Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

SylwiaL-W

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Wyszkowa
Jakos wcześnie dzis przyjechał ..
List a w nim 2 katalogi z meblami
Paczka: 2 koszulki, ołówek i długopis w pudełku, bryloczek, balony, kalendarz i teczka :) :D
 

cynamonka150

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
cześć wam wszystkim :D
mam do was proźbe bo organizuje w szkole konkurs w którym zbieram jedzenie dla schroniska i widziałam kiedyś wysyłaliście stronki z darmowym jedzeniem dla psa i kota mogli byście jeszcze raz je wysłać bo nie chce mi sie wertować po 1489 stronach była bym wam bardzo wdzięczna albo czekam na wiadomości na gg 4174987 lub @ cynamonka150@wp.pl z góry wielkie dzięki:D pozdrawiam:D
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
cześć wam wszystkim :D
mam do was proźbe bo organizuje w szkole konkurs w którym zbieram jedzenie dla schroniska i widziałam kiedyś wysyłaliście stronki z darmowym jedzeniem dla psa i kota mogli byście jeszcze raz je wysłać bo nie chce mi sie wertować po 1489 stronach była bym wam bardzo wdzięczna albo czekam na wiadomości na gg 4174987 lub @ cynamonka150@wp.pl z góry wielkie dzięki:D pozdrawiam:D
http://www.google.pl/search?sourceid=navcl...edzenie+dla+psa

to takie proste
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
no jak na razie to jestem zadowolona:)

www.welmax.pl śliczna zawieszka w kształcie owieczki, pachnąca i długopisik ładny

firma haft- katalogi 2 grube i 2 breloczki bardzo ładne

firma calibra : 4 próbki jedzonka dla pieska po 450 gram:) czyliprawie półkilowa każda i w dodatku każda ma inny smak:)

no i 2 przesyłki od gmin: magnesy, mapki, ulotki, długopisy i bardzo dużo pocztówek.. a i smyczka.,.

no a skrzyneczce jeszcze było 2 razy awizo:) po 17 się udam na pocztę:)
 

mitzlaffki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
pblisko morza i jeziora
dzis tylko przesylka z bon prixi i 170 zeta poszlo sie j***c :/



chcialam zapodac do tematu poruszanej Emilii chorej na stwardnienie rozsiane ...pisalam o tym z Madzia...
mam kuzynke 19letnia ktora po 2miesiecznych badaniach lezy juz 4 miesiace w szpitalu stwierdzono u niej stwardnienie...
dwie dziewczyny 21letnie(blizniaczki) z mojej miejscowosci rowniez nosza to w sobie!!!
powiedzcie ...ludzie sa wykrztalceni, wykwalifikowani...madrzy...jak niektorzy sadza
potrafia skonstruowac maszyny,
gry elektroniczne,komputery potrafia latac plywac,oddychac,
moga podrozowac leca w kosmos przezyja powodzie ...pozary
potrafia to wszystko rzobic....
dlaczego sa wiec az tak madrzy ze nie potrafia zdobyc lekarstwa na tak podle choroby jak rak, stwardnienie rozsiane,czy ludzie musza na to umierac....ktos stworzyl komputer...tysiace ludzi go udoskonalali i nadal to robia...my dzieki nim mozemy surfowac...robimy to w wolnej chwili...kozystamy z komunikowania sie z innymi ludzmi na calym swiecie,,,,w wielu przypadkach zupelnie za darmo///dostajemy darmowe gadzety... uwierzcie nie wszystcy maja takie mozliwosci...ci ktorzy ich nie maja uciesza sie nawet z najmniejszej waszej zdobyczy ktora waszym zdaniem jest "jedna z wielu smyczy", "kolejnym dlugopisem" "badziewnym breloczkiem" ...rozejrzyjcie sie dookola siebie...czy naprawde macie az tak malo....Emilka ma niewiele...niewiele lat przezyla...niewiadomo ile jeszcze sil bedzie miala...pomozcie...sprawdzie jej te przyjemnosc .
A czy wy nie bedziecie mieli powodu do usmiechu ze ktos dzieki wam tez sie usmiecha...no jesli ktos mnie tu ochrzani i nazwie nie ladnie to trudno ale napewno nikomu nie uwierze ze szkoda mu 135 na znaczek...jak to niektorzy pisza...znowu dostalem to czy tamto...moze ciebie to tak nie uszczesliwi jak chora Emilie....pozdrawiam serdecznie i dziekuje za przeczytanie!! Emilia M>>>
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
mitzlaffki dopowiem cos do twojego postu. Nie chodzi juz o gadzety, ale napewno niektorzy maja w domu maskotki, ktorymi sie juz dawno nie bawia, jakies ksiażeczki dla dzieci, nawet mozecie kupic malej cos slodkiego, badz kartke swiateczna i napisac zyczenia. Ja sama znalazlam cos w domu i jutro malej wysle paczuszke, znaczek duzo nie kosztuje, a Emilka moze znowu sie usmiechnie, tym bardziej ze za 2,5 tygodnia beda mikolajki ;)

U mnie narazie nic, a na @ jeden negatyw...
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
mitzlaffki dopowiem cos do twojego postu. Nie chodzi juz o gadzety, ale napewno niektorzy maja w domu maskotki, ktorymi sie juz dawno nie bawia, jakies ksiażeczki dla dzieci, nawet mozecie kupic malej cos slodkiego, badz kartke swiateczna i napisac zyczenia. Ja sama znalazlam cos w domu i jutro malej wysle paczuszke, znaczek duzo nie kosztuje, a Emilka moze znowu sie usmiechnie, tym bardziej ze za 2,5 tygodnia beda mikolajki ;)

U mnie narazie nic, a na @ jeden negatyw...


Si :) Ja też tak uważam:) Hmm.. na pewno dołączę się do tej "akcji":) Niech się mała cieszy:) NAprawdę znacznie przyjemniej jest dawać niż brać jeżeli wiadomo, że to "dawanie" może być powodem do uśmiechu i poprawy samopoczucia:)
 

anullka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
uwaga!!!!
ODDAM , FAJNE I SPRAWDZONE ADRESY( NOTESY , KSIAZKI , PRZEWODNIKI , PRÓBKI KOSMETYKÓW I INNE) ZA PEWNA PRZYSŁUGE. ADRESY PODAJE TUTAJ TYLKO JA , A WZAMIAN OCZEKUJE NA GŁOS NA MOJE ZDJECIE W PEWNYM KONKURSIE INTERNETOWYM. ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT NA PW ( zwrócie uwage , ze adresy podaje sprawdzone a głos na zdjecie daje jedynie szanse na zdobycie kremu, mysle, ze to dobra wymiana)

A MOŻE SA OSOBY KTÓRE BEZINTERESOWNIE POMOGA I ZAGŁOSUJA NA MOJE ZDJECIE?? MUSICIE BYS JEDNAK WCZESNIEJ ZALOGOWANI NA stonie www.klubnormaderm.pl tam znajduje sie moje zdjęcie o nazwie PEŁNA HARMONIA ( pisane caps Lockiem) a moj nick to Anusia88
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
jak na razie przynoszaczka listów zawodzi...
we wtorek chyba po raz pierwszy jej nie ma...:(
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Dzisiaj dostałam głownie katalogi
- drzwi
- ofert wycieczek na zime
- ubrań
- smycz
- długopis


Poza tym dobrze rozpoczął się mój tydzien :)
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Chciałem zrobić jakiś konkurs, nie myślcie że wymyśliłem go bo nie mam adresów do firm. Nie chcecie to nie :(

Warszawska Szkoła Reklamy - Naklejki i Katalog
Carlo Bossi - Próbki perfum i długopis
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
jest, a jednak...avizo na duży polecony...:)

ale ona jest oszustka, albo zegarka ni ma...
wypisywała aviso o 15:00, a napisała, że 14:30... <_<
jak pisała patrzyłam na nią przez okno...
 

monludki

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
1 026
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
między Kościanem a GRodziskiem;)
Chciałem zrobić jakiś konkurs, nie myślcie że wymyśliłem go bo nie mam adresów do firm. Nie chcecie to nie :( A i żegnam się z wami i z tym forum !!!
Dawniej było tu lepiej ;)


Dlaczego musicie tak pajacować?? Conajmniej jedna osoba w tygodniu się NIBY żegna na naszym forum.. Dawniej było lepiej mówisz? Ale pamietaj, że to MY tworzymy to forum.. Ty też!
Coś Ci się nie podoba to nie pisz tutaj i tyle... po co te sceny niby pożegnań?
 
Status
Zamknięty.
Do góry