Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

So_Sweet

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Hellooo:]
U mnie:
-z bielska buałej informatory,mapki i makulatura...PACZKA ROZERWANA,ale to codzienność....
Koniec...Lipno troszku:[
Na e-mailu 1 pozytyw i góra negatywów :bag: A wczoraj wieczorem dzwoni se jakis kolo i sie drze do fona po rusku czy po czesku :lol: ja odkładam słuchawke a ten znów dzwoni,ja znów odkładam,a ten znów dzwoni..Wreszcie krzycze do niego wypier..... :lol: i juz nie dzwoni:p wiecie kto to? pewno z jakiegos linku z forum,bo ja zagranicznych nie wysyłam...KASIK1991: dieki za e-maila :*
papatkiiii :papa:
 

adzia8888

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
449
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tam, gdzie nie był nikt... ^^
Katarzynka zamawiałaś tą pomadkę?? :mruga: pod ta ankieta pisze coś takigo:

This promotion is conducted exclusively by Topbrandsamples and is subject to parti:cenzura:tion terms and conditions. Receipt of your item requires compliance with offer terms, including: age and residency requirements; registration with valid email address, shipping address and contact phone number; completion of user survey and sponsor promotions. Upon valid completion of all Program Requirements. we will ship your item to your provided shipping address. Unless otherwise indicated, parti:cenzura:tion eligibility is restricted to US residents, 18 and over. Void where prohibited.

co to znaczy? szczególnie to ostatnie zdanie?



To ostatnie zdanie oznacza mniej-więcej tak:

By zamówic coś tam osoba zamawijąca musi miec ukończone 18 lat...
 

kasena

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
494
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
a ch ci do trgo
A u mnie dziś coś niesamowitego komplet kosmetyków z usa ostatni komplet myślałam że nic z tego nie będzie a tu prosze ale sie ciesze :D:D
 

Attachments

  • kosmetyki.gif
    kosmetyki.gif
    37,7 KB · Wyświetleń: 143
  • kosmetyki.gif
    kosmetyki.gif
    37,7 KB · Wyświetleń: 66

monikaca

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
czestochowa
pomocy !!
już nie mam pomysłu do jakich firm pisac maile :(
pomoże mi ktoś..
nie chodzi o konkretne firmy tylko o rodzaj..
budowlane czy jakieś inne rodzaję..
jeśli ktoś by mógł nawet na pw będę wdzięczna ;)
Ja obecnie pisze do firm zajmujacych sie meblami ogrodowymi, zobaczymy jaki bedzie efekt :)
 

15iskierka15

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
369
Punkty reakcji
0
Miasto
podkarpacie
Ja narazie pisałam do kategorii :
DZieci
Budowlane
Reklama marketing
zdrowie i uroda..
chemi
i jednym słowem nic :/
gdzie jeszcze mogę napisac :(??
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
Ha! Ja nie bede taka wrddna jak inni. Mysle ze to jest bezsensu dla siebie zostawiac skad sie ma jakies gadzety. To po co w ogole uczestniczyc w tym forum. A pasozyty jak chca niech kradna nasze linki i firmy od ktorych cos dostalysmy. ja bede wam pisac pewne firmy które mi juz cos przyslaly.



Ostatnio napisalam do Noble Bank ale nie dostalam od nich zadnego pozytywa. A dziś z zaskoczenia kurier przywiózl mi paczke a w niej:
- czerna filiżanka chcialam dac ja mojej babci ale ona powiedziala ze to satanistyczne:)
- notes taki bardzo duzy przyda sie mojej siostrze na studia:)
- dlugopis bardzo elegancki
- i makulatura ale ladnie wyglada

Chyba moja mam stanie sie ich klientem :eek:k:
 

e-Kamil

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Sydney :)
moze sprobujmy do DEKORAL....zobaczymy czy cos bedzie....

Dostałem katalogi i podkładkę pod myszkę - bez odpowiedzi @

U mnie dzisiaj:

1. Firma XXX
- 100 stronicowy lub więcej notes w kratkę A4
- bloczek karteczek samoprzylepnych
- 3 długopisy
- ogromniasta i gruba książka " Leszno wczoraj i dziś" - bo to firma z Leszna
- podkładka do pisania z takim trzymadełkiem do kartek :)

2. Firma XYX
- katalog,
- gadżet o którym jeszcze chyba nikt nie pisał - trójkątna, mała "skrobaczka" do szyn z ząbkami i takim do wody
- zapalniczka

3. Firma jakaś tam

- katalog o podróżach

Ogólnie to jestem bardzo happy :yahoo: :yahoo: :eek:k2: :eek:k2: :klaszcz: :klaszcz:

Na podsumowanie powiem - sami szukajcie firm i piszcie tam - opłaca się, jak widać :p
 

Esther

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
u mnie dzisiaj tylko informacje o Turcji - ale jakże by inaczej - w tak chamsko-zaklejonej-najzwyklejszą-taśmą-porwanej kopercie... pani na poczcie chyba myślała ze nie zorientuję się że ktoś ją (kopertę) przed mną otworzył... <_< :phi:

a tak poza tym to długo długo nic do mnie nie przyszło :(

ma ktoś jakieś pewne adresy skąd można dostać zapalniczki ???

Jeśli ktos posiada takie adresiki i może (chce) się nimi podzielić - proszę o pw :)
 

Monika123454

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Mam maila do babki która prowadzi ogromną hurtownie kosmetyków i zawsze wysyła coś tylko każdemu coś innego. Ja dostałam kremy a moja kuzynka zestaw do malowania. Jakby co to na priv.
czesc moglabys mi podac email jak mozna do nich napisac bardzo bym prosila
 
Status
Zamknięty.
Do góry