Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

asia_k2_84

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
hey wszystkim
ja dostalam dzisiaj z
humany 2 herbatki chusteczka na glowe oraz ulotki
zdjecia z canona
 

gwiazdeczka87.01

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
246
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
jejku nie mam czasu czytac co ciakawego dostajecie.
u mnie ostatnio dlugo wyczekiwana paczka z puriny o ktora musialam sie upominac i tampony i wkladki z my dziewczyny,
a mojej nagrody ze shreka nie ma a wygralam 9 sierpnia
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
A ja dostałem takie fajne zatyczki do uszu, OB się nazywają !!!! ;-)
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Na razie nie będę wysyłał maili , teraz zaczne chodzić z torbą od biura do biura, od zakładu do zakładu i będę prosił o cokolwiek ; o spinacze, o kanapki, o używane długopisy, o puszeczki aluminiowe, o temperówki, o cokolwiek. Chłopaki ze schroniska i z jadłodajni powiedziały że już też nie będą przesiadywały na murku i też zostaną gadżetomaniakami i nawet założymy własne forum , O !!!!
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Na razie nie będę wysyłał maili , teraz zaczne chodzić z torbą od biura do biura, od zakładu do zakładu i będę prosił o cokolwiek ; o spinacze, o kanapki, o używane długopisy, o puszeczki aluminiowe, o temperówki, o cokolwiek. Chłopaki ze schroniska i z jadłodajni powiedziały że już też nie będą przesiadywały na murku i też zostaną gadżetomaniakami i nawet założymy własne forum , O !!!!


Te twoje posty sa takie bezsensowne!!! :/ Robi sie tylko niepotrzebny off, przez taka glupote. Moglbys zachowywac sie bardziej powaznie?? To jest forum o gadzetach i probkach, a nie o rozrywce :)
Zapraszam tutaj, napewno cos dla siebie znajdziesz ;)
http://www.forumowisko.pl/index.php?showforum=16


http://www.obozy.pl/zamow_katalog.php - katalog
 

kasena

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
494
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
a ch ci do trgo

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
W Polsce jest wolność słowa. No i każdemu wolno żebrać i wyłudzać gadżety, a także chwalić się tym publicznie ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry