... Ja kiedyś grałam na www.darmowegadzety.pl a teraz nie mogę sie tam dostać bo następuje jakieś przekierowanie:( Nie wiem o co chodzi.... A znacie jakieś inne strony tego typu? Które działają!!


dzięki:) ja też nie moge się dostać na ta strone bo jakieś za przeproszeniem g***o się wyświetla
 
Status
Zamknięty.
Do góry