Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

heeeidi

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wrocław
wiecie co a ja wpadlam na doskonaly pomyl mam wiele z tych gadżetów które sa mi poprostu nie potrzebne lub sie powtarzaja jak te pilkii z philipsa zadzwonilam wlasnie do domu dziecka w Warszawie i zaproponowalam ze im to przywioze lepiej zeby dzieci kozystaly niz zebym u mnie lezolo niepotrzebnie
BRAWO!! :)


Sorry za spam
 

19sylwunia89

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
421
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ożarów Maz
Ja tego nie uwazam za spam :D
wiecie po co ma u mnie lezec stertta rzeczy ktorych i tak nie wykorzystam i tylko leza nie potrzebnie gadzety fajna sprawa ale po co mi az tyle w sumie juz mi to przechodzi
 

onusia

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
744
Punkty reakcji
0
Miasto
*** Tam gdzie biją serca ***
wiecie co a ja wpadlam na doskonaly pomyl mam wiele z tych gadżetów które sa mi poprostu nie potrzebne lub sie powtarzaja jak te pilkii z philipsa zadzwonilam wlasnie do domu dziecka w Warszawie i zaproponowalam ze im to przywioze lepiej zeby dzieci kozystaly niz zebym u mnie lezolo niepotrzebnie


jakie pilki???


wiesz to bardzo dobry pomysł :)

popieram cie :*
u mnie niestety nie ma w poblizu domu dziecka...
a sama tez nie mam tego zbyt wiele
 

zmurka

zmurka na prezydenta xD
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
603
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z nieba
ja znam chłopca z domu dziecka i jak co jakis czas przyjeżdza do sąsiadów np. na wakacje, to daje mu dla kolegów i koleżanek jakieś długopisy..plakaty itp.
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
wiecie co a ja wpadlam na doskonaly pomyl mam wiele z tych gadżetów które sa mi poprostu nie potrzebne lub sie powtarzaja jak te pilkii z philipsa zadzwonilam wlasnie do domu dziecka w Warszawie i zaproponowalam ze im to przywioze lepiej zeby dzieci kozystaly niz zebym u mnie lezolo niepotrzebnie
Masz gest :D
A skąd te piłki?
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
hej :)
jak myślicie tak serio czy te USB jest darmowe czy to co jest bo tam pisze ze pracownik sie spotka z tobą :?
i nie wiem czy wysyłać czy nie a mnie korci ... :p :p :p
http://www.orlandoinfo.com/meet/offer/offe...erdm/index.cfm#


u mnie dzisiaj gumowa bransoletka z Konina i katalog multisort (nawet fajny :) )
i niestety nie moge podać z czego bo to był warunek dostania paczki
dostałam podkładke pod mysz okrągłą i 3 długopisy (1 zelowy/wygląda jak normalny/ 2 normalne) każdy inny , bardzo wygodne :)

no to tyle
 

mkac

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
330
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ślesin

heeeidi

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wrocław
Trzeba zapłacić około 23 dolarów, bo jest to wersja Trial tego co możesz mieć jak zamówisz prenumeratę - mniej więcej tak wyczytałam.
 

Lain22

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
161
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina marzeń
To jest wręcz niepojęte jak to się stało że od poniedziałku u mnie nic?? Zero paczek przez cały tydzień ;(;( a ja tyle maili wysyłam i nic..

Przed chwilką najszybszy w mojej karierze negatyw z Noble Bank, ktoś tu pisał, że dostał od nich fajna paczkę, u mnie niestety negatyw.

Mam pytanie: Dostał ktoś już nagrodę z konkursu Shreka? Jeśli tak ile trzeba czekać na paczkę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry