Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Dorota1993

Zbanowany
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Polska
Wiadomosc od patryka_q1
3 smycze takie na suwak i gumowa
2 dlugopisy
1 zeton
1 brelok metalowy
no i probki

A tak propo jak kamerki nie dojda do nastepnej srody to trzeba zadzwonic wiem bo dzwonilem moja wyszla w tamta srdoe wiec czekam a ostatnia tura wyszla w piatek wiec jest jeszcze troche czasu Patryk_g1 ''zbanowany
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
u mnie dziś wygrana patelnia Tefal od Oleju Kujawskiego :] (i prawdopodobnie przyjdzie też druga), a poza tym masa katalogów i informatorów o Słowacji, b. ciekawe,

pozdrawiam
 

Miskos

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
697
Punkty reakcji
0
#Madziaaaaa Jak będe mieć czas, to ci dam namiary na kilka firm z takimi gadżetami :) Dzisiaj rewolucja. Dostałem. Dzisiaj dostałem 13 przesyłek, z czego 2 razy mapa, raz negatyw (dziwne, ze nie chcialo im sie mailem wyslać) i raz gazetka z kosmetyykami (cos jak te Świat Ksiązek - zaczyna sie :/), i jeszcze jedna kartka z zapachem, czyli w sumie 7 paczuszek :)a w nich - duzo broszurek, pocztówki, teczka, 2 dlugopisy, dwie smycze, balon, odblask, nalepka, zakladka ;]

Jak ktosby chcial sie wymienic, to moze pisac ;]
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Słuchajcie podobno za wypełnienie tego quizu na stronie firmy HELL miały być gadżety ja jakiś miesiąc temu wypełniłem podąłem dane i nic :(
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Hejol
tydzień albo 2 tygodnie temu wysłałam sporo maili do rożnych firm kosmetycznych...
A dzisiaj przychodzę do domciu,,,
a som 2 paczuszki i 3 kartki zapachowe Hugo Bossa hmmm...
W 1 paczuszce
22 próbki kosmetyczne, m.in. krem przeciwtrądzikowy, +ulotka i reklamówka od Ziai
(dziwne a jednak, może zaczęli wysyłać ponownie, albo jakiś wyjątek)
W 2 paczce poleconym
3 maseczki a raczej maski bo spore opakowania, do skóry tłustej i tp.
A tak ogólnie to mi smutno.... chciałam podarować mamie łańcuszek z Rexony a tu d**a bo nie można wygrać, przez takich
co to tylko sami by wszystkie nagrody zgarnęli dla siebie...
Echhhh...

Droga Maaaaadziu, chętnie przyłączyłabym sie do pomocy dla Emilki ale nie posiadam żadnych gadżetów gdyż zbieram tylko kosmetyki....
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Słuchajcie podobno za wypełnienie tego quizu na stronie firmy HELL miały być gadżety ja jakiś miesiąc temu wypełniłem podąłem dane i nic :(
Ja wypełniłam co najmniej 2 miesiące temu i nic nie dostałam.


Wiecie jaki miałam na poczcie numer z przesyłką od Naszego Box'a? Niby przesyłka priorytetem, a gdy Pani na poczcie mi ją niosła to kamera wypadła z koperty! Po prostu niewiarygodne :/
 

monikaca

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
czestochowa
Skandal poprostu i tyle a mianowicie chodzi mi o konkurs shreka ze dawno dawno temu wygralam i nagrody na oczy nie widze do dnia dzisiejszego. Meili setki do nich wyslalam i zerowe odpowiedzi na nie byly.:( :( :(
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
U mnie dziś cieniutko tylko 6 paczek:

1. - Płyty DVD z programami, niebieski długopis i luotki

2.- 8 ładnych niebieskich długopisów

3. - Zileony długopis i zielona smycz

4. - MATERIAŁY INFO, NIEBIESKI GŁUGOPIS

5. - ŁADNY BRELOK - OTWIERACZ DO PIWA, DWA RÓZNE ŁADNE DŁUGOPISY I KALENDARZY KIESZONKOWY

6. - DUŻY NOTES, DWA SREDNIE I JEDEN MAŁY WYRYWAN, DWA BIAŁE DLUOPISY, MINI PROSTOKATNA PŁYTA CD
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Skandal poprostu i tyle a mianowicie chodzi mi o konkurs shreka ze dawno dawno temu wygralam i nagrody na oczy nie widze do dnia dzisiejszego. Meili setki do nich wyslalam i zerowe odpowiedzi na nie byly.:( :( :(
Akurat ja ze shreka dostałam dwie nagrody, które wygrałam w krótkim odstępie czasu, ale z Animondy nie przyszły jeszcze do mnie dwie nagrody.
 

myszka0703

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
ze świiiata marzeń <3
ja pisałam do shreka z reklamacja bo jeden film nie działa to powiedzili ze mam go do nich wysłać ale nie miałam jakoś czasu :p i nie wysłałam :) a tu patrze dziś lezy film w skrzynce :) :) hehe spróbuj do nich napsiać z innej poczty (jak masz) ;) może to cos da ;)

a dziś:
* zdjecia z canona ;) dla mamy ;)
* film z reklamacji :)
* próbki perfum jedna otwarta :/
* kolorowanka i książeczka o zdrowiu ;) hehe
 

agusia27

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
Witam!
U mnie znowu pusto. Wysłałam sporo emaili i nadal nic. <_<
Z rexona dałam sobie spokój. chciaż szkoda mi myślałam że chodź raz się uda a tu nici z tego :(
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Ja ostatnio w żadnych konkursach nie biorę udziału i nic nie wygrywam :(. W ogóle w życiu to przez internet wygrałem 1 raz około 3 miechy temu Ale nagrody nie przyszła ;(
 
Status
Zamknięty.
Do góry