Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
U mnie dzisiaj 4 autografy, 3 kartki świąteczne i fotka z Canona.
 

Emilla_16

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Do mnie jednak listonosz zawitał dzisiaj. W skrzynce znalazłam list z Więcborka. Już drugi w tym tygodniu, więc napisałam do nich. Nawet byłam skłonna odesłać, bo długopis jest również połamany..... Taki żarcik!!!
 

kika14

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
z Venus ;)
Dziś u mnie narazie tylko jedna paczuszka:
- list i miarka do mierzenia proszku

no i oczywiście dostałam przed chwilą katalogi i ulotki, średnio ciekawe.

Czekam dalej, może coś jeszcze dziś przyjdzie ;]
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
P.S. Monludki nie wiem czy odpiszesz mi na PW czy poprostu masz mnie gdzieś bo chciałaś sie wymienic, podałam ci adresy a tu nic <_<
zapamiętam to i wam też dobrze radze !


Dlatego nigdy nie podaje adresów pierwsza, lepiej najpierw spytac czy dana osoba, ma ochote sie wymienic, a pozniej podawac namiary ;)

Na @ pozytyw i negatyw, a listonosza dzisiaj nie bylo, no ale on nie chodzi codziennie, moze jeszcze kurier zawita. Pozdrawiam
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Dlatego nigdy nie podaje adresów pierwsza, lepiej najpierw spytac czy dana osoba, ma ochote sie wymienic, a pozniej podawac namiary ;)

Na @ pozytyw i negatyw, a listonosza dzisiaj nie bylo, no ale on nie chodzi codziennie, moze jeszcze kurier zawita. Pozdrawiam


Juz z Monludki sie dogadałyśmy ;)
Poprostu pewne problemy techniczne :lol:

Także Monludki podała mi obiecane adresiki ;)

Bo myśly sie obie zgodziły na wymienke ale potem tak jakos wyszło , ze nerwy z kieszeni wyskoczyły :lol:
ale już sa schowane :D

Monludki przepraszam za te moje nerwy ale sama rozumiesz jak to wyglądało :lol: ...

Transakcja udana :lol:

dziekuje za adresiki ;)
Pzdr :*
 

Sidka

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska :D
U mnie dzis 2 próbki wspaniałych perfum, miły list i długopis z tej samej firmy:) Moge podac firme jesli ktos chce..perfumy sa genialne!! ostatnio 5 katalogów bo dawno mnie nie bylo:)
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
hej ;)
Może niektórzy mnie jeszcze pamiętają, bo swego czasu sporo się tu udzielałam. Ostatnio tak z ciekawości do was zajrzałam, ale no..muszę powiedzieć, że jestem zawiedziona. To forum to jakaś porażka nic tylko chwalenie się, żadnej współpracy, linków.
Już od pół roku się tym nie zajmuję i nawet dobrze mi z tym, bo sporo czasu to zajmowało, ale miło się robi kiedy jeszcze nadal dostaję jakieś zaległe paczuszki, chociaż już w ogóle nie zamawiam ;p
Tak o po prostu chciałam coś napisać.
Pozdrawiam, no i ekhm..pomimo wszystko życzę udanych zbiorów,
aaaa
i więcej życzliwości życzę, bo to co tutaj się dzieje jest straszne, normalnie chyba pozabijać byscie się dali za jakieś głupie darmówki -,-
 

Sidka

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska :D
Tak Carlo Bossi:) małe bo małe ale wspaniałe:D to niestety prawda z tymi linkami.. to jak? bierzemy sie za współprace?
 

Dorota1993

Zbanowany
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
hej mruga.gif
Może niektórzy mnie jeszcze pamiętają, bo swego czasu sporo się tu udzielałam. Ostatnio tak z ciekawości do was zajrzałam, ale no..muszę powiedzieć, że jestem zawiedziona. To forum to jakaś porażka nic tylko chwalenie się, żadnej współpracy, linków.
Już od pół roku się tym nie zajmuję i nawet dobrze mi z tym, bo sporo czasu to zajmowało, ale miło się robi kiedy jeszcze nadal dostaję jakieś zaległe paczuszki, chociaż już w ogóle nie zamawiam ;p
Tak o po prostu chciałam coś napisać.
Pozdrawiam, no i ekhm..pomimo wszystko życzę udanych zbiorów,
aaaa
i więcej życzliwości życzę, bo to co tutaj się dzieje jest straszne, normalnie chyba pozabijać byscie się dali za jakieś głupie darmówki -,-

Hej sandarusia pamietam cie ;) byłas w tym juz długo jak ty przyszłąm w styczniu :) No sporo sie tu pozmieniało bardzo duze spor :|
 

mitzlaffki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
pblisko morza i jeziora
ja dzis zbytnio czsu nie mialam bo znow dostawa z avonu i to swiateczna wiec jest bylo co dzielic...
a od listka
kolejne 22 zdjecia z canona
katalog domow
katalog firanek
catalia(nie pamietam kiedy zamawialam ale dawno i dopiero mam)
i jeszcze tp do placenia i polsat cyfrowy
 

kalkaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
U mnie dzis próbki perfum z carlo bossi+długopis darmowy starter z orange i jakies ulotki z miasta Ełk a wczesniej pare dni temu dostałam z Wolsztyna
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
Cześć Wszystkim:)
No niektórych coś ciszej ze zbiorami w grudniu widzę:) U mnie też ciszej.. przychodzą przesyłki z gmin i ambasad jeszcze no i tak sporadycznie jakieś długopisy od firm z życzeniami.. Wczczoraj dostałam fajne szklanki - moja jedyna większa zdobycz w ostatnich dniach:) No ale Mikołaj mi w bucie prezent zostawił fajny:) TYlko malutki.. a mojemu synkowi to sie aż wysypywało ze wszystkich bucików hehe:)
Hmm.. szkoda, że rexona nie zdąży dojść przed Świętami... no bo ten naszyjnik można by było komuś sprezentować:) No ale jak od 18 wysyłąją to nie ma szans:(
No nic.. życzę pełnych skrzyneczek... I bucików dzisiaj hehe:) Ale Wiecie, że jak brudne bedą , to najwyżej rózgę Mikołajek wkłada:)
Pozdrowionka i 3majsie się cieplutko:)
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
A ja tam moich gumofilcy nie wymyłem na noc to i nic nie było w środku, tylko jak zwykle słoma mi z nich wystawała.

Ambasada Norwegii, cały karton różności z logo Norwegii, kalendarz na ścianę , plakaty z wielorybami, fokami, jakaś - przez DHL podesłany, duzo lektury ale i łososia :D norweskiego podesłali , mniam.

Z logo KFC pendrive 512, z tydzień temu. Nie wiem dlaczego

I brelok czarny, okrągły z baaaaaaaaaaaaardzo mocną białą diodą , ale napis na nim tak mały że denka od musztardówek nie pomogły mi w odzczytaniu logo.

Od dystrybutora herbaty,chyba Dilmach, ale nie daję głowy - 6 różnych słoników

I troszkę drobiazgów , nie warto wspominać.

Zrobiłem też rajzę przez moją metropolie bo dostałem talony z opieki społecznej , to musiałem je zrealizować. W GS nic nie było to do jednej apeki po viagrę wskoczyłem , rozdarłem się ,i dostałem za darmo szampony przeciwłupieżowe z YR i baba mi jeszcze powiedziała że śnieżę z włosów lepiej niż niejedna zamieć
A potem nażarłem sie gratis w MAKRO.
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
WOW.... kiedyś Wam pisałam, ze dostałam takie śliczne pióo i długopis w etui... Sheaffer to firma , która produkuje takie cudenka.. ALe ja dostałam je od innej firmy, która nadrukowała swój emblemat na nich.. wiedziałam, ze są oryginalne (otoczki ze złota:)) No ale myślałam, że z tym znaczkiem nie dostanę nic za nie... No ale dałam koleżance żeby sie przeszła do sklepu i zapytała tylko, czy można to sprzedać... I się okazało , że można :D .. Mało tego.. TEN ZESTAW kosztuje 400 zł?????? Pff.. trzymam w domu prawie miesiąc pióra, których i tak nie używam.. i pomyśleć, że chciałam je komuś w prezencie dać:) E tam.. pójkdę to sprzedam i będę miała dla całej rodziny na prezenty :) hehe:)

a komuś tam podałąm adresik... TO moze tez skorzysta;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry