Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
e tam przynajmniej jest śmiesznie i nie robi nikomu na złość


Mnie tam takie cos nie bawi :)
Ja wogole nie lubie zadnych kabaretow itp. , nigdy sie nie smieje jak to ogladam, dla mnie to glupota, a juz jak czytam jakies kawaly lub smieszne teksty, to tymbardziej :D Najbardziej lubie "smiechu warte", ja musze widziec na zywo, ale nie jak ktos sie wyglupia, tylko jak cos nieprzewidzianego sie stanie (jak w tym programie), wtedy jest smiesznie :p


W Polsce jest wolność słowa. No i każdemu wolno żebrać i wyłudzać gadżety, a także chwalić się tym publicznie ;-)

Jezu, a czy ja mowie, ze Ty nie mozesz zebrac lub wyludzac adresow??? <_<
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Hej, Marta Lobos wyluzuj , życie jest za krótkie żeby minęło be z uśmiechu;-) Pozdrawiam i obiecuję poprawę
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Hej, Marta Lobos wyluzuj , życie jest za krótkie żeby minęło be z uśmiechu;-) Pozdrawiam i obiecuję poprawę


To zabrzmialo jak w kosciele na spowiedzi (ostatnie zdanie) :D Nie chodzi mi o to, ze nie mozesz zartowac (nawet musisz), ale jakos te twoje teksty do mnie nie dochodza :p Moze za malo Cie znam i jak dluzej bedziesz pisal, to sie do tego przyzwyczaje i przekonam. Zobaczymy pozniej. Pozdrawiam ;)
 

kasena

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
494
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
a ch ci do trgo
Kasena, bo nie dostaniesz więcej żadnego adresu !!! Co to za gwiazdkę dostałem , jestem podporucznikiem ?

Ty mi nie dasz hahahahaha!!

A tak w ogóle to pozytyw od super firmy jak przyjdzie paczka to powiem od jakiej bo i tak wiecej nie wyśla nikomu. Treści nie zamieszczam bo się wieśniaki czepiają!!! :p :przewraca:
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Ty mi nie dasz hahahahaha!!

A tak w ogóle to pozytyw od super firmy jak przyjdzie paczka to powiem od jakiej bo i tak wiecej nie wyśla nikomu. Treści nie zamieszczam bo się wieśniaki czepiają!!! :p :przewraca:


gratuluje!! :D
A kogo masz na mysli mowiac "wiesniaki" ?? :kwasny:

A ja dostalam polpozytyw od firmy kosmetycznej, ze probek nie poiadaja, ale moga mi listownie wyslac umowe, ktora upowaznia mnie do zakupu kolagenu ze znizka 30 % :lol:
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Pani Justyno,

skierowała pani prośbę do Niemieckiego Partnera Handlowego firmyxxxxxxx
3 kubki możemy pani przesłać jako gift. Wysyłka z Polski, z firmy xxxxxx.
Pokryje pani jednak koszt transportu (Masterlink 18,00 zł).
Czy to panią zadowoli?

Pozdrawiam,

Maciejxxxxxxx
xxxxxxxx

ale dostałam pozytywa :(


dobrze przynajmniej, ze napisali teraz o kosztach :)
 

Thitle

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
405
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze słonecznej krainki
Cześć!To prywatny adres mojej mamy która prowadzi firmę Andi .Jest to firma elektryczna.Posiada ona też gadżety jakieś tam kubki długopisy i breloczki.KarolinaKubica@gmail.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry